Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló esszencia aloe verával, moszat kivonatokkal és hialuronsavval, mely biztosítja a bőr extra nedvességét 24 órán keresztül. A formula gyorsan beszívódik, felfrissíti és simává varázsolja a bőrt. Vegán termék.

nagyerika28

2019. december 3.

Nekem egyáltalán nem szívódik be gyorsan, sőt, sehogy. Este használom és reggel arcmosásnál egy csúszós réteget mosok le magamról. A bőröm ugyanúgy vízhiányos és még pattanásokat is okozott. Egy kalap kaki...💩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Krtek1

2019. szeptember 10.

Aloe vera géllel hidratálok, mivel zsíros a bőröm és ez remek megoldásnak bizonyult. A gél alá teszem fel, így nem húzódik, amikor megszárad. Az illata kellemes, szerintem egy rutin kiváló része lehet, önmagában nem kell tudnia egy esszenciának hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Glowycosmeticsblogspot

2019. augusztus 14.

Pont rendeltem egy csomó Koreai arcápolási terméket és kerestem valami hasonlót, amit itthon is feltudok kenni.
ÉS ő lett a tökéletes, olcsó, sokáig elég. Fiatalítja az arcom és a bőröm.
Nekem a csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

ÉS ő lett a tökéletes, olcsó, sokáig elég. Fiatalítja az arcom és a bőröm.
Nekem a csodaszer.

Pajzs

2019. július 19.

Rózsavízzel tonizálok, azután jön ez az esszencia. Frissíti, puhítja a bőrömet. Először kicsit ragacsos, de ez hamar elmúlik, gyorsan beszívódik, selymes érzetet hagy maga után. Nyári estéken előfordul, hogy csak ezt használom, olyankor jólesik, és pont jó ennyi kence is, de egyébként önmagában nem nyújt elég hidratálást, inkább hozzátesz egy pluszt a szokásos krémemhez. Az illata friss. Az állaga folyós, első pár alkalommal elő is fordult, hogy többet öntöttem a tenyerembe a szükségesnél. Pár csepp nekem elég, már használom egy ideje, és még mindig csak kevés fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Morla

2019. július 11.

Nagyon jó! Reggeli ébresztés az arcbőrnek.Pár cseppet szoktam enyhén nedves tenyérrel belepaskolni a bőrbe(normál) és van úgy,
főleg nyáron, vagy ha aznap nem megyek sehova, hogy nem is kell más.
FIGYELEM! Kiárusítják. Megyszűnik, vagy változni fog...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

főleg nyáron, vagy ha aznap nem megyek sehova, hogy nem is kell más.
FIGYELEM! Kiárusítják. Megyszűnik, vagy változni fog...?

ReiHUN

2019. május 17.

Nagyon jó az illata, kicsit friss, kicsit édeskés. Víznél egy incuri-pincurit sűrűbb, kicsit olajszerűen folyik/viselkedik, de nem olajos egyáltalán az érzete! Nagyon különleges, egyedi! Nagyon hamar beszívódik és tényleg jó kis puhaság marad utána. A csupasz kezeimbe szoktam belőle néhány cseppet nyomni, a két tenyeremben eldörzsölöm és belenyomkodom az arcbőrömbe. Önmagában nekem nem elég, tonizálás után és krémezés előtt használom, kicsit szárazabb a bőröm, így kell neki, de nem elég önmagában. Az adagolásával nem tudok megbékélni, még nem találtam meg a megfelelő technikát a használatára, de nem olyan hatalmas probléma. Utazáskor is könnyű eltenni, egy kisebb krémmel, és lusta napokon is jó szolgálatot tesz, egyszerű és nem mancsolós a használata. Nekem nem okozott irritációt! Elképzelhető, hogy újra veszem, ha más hasonló terméket nem találok majd a polcokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

zsofi1986

2019. március 12.

Nekem nagyon tetszik a textúrája, gyorsan beszívja a bőröm, először kicsit ragacsos, de hamar beszívódik és selymes érzetet ad. Még csak téli és hűvös időben használtam, kiváncsi leszek, hogy nyáron milyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

nicolekitti

2019. február 9.

Nagyon megörültem neki, mikor megláttam, hogy algás. Én szeretem az illatát, fátyol maszkban is az algás a kedvencem. Pár csepp is elegendő, így eléggé kiadós. Sajnos nem hozta amit szerettem volna, nehezen szívódik be a bőrbe és brutál pattanásokat okozott.
Ezt a koreai 10 lépcsős rutint, amiben kb olyan nyolcat rendszeresen használtam túlzásnak érzem a saját bőrömön. Egyik része full kiszárítják az arcomat a másik része meg zsirosít.. lehet ezután már nem kísérletezek maradok a jól bevált dolgoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Qwerty

2019. február 8.

Kis ideig lesz csak puha tőle a bőröm úgy, hogy közben meg ugyanúgy húzódik a szárazságtól és valami vékony filmréteget is hagy maga után. Szerintem semennyit sem hidratál. Illata erős, még éppen nem zavar, de a folyadék állagától idegenkedem. Régóra nézegetem a polcon, de valahogy sosem ezért nyúlok, kidobni még sajnálom. Krém alá meg nem kenem, mert elég az is, emit feltétlenül használni kell, nem terhelem a bőrömet több rétegnyi fenetudjamivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

csFanni24

2019. február 4.

Nekem ez is bőven elég a hidratálásra, hidegebb időben egy könnyű hidratálókrémet viszek még fel rá, biztos ami tuti. Egyben matt arcbőrt is varázsol. Sminkalapnak is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate