Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. június 17.

Kategória:   Fényvédők

Vízálló.

Kiszerelés: 200 ml

Rekissima

2013. augusztus 8.

Nekem sem jött be egyáltalán, pedig alapjában véve nagyon szeretem az Alverde termékeket. Tényleg nehéz eloszlatni, iszonyú fehér lesz az ember tőle, és nem jön le, csak zuhanyzáskor. Én mondjuk nem égtem le tőle.
A párom viszont nagyon szereti, pont azért mert levakarhatatlan - akárhányszor megy be a vízbe, soha nem kell újrakennie magát. :) Ő 4-et adna neki, így ha a kettőnk véleményét átlagolom kijön egy 3-as :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Barbadosz

2013. augusztus 7.

Fúj, de utálom. Megvettem, mert általában meg vagyok elégedve az Alverde termékekkel, de ez iszonyú rossz. Csatlakozom az előttem szólókhoz, miszerint nem lehet normálisan elkenni, sosem szívódik be, ellenben mindent összeken (ruhát, kerti széket stb.), amihez csak hozzáér és a legjobb, hogy semmit nem véd... (kb. 10 perc alatt pirosra égtem). Nagyon megbántam, hogy megvettem, aki teheti válasszon más naptejet. :-( Egyetlen pozitívumként csak azt tudom megemlíteni, hogy kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

beauty.squirell

2013. augusztus 7.

Kolléganöm véleménye (27 éves)
Ha lenne mínusz csillag, akkor ide azt adnék. De vagy 100at!
Bemutatom a világ legsz*rabb naptejét. Alig lehet elkenni a börön, akkor is egy csomó a tenyereden marad és lemosni is alig bírod. Talán ha megpróbálod jobban “porlasztva” fújni és nem egy kupacra, akkor több esélyed van, de egyébként elkezd málni a felesleg a tenyereden felvitel közben.
Miután megküzdöttél a felvitellel, szép foltos maradsz és még órákkal késöbb is, pancsikolást követöen jól összekeni a törölközöd, ahogy leheveredsz napozni.
És most jön a lényeg: úgyanúgy leégsz, mintha semmit se használtál volna! Pedig próbálkoztam vele úgy is, hogy többször bekentem (vagyis bemaszatoltam) vele magam a nap folyamán, és ennek ellenére is megkapott a nap.
Nagyon sajnálom, hogy azt a sok pénzt kiadtam érte, mert kb. a kukában fog kikötni.
Köszönjük Alverde!

Kolléganöm véleménye (27 éves)
Ha lenne mínusz csillag, akkor ide azt adnék. De vagy 100at!
Köszönjük Alverde!

Mangaa

2013. július 26.

Én nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a krémet, mert szeretem az Alverde termékeket. Sajnos óriási csalódás volt, folyamatosan foltot hagyott a bőrünkön, el kenni sem lehetett. A második napon már másik krémet kellett vennünk. Nem szívódik be, nem elkenhető rendesen és órák múlva is foltok jelennek meg, pereg lefelé. Száraz és vizes bőrön is próbáltuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Tocopherol, Capsicum Annuum Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0