Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lidérc., az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hajápolók

A csipkebogyómag- és napraforgó olaj csillogó fényt kölcsönöz és támogatja a haj szerkezetét. A bio szójaolaj és perui cseresznye kivonatot tartalmazó receptúra intenzíven ápolja, a természetes, cukor alapú összetevő pedig hidratálja a hajat. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, szilikont, állati- és ásványi olaj alapú összetevőket.

Kiszerelés: 200 ml

Keats

2014. augusztus 5.

Talán egy kicsit szebb fénye lett tőle a hajamnak, de nem lett tőle puhább, vagy könnyen kezelhetőbb a hajam. Másrészt hiába kentem többet a hajamra, akkor sem értem el nagyobb változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

gioia

2014. március 15.

Rágógumi illata van és nem segített a gubancokon se. De legalább szárítás után nem maradt benne az illat a hajamban. A natúr összetevők miatt kap 2 csillagot és majd pakolás alapnak kipróbálom, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Madeleine188

2013. november 27.

Nekem sajnos ugyanaz a bajom vele, mint az összes többi balzsamma, hogy nagyon hamar zsírosodik utánna a hajom. Amúgy jó illata van meg puha is lesz tőle a hajam, de már csak hajfestés után használom, mert akkor muszáj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

roxana.csepiga

2013. október 22.

Az illata nekem nagyon tetszett. Még nem vettem meg, de ez lesz a következő, a samponjával együtt. Majd updatelek, ha használtam :) Az illata miatt eddig 4 csillag

Update:
Továbbra is imádom az illatát. Először furcsa volt, hogy nem habzik, és nem olyan az állaga mint a megszokott szintetikus samponoknak. Az első használat után a réz vörös hajam olyan tükörfényes lett, amilyenre még nem volt példa. Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Update:

Cloudberry

2013. október 18.

Tényleg nagyon rossz. A samponja sem jó, nem habzik, és nagyon folyós, sok kell belőle. És még drága is. Csak az illatuk jó, és ennyi. Viszont intenzív regeneráló balzsamjuknál semmi se lehet jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Nessy

2013. október 17.

Megvettem a samponnal együtt az anyukámnak, de nagyon megbántam. Persze én is kipróbáltam, de sajnos nekem is az a véleményem hogy az eddigi legrosszabb Alverde balzsam! Sokat kentem a hajamra, de öblítés után még így is gubancos és kemény maradt. A citromos balzsamtól könnyű, bársonyos, szinte vízesés-szerű lesz a hajam, amikor öblítem...
Anyukám eddig még nem panaszkodott, neki rövid a haja, arra lehet beválik.
Így most két csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Anyukám eddig még nem panaszkodott, neki rövid a haja, arra lehet beválik.
Így most két csillag!

natasa

2013. október 3.

Szerintem meg jó. :-)))
Az állaga krémes, de gyorsan beszívja a hajam. Pár perc után öblítem le, könnyen ki is öblíthető.
Puha, kellemes tapintású lesz tőle a haj. Legalábbis az enyém.:-)
Az illata édes, finom, őszi illat.
A tövére nem kenem, így nem is zsírosít.
A samponja nem jött be, de ez a balzsam egész jónak tűnik, így néhány használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Szerintem meg jó. :-)))
Puha, kellemes tapintású lesz tőle a haj. Legalábbis az enyém.:-)
Az illata édes, finom, őszi illat.
A tövére nem kenem, így nem is zsírosít.

Monee

2013. október 3.

Szerintem ez a legelcseszettebb Alverde hajbalzsam. Borzasztó! Az illatán kívül semmi pozitívumot nem tudok megemlíteni. A hajam úgy összragadt és összegubancolódott tőle, hogy semmivel, de tényleg semmivel nem tudtam rendesen kifésülni, végül kb.5 millió hajszálam bánta ezt a kis kalandot. Pontot sem érdemelne, legszívesebben kivágnám a kukába. A színvédő funkciójáról ezek után nem tudok nyilatkozni, több esélyt biztos nem kap..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein, Betaine, Glucose Glutamate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A burgonyafélék családjába tartozó lampionvirág terméséből készült kivonat. Sajnos nem sok info érhető el az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint gyulladáscsökkentő, antimikróbális és antioxidáns hatással bír.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0