Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiszerelés: 50 ml

Holdfény

2014. május 1.

Ő az első éjszakai krémem.:-) Mindenképpen natúrkozmetikumot kerestem, és miután átböngésztem a gyönyörű összetevőket és az elégedett véleményeket, őt választottam. Egy darabig nézegettem a DM-ben, míg végül a sokadik "elmegyek mellette, majd később megveszem"- vásárlások után egy nap akciósan jutottam hozzá, mindössze 600 Ft-ért, de eredeti áron is jó vételnek tartom. A krém egyébként tetszik, a hidratáló hatása is jó, nagyon puha tőle a bőröm, minden este használom. Nem natúr illata van, hanem citrusos, de nekem így is tetszik. Mindenképpen megérdemel egy erős 4-est. Tervezem, hogy a helyette piacra dobott kamillásat is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

amore

2014. április 4.

Klassz kis termék, furcsálltam az illatát, annyira nem is tudom mihez hasonlítani,de nem zavaró. Még jobban meglepett,hogy nem zsíroz egyáltalán,pedig kétkedve vettem meg, most pedig bánom,hogy nem hoztam el azt a még egyet,ami ki volt rakva. Szemhez is kentem,amikor úgy adódott,szépen feltölti a bőrt ott is, nagyon dícséretes ez a tulajdonsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

szaboka79

2014. január 6.

Az utolsó darabot hoztam el az üzletből, sajnálom, ha megszűnik. :( Elsőre azt hittem, nehéz krém lesz és fullasztja majd a bőröm, de nem így lett! Szuperül beszívódik, nem marad zsíros a bőröm utána. Kellemesen hidratál. Az illata nem tetszik, de szerencsére hamar elillan. A hosszútávú hatásáról később update-elek. Addig is 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

uaim

2013. október 15.

Alapból ha nem tennék bele olajakat lehúznám de és itt jön a nagy de két csepp argán és két csepp mandulaolajjal viszem fel minden reggel kis vizzel ezt a krémet és megvan a tökéletes nappali arckrémem. Isteni, egész nap hidratál és nincs se pati se semmi probléma extra érzékeny a bőröm. Nekem így vált be de így nagyon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 15.

nickie23

2013. szeptember 21.

Pár napja piros pöttyök jöttek ki a pofimon nem pattanások se nem miteszerek de azután jöttek ki hogy ezt a krémet egy-két hétig használtam mindennap mellette pedig reggelente a varázsmogyorós krémet. Nagyon szép volt a bőröm remélem helyrejön,most nem is merem egyik krémet sem használni mert szerintem biztos az egyik a bűnös. De nem tudom melyik úgyhogy pontot nem vonok le. Én inkább a másikra gyanakszom mert ezt hamarabb kezdten használni pár héttel igaz csak heti 3szor. Nem tudom.

Hasznàlom egyideje. Legjobb az eddig használtak közül,bár titkon reménykedem,hogy még van ennél is jobb. Az illata nem tetszik de nem is annyira zavaró. Nem okoz csúnyasàgokat a pofimon, nem zsírosítja túl. Reggelre szebb kinézetű lesz az arcbőröm. Szóval bevált de valamiért annyira hajt a kíváncsiság a dr organic holt tengeris krémjei felé csak azok dràgàbbak és hozzàjutni is csak nehezebben tudnék nem tudom próbàlkozzak-e azokkal a nappali és éjszakai krém és pakolàs érdekelne. Jo lenne ha lenne olyan személy vagy személyek akik ezt is azt is próbàltàk. Na mindegy ez az én agyalàsom.

szept. 21. nem ő okozta a problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

szept. 21. nem ő okozta a problémát.

CherryBlossom

2013. augusztus 18.

Még nem régóta használom, de gondoltam, írok róla. Csatlakozom az előttem szólókhoz, valóban jó kis krém ez. Könnyen és hamar beszívódik, nem ragacsos, nem csillogó, de érezhetően, kellemesen hidratál. Reggelre puha, kisimult, nyugodt arccal ébredek (ha nem, akkor az nem a krém hibája :P). Egyelőre irritációt sem tapasztaltam, pedig az volt a legnagyobb félelmem, úgyhogy most lekopogom. Az illata az én ízlésemnek túl citrusos, de szerencsére nem tartós. Az én bőrömnek ez most minden szempontból megfelel, de nem vagyok benne biztos, hogy hidegebb időben is megfelelő lesz-e. De télre szerintem visszatérek a Corine de Farme krémjéhez valamilyen úton-módon, ezt pedig megtartom az enyhébb időkre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

bodroska

2013. július 29.

Néhány hete vettem meg ezt a krémet és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon kellemes, citrusos illata van és JÓL HIDRATÁL. Ragacsmentes, JÓL BESZÍVÓDÓ, KÖNNYED formulája van: felkenéskor úgy tűnik nem fog beszívódni, de néhány perc múlva megérintve a bőrömet azt tapasztalom, hogy maradéktalanul beszívódott. Nem olyan állagú, amit vegyes bőr ne bírna el, de szerintem leginkább a szárazba hajló vegyes bőrűeknek jelenthet igazi csodaszert, "felfrissülést". Én nekik ajánlom a kipróbálását. A natúr kozmetikumok egyszerűségével jellemezhető DE: nagyon szembetűnő, hogy esti használatát követő reggelen milyen látványosan FRISS és ÜDE állapotban üzeni az arcbőröm a tükörből, hogy tetszik neki:o) Érzékeny nagyon a bőröm, de erre nem jelzett semmilyen pattanással vissza (eddig azt vártam, hátha lesz negatív hatás, amiről be kell számolnom, de nincs). Az ára igazán baráti, az összetételéről már nem is beszélve. Valószínűleg újra fogom venni. Nagyon szeretem használni!!!

Update: töretlenül dúl a szerelem köztünk! Szuper kis krém! Múltkor kicsit túlradíroztam az arcom és kipirosodott. Ez az arckrém fél órán belül lehúzta a pirosságot!
Kicsit nehéz értelmes mennyiséget adagolni a tubusból, mert kevés is elég, de mindig jócskán kiömlik jóval több, de ez persze semmit nem von le abból a 6 csillagból, amit neki adományoztam Bo)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

ribizli1122

2013. július 20.

Pár nap használat után meglepően kellemes hatása van, nem csíp még arcradírozás után sem és nem szárít (mindez ezért merült fel, mert eddig nem használtam alkoholos krémet, de nem rossz). A citromfüves illatát nem szeretem és kevésbé jó a beszívódása és az állaga, mint a kedvenc kis krémemnek amit a dm kivont a forgalomból, ezért is csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 20.

ildike

2013. május 15.

Könnyű krém, mégis jól hidratál. Nagyon gyorsan beszívódik, és nem hagy olajos érzetet a bőrön. Nekem nem okozott semmilyen csúnya dolgot, szóval 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

FaerieQueene

2013. május 12.

Egész jó kis krém, könnyen felvihető és jól is felszívódik. Amikor nagyon kiszáradt a bőröm és érzékeny volt, nagyon jól nyugtatta. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Serica
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0