Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Samponok

Naturmeo

2015. november 6.

Az itthon kapható tápláló samponok közöl az egyik legjobb. Ahogy Evie írja, olyan hajat csinál mint a reklámokban, nekem kondicionáló nélkül is. Tartós az illat, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, igazán jó.
Egyetlen dolog: első használat előtt érdemes NAGYON JÓL összerázni mert az enyém konkrétan kettévált, mármint a folyadék, és első mosáskor leöntöttem róla a folyadékot, azóta kalapálni kell belőle kifele a megmaradt "sűrűjét" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

rita.997

2015. január 17.

Most használtam el az első tubust és nagyon szerettem, eddig hajmosó szappant használtam így nem volt problémám a habzásával. Az állaga kicsit fura volt, nem számítottam a folyós zselés érzésre, de igazán a végére igazán megkedveltem. :) A hajmosást sem tolta ki, de nem is hozta előrébb. Összességében jó volt, de nem tökéletes tovább keresem az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

gendur.berni

2014. november 10.

Több Alverde sampont is próbáltam már, és egyikkel se volt bajom ezt kivéve. Túl folyós, az illata se nagy szám, és 2 nap után vállalhatatlan a hajam tőle. Tiszta zsír lesz, és úgy nézek ki, mint aki két hete még csak hajat mosó embert se látott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

zsoffi

2014. október 15.

Nekem (eddig) ez a kedvenc alverdés samponom. Én az illatanyag-allergiám miatt használom ezt a termékcsaládot.

+ A hajam sokkal kevésbé zsírosodik tőle
+ Jó illatú
+ A balzsamjával együtt könnyedén kifésülhető

- Nem habzik fel, de gondolom ez a természetes összetevők miatt van
- Viszonylag nagy mennyiséget kell kinyomnom belőle, mire befedi a hosszú hajamat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

+ A hajam sokkal kevésbé zsírosodik tőle
+ Jó illatú
+ A balzsamjával együtt könnyedén kifésülhető

- Nem habzik fel, de gondolom ez a természetes összetevők miatt van

Heloise

2014. október 7.

A piros alverdés sampon használhatatlan volt számomra, ezt viszont évek óta újraveszem. Nem szárít, hanem egész selymes lesz a hajam már mosás közben is, jó az illata, és jól is habzik. Hamvasító folyadékot azért teszek bele, mert a szőke hajam vörösödésre hajlamos, és együtt a kettő így tökéletes.

Update: sajnos szerintem ennek a samponnak az összetevőin is változtattak, mert most már sprőd és kifésülhetetlen lesz mosás után a hajam... Mi történt?!? Eddig az évek alatt miután lemostam ezt a sampont, selymes, puha tapintású volt a hajam,...most meg!!! Használhatatlan, kuka! Nagyon kezdek csalódni az Alverdében....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 7.

garden32

2014. szeptember 26.

Nem igazán vált be ő sem,nem volt jó választás. Úgy érzem mintha nem tisztítana eléggé, ráadásul zsírosítja a hajam, három napot se bírok ki vele. Nem fogom erőltetni a márkát a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Tvylvis

2014. szeptember 5.

Valahogy ez nekem nem vált be. Évek óta kizárólag natúr samponokat használok, így nem az állaga a gond, az sem zavar, hogy nem igazán habzik. A fő bajom az, hogy rettentően zsírosítja a hajam, akármilyen alaposan öblítem is ki. Egyébként jól tisztít, kiszedi az olajos pakolást, az illata is kellemes. De nem veszem újra, az biztos. Ha már olcsóbb árkategóriás natúrsamponról van szó, akkor ezen a téren az Alterra samponjai jobbak. Gyenge hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

ajozsa

2014. július 3.

A gyorsan zsírosodó hajamat igyekszem kordában tartani,ezzel a samponnal és a balzsamjával közepesen sikerült.A haj illata,állaga jó lesz,bár a szilikonmentességet még szoknom kell.A 3.napon már kéri az újabb mosást,szóval ez sem tökéletes :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Evie

2014. január 12.

Amin meglepődtem, hogy már első használat után a hosszú, nagyon vékony szálú hajam olyan lett, mint a reklámokban:
-nagyon puha
-természetesen fényes
-és szép egyenes, nem kócos, tartással teli.

Ráadásul az illatát is érzem akár 1 nappal a hajmosás után is (ami nekem egyébként tetszik,mert természetes, avokádós, nem valami olcsó parfüm-szerűség...). Maximálisan frissnek és erősnek érzem a hajam hajmosás után. Az összhatáshoz biztosan hozzájárul a szintén alverde balzsam is, amit a mosás után alkalmazok és amitől sosem válnék meg, és veszem, amíg lehet, de sampont mindig mást használok hozzá - és ez nekem most bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

-nagyon puha
-természetesen fényes
-és szép egyenes, nem kócos, tartással teli.

melindae

2014. január 12.

Ez az új kedvenc a mandulaolajos alverde sampon után. Nekem száraz, hullámos hajam van, gyakran egyenesítem is hajvasalóval, és ez a sampon tényleg regenerálja. Elég jól habzik, krém állagú, nagyon kellemes vele hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Glucose Glutamate
Vitaminok: Biotin, Panthenol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.