Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2014. március 10.

Kategória:   Lábápolók

A vadgesztenye kivonat és a kámfor felfrissíti a fáradt és igénybevett lábakat. A menthol kellemes hűsítő hatásáról ismert. A glicerin és a növényi betain intenzíven hidratál. Az élénkítő formula felfrissíti a lábat hosszabb állás, ülés és sporttevékenység után, valamint jótékonyan hat a nagy nyári melegben is. Könnyen felvihető, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.Nem tartalmaz mesterséges illatanyagot, színezéket, tartósítószert, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Tigrisfog

2012. június 24.

Azt teszi, amire tervezték: frissít, hűsít, számomra megnyerő illatot áraszt.
Egy nehéz nap után tényleg üdítő a használata.
Kellemes termék, végre nem ígér olyat, amire nem képes, addig nyújtózkodik, amíg a takarója ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Azt teszi, amire tervezték: frissít, hűsít, számomra megnyerő illatot áraszt.
Egy nehéz nap után tényleg üdítő a használata.

jkrisztie2

2012. május 15.

Ma talátam még egy darabot a dm akciós állványán és egyből lecsaptam rá. Tavaly nyáron végig ezt használtam, nagyon kényelmesen, egyszerűen, gyorsan használható, kellemes, kissé mentolos illata van, tökéletesen frissíti a lábakat. Együtt használom a gél változatával és a mandulafenyős lábápoló vajjal. Luxus kényeztetés a lábacskáknak! Természetes, semmi káros összetevő! Az ára nevetséges a többi márkás lábápolóéhoz képest!!! Csakis ötös! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

egifeny

2012. március 22.

Azt hittem azert nincs mert megszunt... :D en par honapja felaron vettem meg, es nem azert mert lejarna a szavatossaga! A frissito hatasa sztem lehetne intenzivebb is, viszont nagyon szeretem az illatat, kellemes :) Es azt is szeretem h erezhetoen hidratal, anelkul h utana csuszkalos maradna a labam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

Laci

2012. március 22.

Ez nananagyon jó. :) Végre ráakadtam a 3. DM-ben, viszik, mint a cukrot. Most már értem miért. Nem tolakodóan erős mentolos illatú, pont jó, frissít, hidratál, enyhíti az elnehezült láb érzést és nincs lábszag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

Zsenike

2011. december 31.

Nagyon jó, az állandóan feszülő vádlimat tartósan lehúzta, megnyugtatta, abszolút ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 31.

van_bőr_a_képemen

2011. november 30.

Nagyon jó kis lábspray. Kellemesen felfrissít és nagyon jó az illata, az összetevők is szuperek és az ára is jó. Mást nem is tudnék mondani, csak azt hogy ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

melindadd

2011. november 29.

Tényleg jó! Abszolút használ a lábszag ellen és kicsit puhább is lesz tőle a bőröm :-) Az illata annyira nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

gerbaud

2011. november 29.

Nekem nagyon szimpatikus ez a lábspray. Valóban felfrissíti a lábat, nyugtat, ráadásul nagyon kellemes illata van. Hidratáló hatást nem tapasztaltam, ellenben nem is szárít. A nagy nyári melegben valóban nagyon jó szolgálatot tesz, nem izzadt annyira a lábam, este is jó illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Betaine