Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2019. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Alverde tengeri algás arclemosó gél gyengéden megtisztítja a bőrt a környezet okozta piszoklerakódásoktól, sminktől és a bőrön lévő felesleges zsírtól. A különösen gyengéd összetevők és ásványokban gazdag tengeri alga kivonat friss, kiegyensúlyozott külsőt kölcsönöz a bőrnek.

susie.birkas

2019. július 16.

Vegyes bőrtípusra készült, de az én bőrömet hihetetlenül szárítja.Nem fogom elhasználni és újravenni se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

BoogieLollipop

2019. június 11.

Illata kicsit fura nekem, de a zsírosságot megszünteti az arcomon. Ha nem hidratálok, nagyon húzódik és kiszárítja a bőrt, úgyhogy lehet nekem ez túl "erős " lemosó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

zsofia999

2019. május 28.

Nem pattogok ki tőle, lemossa a zsíros felületet a bőrömről alaposan. Árban teljesen megfelelő, viszonylag sokáig ki is tart, azonban nem adok 5 pontot, mert az illata elég alkoholos, volt mikor a szememet is irritálta picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

emagdi

2019. január 18.

Nem tudom miért van "nem forgalmazzák" címke ennél a terméknél, szerintem kapható (lehet, hogy újra). Múlt héten vásároltam, csak úgy találomra. Nem csalódtam, teljesen jól teszi a dolgát. Nagyon kis mennyiség is elég belőle, igaz, nem habzik, de ez nem baj, mert egyébként alaposan tisztít. Kicsit száraz utána a bőröm, de amúgy is mindig kenek rá valamilyen krémet (nappalra és éjszakára is), úgyhogy ez nem probléma. Ár-érték arányban nagyon szuper arclemosó, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

kgyrk

2018. július 21.

Balea MED-es arclemosó gélt szerettem volna venni, de nem volt, végül ezt hoztam haza és nagyon megszerettem. :) Fürdés közben ezzel szoktam lemosni az arcom, nem csíp, nem irritál, szuper választás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

missorsi

2017. július 26.

Én a Body Shop-os tengeri hínáros arclemosót váltottam erre mert az nagyon drága volt, 4ezer ft körüli, és kb egy hónapig tartott.. ennek nem olyan kellemes az illata, eléggé alkoholos, ill. az állaga valóban nyúlós, kicsit nehezen lemosható, de az a másik termékre is jellemző volt. Viszont szépen tisztít, szerintem egy 4*-ot megérdemel mindenképp mert kedvező az ára és nem utolsó sorban naturkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

csizmadiacinti

2017. április 28.

Az eddig próbált arctisztítók közül az abszolút kedvenc! Vizes kezemre szoktam egy borsónyit nyomni, minimálisan felhabzik, várok vele egy-két percet, majd lemosom. Nagyon szeretem, tervezem újravenni! A sminket nem mossa le maradéktalanul, de nem zavar mert emellett viszont vegán termék! És CF! 🐇

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Sunnyvagyok

2017. március 24.

Szerettem volna valamilyen "egészséges" kozmetikumot kipróbálni, így rá esett a választásom. Soha nem próbáltam az Alverde márka termékeit, így nekem is meglepetés volt!

Az állaga furcsa, kicsit nyúlós. Felkenve lemoshatatlan érzés, sokáig kell dörzsölnöm az arcom mire úgy érzem, hogy teljesen lejött! Egyébként habzik, szépen tisztít, bár a sminket nem távolítja el 100%- osan.
Nekem nem szárítja a bőröm, hanem szép és puha marad a használata után. Az illata nem zavaró, igaz kissé alkoholos, de belefér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

MNNiko

2016. július 12.

Már többször is újra vettem, minden este használom. Nagyon kellemes, jól habzik, jól tisztít, nagyrészt a sminket is le lehet vele mosni. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

radnie85

2016. április 28.

Már sokadik tubussal használom. Árban és minőségben szerintem nagyon jó. A bőröm normál, kissé száraz típus. Sminket szépen eltávolítja, illata pont elég, viszont valóban szárítja a bőrt. Alverde vadrózsás éjszakai krémet használok után esténként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.