Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiszerelés: 50 ml

mimi49

2013. szeptember 16.

Nagyon szeretem az illatát, kicsit kesernyés, zöld tea-szerű.
A krémmel is elégedett vagyok, nem nehéz (majd meglátom nyáron hogy bizonyít), jól beszívódik, de ápol, kap alatta levegőt a bőröm. Az érzékeny pirosságot hatékonyan kezeli. Éjjelre a Bioderma Sensibio Lightot használom, nappalra pedig ezt most ebben a tél végi, tavasz eleji időben.

Update: felpontozom 5 csillagra, egész nyáron tudtam használni, soha nem volt túl sok. Még mindig az első tubusnál tartok, pedig februárban vettem, igaz már ki van vágva, de még legalább két hétre elég.
Tényleg beszüntették a gyártását? mert vannak DM-ek, ahol még mindig van belőle (én a múltkor a Westendben a felső szintiben láttam), máshol pedig réges-rég nem kaptak már egy árva flakonnal sem.

Moncsinak én is gratulálok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Nagyon szeretem az illatát, kicsit kesernyés, zöld tea-szerű.

Moncsinak én is gratulálok!

moncsi29

2013. augusztus 7.

Terhességem eleje óta ekcémával kűzdök.
A rosacea eltűnt mintha soha nem lett volna,de helyette kaptam ezt.
Mindent megvettem már,de semmi nem segített.
A bőrgyógyász által ajánlott krémtől meg olyan ragadósak éreztem az arcom.Elkezdetem kutakodni itt az oldalon hogy mi lenne jó.
Aztán láttam ezt a krémet a szuper öszzetevőivel,kedvező árával,gondoltam nem veszíthetek semmit,maximum megint csalódom.
1 hét alatt elvágták a bőrproblémámat.Gyönyörű egységes színű,ekcémamentes az arcom.
Hamar beszívódik,nem zsíros tőle a bőröm.
A bőröm jelenlegi állapotában ez most nekem tényleg csodaszer,a terhesség végéig kitartok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Terhességem eleje óta ekcémával kűzdök.
A rosacea eltűnt mintha soha nem lett volna,de helyette kaptam ezt.
Mindent megvettem már,de semmi nem segített.
Hamar beszívódik,nem zsíros tőle a bőröm.

dettybetty

2013. április 18.

Jól hidratál, nekem nagyon bevált. Az illata nem tudom pontosan mire emlékeztet, de nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Indira

2013. március 18.

Vegyes a véleményem:
Jó az állaga, hamar beszívódik, azonnal hidratál, nem zsíros, de u.ilyen hamar el is tűnik a hidratált érzés, kicsit később újra száraznak érzem az arcom. Melegben izzadok alatta, és az arcom pirosságának se tesz jót.
Szóval nekem kevés, talán egy normál arcbőrre el tudom képzelni (ha van egyáltalán ilyen?) Az összetevők miatt azonban magasabb pontszámot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 18.

Vegyes a véleményem:

vrekas

2013. március 15.

Én szeretem használni nagyon, ugyanis érzékeny a bőröm, ettől kevésbé pirosodik ki. Az illatát nagyon kedvelem, és ami meglepett h még smink alá is tudom használni, mert nem csomósodik össze. Volt már jobb krémem is, de sztem újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

rikiki25

2012. december 18.

Tavaly télen használtam. Kellően hidratál, viszont felkenés után enyhén zsíros érzetet kelt. Nyárra már ajánlom. Én nem vettem újra. Nálam nem ez a befutó hidratáló krém, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

bbertie

2012. november 20.

Hát nekem elég semleges a véleményem erről a krémről. Az aloe varás változatát nagyon szerettem, de ez annyira nem lett a szívem csücske. Hidratálásra sem volt elég, zsíros érzetet hagyott maga után, ...Nekem annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

Christi

2012. szeptember 15.

szeretem, nekem jó.az illatát is szeretem, bár nem tudnám megmondani, hogy pontosan milyen illata van :) kellően hidratál, bár télen még nem használtam, úgyhogy erről majd később tudok véleményt mondani, hogy télen is megállja-e a helyét.addig is kap egy 4-est :) mert még nem bizonyított minden évszakban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

maximilla

2012. július 3.

Nyáron a nagy melegben jó,nem folyik az arcomon,viszont téli időszakban sz@rt se ér,nekem érzékeny a bőröm,és pirosodik,hideg időszakban átváltok Nívea körömvirágos-mandulaolajosra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Makk Zsuzsó

2012. június 2.

Jól hidratál, nem irritál, viszonylag jól beszívódik. Főként arra a célra használom, hogy összekeverjem más krémekkel, pl. Biola orvosi somkórós, vagy Ilcsi Paradicsomos fényvédőkkel, mert azok önmagukban elég tömények és nem hidratálnak eléggé. Erre tökéletes, de magában is jó, pl. napozás után. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Serica
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0