Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. július 18.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes pigmentekkel és ökológiai gazdálkodásból származó kamilla olajjal bársonyosan matt arcbőrt eredményez. Enyhe receptúrája illatanyag-mentes, kifejezetten az érzékeny bőr számára fejlesztették ki. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rekireki

2022. június 19.

Nem okoz irritációt és teszi a dolgát, viszont nagyon nehéz felvinni ezért mindig olyan érzésem van, hogy nem tudok elegendő mennyiségűt használni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

viragi

2022. június 18.

A világosabb verziót vettem belőle, de az én bőrömhöz ez is sötét, nem is volt tartós, gyorsan átfénylett a homlokom. Bár irritációt és pattanásokat nem okozott, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 18.

Fairy0124

2021. augusztus 17.

Jó kis púder, nyárra vettem egy 5000 forintos színezett krém helyett, sajnáltam már ennyiért venni színezett krémet. Bevált, nem okoz pattanást vagy mitteszert mindennapos használat mellett sem. Egy hátránya van: télen nagyon jó lesz a szín, de ilyenkor nyáron sajnos világos, kellene belőle egy harmadik verzió is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

kiskacsa480

2021. március 13.

Szuper kis púder! Nem fénylik át több óra után sem, szépen mattít, természetes hatást nyújt. Egyetlen egy negatívum számomra, hogy talán picit keményebb állagú mint az eddig próbált púdereim, így nehezebben tudom felhordani ecsettel, de majd kitalálok rá valami más felhordási módszert és szuper lesz. Számomra nagyon fontos volt, hogy sensitiv legyen és ez a termék valóban semmilyen módon nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Sugi90

2020. november 4.

Kedvencem, sokadikat veszem mar belole. Termeszetes hatasa van, egesz nap jol birja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Sushii

2020. július 25.

Nagyon szuper kis púder,eddig minden púder pattanásokat okozott nekem,de ez kivétel. Egész nap szépen teszi a dolgát,nagyon elégedett vagyok vele! 🥰☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Deepy

2020. január 3.

Tetszenek az összetevői, érzékeny, rozaceás bőrömet sem irritálja. Természetes hatást kelt, nincs maszkos hatása. Napközben egyszer korrigálni kell, pedig nincs túl zsíros bőröm. De összességében ár-érték arányban nagyon jó púder, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Pille17

2019. február 9.

020-as árnyalatban van nekem. Kb. 6 hete használom naponta. Maybelline matt finish volt előtte. Kicsit porzik, és vékonyabban fed, diszkrétebb, mint az előző. Alapozóval együtt nekem tökéletes. Szeretem a diszkrét, természetes hatású sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0