Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő bio hibiszkusz és bio fahéj kivonattal. A gondosan kiválasztott összetevőket tartalmazó formula megőrzi a bőr nedvességtartalmát. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blackxentric

2020. január 2.

Kellemes illata van és jól tisztít. Átlagos darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Kellemes illata van és jól tisztít. Átlagos darab.

HDorina

2019. május 25.

A fahéj miatt fűszeres, érzéki illata van a tusinak, ami az egész fürdőszobát átjárja. Ár érték arányban is szeretem az Alverdes termékeket, mert természetesebb anyagok találhatók benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

vkata96

2019. május 17.

Hát nem tudom... engem ez az illat nagyon taszított. Mint tusfürdő, jó volt, jól habzott, nem szárított, de az illatával nem tudtam kibékülni. Nem éreztem rajta se fahéjat, se hibiszkuszt, nekem egyszerűen büdös volt. A tubus felénél kb átöntötem kézmosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

kissagi19

2019. március 19.

Az illata nagyon finom. Akciósan féláron vettem, gondolom most futtatják ki. Szokásos szuper Alverde minőség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Norcsi0701

2019. január 27.

Nagyon jó tusfürdő! Mikor megláttam, hogy limitált kiadású, egyből megvettem és nem bántam meg. Kis nyarat csempész a télbe és nem szárítja a bőrömet, teljesen felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Bublup

2019. január 7.

Első Alverde tusfürdőm, a csomagolása csábított el. És mennyire örülök, nekem nagyon tetszik. Finom fahéjas, vidám illata van, megfelelően habzik és engem nem szárít. % csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract