Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3in1 tiszítóhab érzékeny bőrre

Édesgyökér-, hamameliszlevél- és kamilla kivonatot tartalmaz, amely megnyugtatja a bőrt. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. A vízálló smink eltávolítására is alkalmas. Tisztít, tonizál és frissít, kiszárítás nélkül.

Vegán.

szgreta

2019. október 17.

Az almás változata helyett kerestem valamit, ami kevésbé szárít.Sajnos hiába érzékeny bőrre ajánlott, ez is szárít az alkohol miatt.Megszoktam már, amúgy is mindig használnék utána arckrémet.Még így is szeretem és megéri újravenni.Nagyon tetszik az állaga, könnyen lemosható és jól is tisztít.Az illata kifejezetten tetszik.Az összetevők rendben vannak és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Fufina

2019. szeptember 3.

Nagyon szeretem, alaposan leszedi a sminket, és közben nem szárítja ki az arcbőrőm, finom illata van, és nem mellesleg tök jó áron. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Tournesol03

2019. június 25.

Először megijedtem az illatától, nem tetszett, aztán adtam még neki esélyt. Illatát megszoktam (reggeli ébresztő illat), minőségre meg szuper, simán mint a La Roche Posay, sőőőő...!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Intouchable

2019. május 29.

Elég sokáig elég,nagyon jó állagú arclemosó. Az illata természetes,a kiszerelés pedig szerintem nagyon praktikus. Újra fogom venni! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Kyrasmileee

2019. május 27.

3.5 hónap alatt sikerült elhasználnom. Kellemes bár aki érzékeny a parfümre annak nem ajánlanám, de én kifejezetten szerettem a citrusos illatát. Szépen távolítja el a sminket meg a szennyeződéseket. Bár az én bőrtípusomhoz nem a legmegfelelőbb, nekem szárította a bőröm. Ettől függetlenül nagyon szerettem bár most mással kísérletezem, de ha mindennel ez lesz ehhez fogok visszatérni mert ár-érték arányban tökéletes és szépen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Andikri

2019. április 10.

Egy hete használom,kellemes kis hab állagú lemosó. Nem irritál, finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Buklika

2019. április 10.

Egy kicsit olyan, mintha habosított micellás víz lenne.
Szimpatikus leírás és összetevőlista, első benyomásom róla pozitív, de nekem fura egy kicsit, mert ez az első hab állagú lemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Egy kicsit olyan, mintha habosított micellás víz lenne.

karamella92

2019. március 29.

Nagyon szeretem :) érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm van, de sose üt ki. A sminket teljesen eltávolítja, utána teljesen frissnek és tisztának érzem a bőröm. Igaz hogy kicsit szárít, de mindig hidratálok lemosás után, így ez nem zavaró :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

saretta

2019. március 20.

Arctisztításra használom reggel és este, szeretem nagyon, nem szárítja ki a bőröm, gyengéden, de alaposan tisztít. Az arckrémjét használva utána a pofim selymes, rugalmas és hidratált. Száraz/kombinált, érzékeny bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

csillam94

2019. március 13.

Egy erősebb, AHA-s, BHA-s lemosót is használok, de az napi 2x soknak bizonyult, és ahhoz kerestem egy gyengédebb társat. (Más kérdés, h azóta 6 lemosó pihen a zuhanyzóban. :D )
Nem nagyon használtam még ilyen habos lemosót, így az elején kicsit furcsa volt, de nem zavaró, kb 2 alkalom után megszoktam.
Kellemes illata van, és nem húz az arcom tisztítás után, viszont pl. a szempillaspirált nem szedi le tökéletesen, pedig nem is vízálló, de emiatt nem pontozom le.
Az ára nagyon kedvező, és szépek az összetevői is (bár a parfüm szerintem tök fölösleges).
Én egy használatkor 2 pumpálásnyit használok el, de így is sokáig elég lesz (főleg h nem csak őt használom egyedül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate