Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mahoney, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 15.

Korrektor stift érzékeny bőrre, mely elfedi a bőrhibákat, és egyenletessé teszi a bőrszínt.

i.napcsi

2020. február 12.

Végre valami jó amit száraz szemekre is fel lehet kenni,anélkül hogy jobban kiszárítaná vagy irritálna,az ujjammal jól eldolgozható,tartós is a maga natur módján,szerintem nagyon megéri,könyenn leszedhető egy szimpla papirzsebkendővel is,nem is értem az alsó írónő miről beszél??hahaahahah Egyébként meg üzenem neki,zsíros bőrre ne olyan terméket válasz ami eleve nem neked való,nézzél alaposan utána miból áll,pont azért jó száraz érzékeny börre mert van olaj tartalma és nem irritálja emiatt a sok pigment benne!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

snezi

2019. december 13.

(Mahoney, szerintem te kifoghattál valamilyen selejtes változatot.:/ Nekem egyáltalán nem zsíros, vagy büdös, és micellás vízzel könnyedén lejön.)

Szerintem ez egy tök jó kis korrektor, pláne ennyiért. Az összetevői - a dm oldalán fent van - egészen szépek és személy szerint én a fedésével is megvagyok elégedve. Eldolgozni valóban nem a legkönnyebb. Mármint nem nehéz, csak nem olvad úgy bele a bőrbe, mint pl az rms korrektora és a finishe sem olyan kis fényes. VISZONT teljesen természetesen néz ki, mintha nem is lenne semmi rajtam és egy jó alvás lenne az oka, hogy alig látszanak a karikáim. Úgy vettem észre, mintha az órák múltával csak szebben mutatna rajtam. Valószínűleg kell neki egy kis idő, hogy belesimuljon a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Mahoney

2019. december 11.

hát ez valami iszonyat😣 borzasztóan zsíros, nem lehet eldolgozni, nagyon büdös, utána meg nem lehet levakarni. kár érte mert szép színe van😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0