Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   7,5 g

Három különböző színű, krémes állagú highlighter páratlan kombinációja, mely csillogó fényt kölcsönöz az arc kiemelendő pontjainak. Jojobaolajjal és szömörce viasszal. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

dunaimano

2019. február 10.

Meglepődtem, amikor kinyitottam a csomagolást, mert por állagú highlighterre számítottam. Ezzel szemben egy krémes paletta várt. A legegyszerűbbnek ujjal találtam felvinni, ecsettel nem sikerült a megfelelő eredményt elérni. Ujjal viszont gyönyörű fényt tudok az arcomra varázsolni. Kezdő highlighterezőként a fénye pont elég. Ha nagyon túl akarom tolni, egy szép porpúderes highlighterrel dolgozom fölé, ezzel fokozom a hatást. Szép színek vannak benne, úgy érzem jól ki tudom majd használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil