Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

A különleges összetétel, a mangó és shea vaj biztosítja a száraz bőr számára szükséges nedvességet. Szója-, olíva-és napraforgóolaj ellenőrzött biológiai termesztése révén ápolja a bőrt, sárgadinnye kivonattal.

Kiszerelés: 50 és 200 ml

Nancika

2016. augusztus 22.

Ngyon szerettem ezt is (melyik testvajukat nem?), én az illatával is elvoltam (bár nem kiemelkedő, mint mondjuk a mandarinos), az ápolása is tökéletes. Egy szóvel teljesen rendben van (vagyis volt) ez is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Tvylvis

2014. december 5.

Sok értelme nincs már véleményezni ezt a krémet, hiszen már nem kapható. Egyet elhasználtam tavaly, a barátnőm pedig egy bontatlan tégelyt passzolt le most. Sajnos nem először tapasztalom az Alverde testvajaival, hogy nem szabad betárazni belőle. A fólia felbontása nélkül is változik az állaguk az idővel, még úgy is, hogy bőven a lejárati időn belül vagyunk. Ettől függetlenül imádom ezeket a kencéket, de mindig azt használom, ami éppen a piacon van (ma vettem Németországban a legújabbat, Vintage Rose a neve, isteni :-)).
Amúgy ez a dinnyés minőségét tekintve jó volt, de az illata eddig ennek jött be a legkevésbé. Négyeske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

jzsofi

2014. október 11.

Én a mini verziójára bukkantam rá egészen véletlenül. Egyelőre nem érzek nagyon semmit, 6 napja vettem meg, azóta minden nap kenem. Este fürdés után, akkor per pill nagyon jól hidratáltnak érzem a kezeim, de következő estére megint ugyanúgy kívánom a használatát, szóval a hidratáló hatását nem érzem tartósnak. Azért nem adom fel, mert elég száraz a kézfejem, lehet több idő kell neki mire rendbe rakja. A krém maga jó sűrű, mégis könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Sárgadinnye illatot felejtsük el, sima krém illatú, de legalább nem büdös, beszívódás után pedig csak bőrközel érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

babyface

2014. augusztus 16.

nem sok különbséget érzek közte és vaníliás-mandarinos testvérkéje között (megmondom őszintén illatban sem), de a hatása előtt térdre kell boruljak. :) a barátom élvezettel simizte végig a testem és kérdezgette: "mitől ilyen hihetetlenül selymes a bőröd?" hát kéremszépen tőle! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

t.eszter004

2014. július 11.

Az első testápoló vajom :) Csak a szárazabb területeken használtam, vagy a hónaljamon szőrtelenítés vagy antisudorica után. Igen kedvező áron jutottam hozzá (1300 helyett 660-ért) bár az illatát annyira nem szerettem, azért jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 11.

eni.szekely93

2014. július 8.

a kisebbiket vettem meg, mert már régóta ki akartam próbálni valami alverdés kencét.. illatra, állagra nekem tetszik, viszont a tenyerem és az ujjaim olyan izzadtak lettek ,h nem tudtam, h most szimplán megolvadt a krém vagy csak nem bírja a bőröm.. vadul megmostam a kezeim, de még mindig nyirkosnak érzem a hajlatokban... de mivel a bőröm sokkal jobban beszívta, mint az eddigi testápolóim bármelyikét,adok rá 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

tuzki

2014. július 7.

A végére meguntam szegényt. Igazából jól hidratált, az állaga is pont jó volt a számomra, de a sárgadinnyés illatból nekem már a végére csak az édeskés, cukros illat maradt meg. Nem sajnálom, hogy csak limitált volt (ha esetleg valaha visszatérne, akkor sem hiszem, hogy újra megvenném).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Kishoshi

2014. május 31.

Eléggé tetszett az elején,mert olyan különlegesnek éreztem,h testvaj wow...De igazából ez csak egy sűrű krém,aminek nagyon kevés köze van az igazi sárgadinnye illathoz,ráadásul nehezen szívódik fel.Hidratálni hidratál,ezért a 2 csillag.Ennél azért jobbakat találok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Fruzsi

2014. május 17.

Én nem tudom miért van mindenki odáig ezekért az Alverde testvajakért, de hosszú távon az én bőrömnek nem tesznek jót. Ennek jóval hígabb az állaga mint a többinek, de ez sem vált be. Az illata viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

sofie_sz

2014. április 1.

Kiárusításon vettem 600 forint körül. Van az Alverde-s termékeknek egy olyan ,,alapszaga", ami számomra elviselhetetlen. Amúgy szerencsére a sárgadinnye illat ezt elnyomja, amúgy meg kellemes és szépen hidratál, úgyhogy elkenegetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0