Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. július 18.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Alverde szenzitív szempillaspirál innovatív, illatanyag-mentes receptúráját különösen az érzékeny bőr számára fejlesztették ki. A gyengéd összetétele ökológiai gazdálkodásból származó kamilla olajat tartalmaz.

Szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják.

Flo22

2019. augusztus 14.

Érzékeny szemeim vannak, a legtöbb spiráltól sajnos nap végére árpák jelennek meg a szemhéjamon. Ez a termék azonban bevált, egyáltalán nem irritál, árpáim sem lesznek tőle. Ráadásul ahhoz képest, hogy érzékeny szemre való, tehát nem egy extra-hiper-szuper-boost szempillákat ígérő termék, egész jól ki is emeli a pilláimat. Nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Astronette

2019. június 19.

Nagyon nem szeretem a kefe alakját, ezek az össze-vissza álló tüskék nekem nem választják szét szépen a szempilláimat és csomósan viszik fel a festéket. Emellett lemosni is nehezebb, mint a többi Alverde spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Nixe

2019. március 4.

Szépen teszi a dolgát. Amikor megvettem még folyékonyabb volt, úgy nem emelte ki a szempilláimat, de kb. 1 hónap után kellően besűrűsödött és most szépen tapad a pilláimra. Nem irritál, nem viszketek tőle, nem pereg le. Este szépen letörölhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Judinci

2019. február 5.

Se nem jobb, se nem rosszabb, mint az olcsóbb kategóriájú spirálok. A sensitive jelző kapcsán nem tudok véleményt mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

Panki27

2018. szeptember 27.

Sajnos a szememet ugyanúgy irritálta, mint bármelyik másik szempillaspirál, úgyhogy nem tudom majd használni, de legalább nem dobtam ki sok pénzt érte:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate