Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Fruzsi, Módosítva: 2019. június 29.

Cseritaa

2018. december 21.

Ajándékba kaptam, igazából nincsen vele semmi baj, de semmi extra hatása nincs. Az illatát nagyon szerettem. Azért-1 csillag, mert nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

dottya

2018. május 29.

Nem tudom melyik összetevője van rám ilyen hatással, de nagyon csípi a szememet :( Többször is használtam és mindig ugyanezt tapasztaltam, csípett, könnyezett tőle a szemem. Sajnos már más alverde szemillaspirálnál is tapasztaltam ezt. Ráadásul nem tartós, mivel könnyezik tőle a szemem nagyon hamar elkenődik és úgy nézek ki benne, mint egy panda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

SzL

2017. december 29.

Számomra egyáltalán nem jött be. Kb mindent csinál a pillákkal csak a szétválasztást nem. Látszik ha felkenem, mert feketébb a pillám és kicsit több de ennyi. Ennyiért nekem sajnos nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

palfruzsina90

2017. december 7.

Bevált, hétköznapi sminkhez tökéletes választás! Nem túl hangsúlyos, de akinek dús szempillái vannak, annak szépen kiemeli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

laszti

2017. június 5.

Szeretem, szépen, tartósan fed. Ár-érték aránya ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Szeretem, szépen, tartósan fed. Ár-érték aránya ok.

sttramara

2017. május 13.

Egy natúr sminkhez szépen mutat,de én a nagy pillákat preferálom,arra nem alkalmas.A másik hogy fekete nyomot hagy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

bianka90

2017. január 14.

Közepes termék. Szép pillákat csinál hétköznapra, a keféje jó, tényleg szétválaszt de legalábbis nem ragaszt össze. Hosszabb napokra, eseménydúsabb időszakokra nem használnám mert oké, hogy nem vízálló de egy kis könnycsepp amit ilyen hideg időben a szél előcsal már az is szétmázolja... Az illata kellemes, a színe szép. Nem rossz de a mivel ilyen könnyen elmászik nem merném biztonsággal használni ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Regina0206

2017. január 13.

Karácsonyra kaptam, nagyon örültem neki, mert szeretem az Alverde termékeit. Tetszett a keféje, az illata meg olyan, mint a szempillanövesztőknek, ezért nagy reményeket fűztem hozzá. Tényleg szépen szétválasztja a szempillákat, de önmagában csak egy nagyon szolid végeredményt ad, úgyhogy egy másik spirállal együtt szoktam használni, úgy egészen jó. De sajnos eléggé potyog, és nehezen szárad. Pár óra múlva azt veszem észre, hogy a szemem alatt elkenődött a lepotyogott festék. Volt már sokkal jobb szempillaspirálom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Seda007

2017. január 11.

Szeretem az Alverde termékeit...ezt azért választottam mert inkább a szilikon fésűs szempillaspirált kedvelem nekem azok jobban beváltak...viszont cica szemet nem lehet vele aplikálni-1* és a másik amiért levonok tőle az pedig h száradás után pár óra múlva a szememre szépen csinál egy fekete félholdat a pislogástól nyáron nem használtam még de ezek után mivel elég gyenge minőségű nem is fogom...nem újra vevős 😩Pedig szépek az összetevői

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

ZsoYo

2016. december 16.

Második lépésként használom és úgy szuper :) Önmagában annyira nem, de úgy sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.