Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. március 15.

Clocleox02

2020. május 3.

Az első folyékony highlighterem, de nagyon meg vagyok vele elégedve!
Ujjal felvéve nem csomós, nincs diszkógömb hatása, nagyon szép finom narancs a fényt ad az arcnak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Az első folyékony highlighterem, de nagyon meg vagyok vele elégedve!

Ralph

2019. december 16.

Leárazva vettem.
Azelőtt nem nagyon használtam highlightert, így mikor megláttam 400 Ft-ért, gondoltam teszek egy próbát.
Szerintem szépen mutat az arccsonton, természetes, nem a diszkógömb hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Leárazva vettem.
Szerintem szépen mutat az arccsonton, természetes, nem a diszkógömb hatás.

annak29

2019. március 26.

Nagyon olcsón vettem, pár száz forintért és azt kell, hogy mondjam egész jó. Nem a legjobb, van ennél jobb is, de teszi a dolgát, és annak aki nem akar olyan drasztikus hatást elérni vele, annak tökéletes:) hétköznapokon szoktam kicsit felrakni és szerintem arra pont jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Bradshaw

2018. december 3.

Hát.... Nekem ez nem ér semmit. Nekem ez nem highlighter. Egy olajcsík az alapozón, ami a töjéletes sminkemet összehúzza, és csomós lesz. Nekem mindig a highlighter az utolsó lépés. Annyira szomorú, h amikor már kész lennék, ez a kis vacak elrontja....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Nagyon szépen mutat arcra felkenve, bár nekem nem túl tartós. Nagyjából félig van még az üveg és nagyon kell szenvednem,hogy felvesz-e valamennyit az ecset vagy még hússzor vissza kell dugnom. Ez nálam elég nagy negatívum. Ettől eltekintve jó kis termék, bár elég ritkán használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

nyuszo

2018. május 29.

Csodálatos, selymes, napsütötte árnyalatot ad az arcnak (nem használok alapozót, csak ebből egy keveset a járomcsontra!) Könnyen felvihető a kis aplikátor segítségével. Nagyon sokáig elég. Natúrkozmetikum, VEGÁN!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

Timea22

2018. május 1.

Szep csillogast ad az arcnak, keves eleg belole kulonben tul olajos hatast kelt. Ar ertek aranyban megfelelonek mondanam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

hkrisztina

2017. november 22.

Szép, visszafogott csillogást ad, ami full smink nélkül is jól mutat az arcon. A szivacsos applikátoros megoldás nem a leghigiénikusabb. Én ujjal szoktam eldolgozni. Régóta használom, de mintha nem is fogyott volna belőle, szóval sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Bog

2017. október 25.

Nekem ő nagyon nem. Első highligterem volt, első próbálkozásra még tetszett is a hatása, de ezt a folyós, vizes állagot nem tudtam megszeretni!
Aztán elkezdtem nézelődni highlighter téren és elég gyorsan rákaptam az ízére, most már ez nagyon kevés nekem! Az olyanokat szeretem, amit a NASA is lát az űrből! :-) Ez pedig szinte észrevehetetlen. Inkább olyan a hatása, mintha olajjal kentem volna be a bőröm és az az olaj csillogna rajta. Nem szeretem na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Kiscsillag5

2017. október 25.

Ujjbeggyel, kizárólag ütögető mozdulatokkal szépen el lehet dolgozni és nekem így nem bontja meg az alapozót. Szépen mutat a bőrömön. Az illata természetesen citrusos, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol