Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók

Általános testápoló krém bio szója- és jojobaolajjal, bio sheavajjal. Azonnal puha bőr, hosszan tartó ápolás.

Timi2424

2020. május 28.

Hm, amikor először kipróbáltam nem zavart az illata, de valahogy pár használat után zavaróvá vált számomra is és nem is hidratál eléggé, bár nekem szuperszáraz bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

isabelle007

2019. május 18.

A hatása miatt használom, azzal nagyon meg vagyok elégedve, de sajnos nagyon nyanyás illata van...nem szeretem magamon érezni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

RonjaR

2019. április 27.

Olyan testápolót kerestem, aminek szépek az összetevői, és lehetőleg tégelyes, mert így nem megy pocsékba semmi, hiszen az utolsó cseppet is magamra tudom kenni.:) Ennek a krémnek a hatásával teljesen elégedett vagyok: az állaga könnyed, kellemes, úgyhogy már be is szereztem a következőt. (Bár nem kell belőle sok, 200 ml akkor sem nevezhető nagy kiszerelésnek. Legalábbis nálam viszonylag gyorsan elfogy.)

A levonás az illata miatt jár, ami nekem kicsit erős, bár szerencsére gyorsan elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Tvylvis

2019. március 25.

Mindig kell, hogy legyen otthon egy ilyen általános krém, amit főleg a férjem használ. Van ugyan arckréme és testápolója (meg még egy-két kence) külön is, de ha éppen lusta, vagy nincs kedve keresgélni, akkor egy krémhez nyúl, és azt keni mindenhová. Ez erre egy tökéletes darab. Én személy szerint csak testápolónak használtam, nagy megelégedésemre. Jól ápol, gyorsan és maradéktalanul beszívódik, az illata is viszonylag semleges (kissé édes és krémes). Én személy szerint a tégelyes kiszerelést is szeretem, az utolsó cseppig el lehet használni. Könnyen beszerezhető és az ára sem vészes. Továbbra is nagy rajongója vagyok a márka testápolóinak, ezzel sem nyúltak mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

lolkabolka

2018. november 9.

Update: sajnos nem vagyok annyira elégedett. Tipikus alverde illat, amire nagyon hamar ráunok. Olyan semmitmondó számomra termék. Könnyen szívódik, de mégis marad egy glicerines(?) réteg a bőrön. Mivel egy könnyű - soft krémet kerestem, így nekem nem vált be ahogyan szerettem volna. 2pont minusz.

Elégedett vagyok vele így az első pár kenést követően. Mivel hűvösebb az idő könnyebben szívódik, hatása jó, nem zsíros és az illatával is elégedett vagyok eddig mert friss és krémes illat. Majd jövök update-elni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

BBraptor

2018. október 20.

Az összetevők miatt választottam. Kellemes illata van, jól hidratál, puha, finom érzetet ad a bőrnek. Arcra is használom, de vékonyan elkenve, így gyorsan beszívódik és nem marad utána zsíros érzet. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice