Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2019. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Alverde tengeri algás arclemosó gél gyengéden megtisztítja a bőrt a környezet okozta piszoklerakódásoktól, sminktől és a bőrön lévő felesleges zsírtól. A különösen gyengéd összetevők és ásványokban gazdag tengeri alga kivonat friss, kiegyensúlyozott külsőt kölcsönöz a bőrnek.

Lace

2011. augusztus 22.

abszolút elégedett vagyok vele, a használata után frissnek, és tisztának érzem az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

Morci

2011. augusztus 2.

Nem szárította a bőröm, viszont arctisztítás után olyan érzésem volt, mintha maradt volna egy filmréteg rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

bkmarcsi

2011. július 29.

Nálam ez a termék négy csillagos,de csak azért mert kettő napja használom,és nagy tapasztalatom nincs.Most tértem át a natúr kozmetikumokra és azon belül az Alverde
családot választottam részben a hozzászólók véleménye alapján. Nem bántam meg. Ez a lemosó azt adja ami rá van írva, nagyon jó összetevőkkel, az ára remek és minimális mennyiség kell belőle. Nagyon jó választás, remélem hosszú távra is. Köszönöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 29.

eyeye

2011. július 13.

Szerettem ezt a terméket. Friss illata van, áttetsző géles állaga. Használat után tisztaság érzete lesz az embernek tőle. Magában a sminket nem távolítja el, viszont a sminkmaradékot már igen. Tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

Rony

2011. május 17.

Szeretem ezt a lemosót, mert valóban megtisztítja bőrt, és utána nagyon puha, selymes az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 17.

gedit60

Korcsoport: >54
2011. május 16.

Régóta használom, szeretem és az ára is megfizethető. Tökéletesen tisztít, szép sima lesz az arc tőle, a pattanásokat is visszatartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 16.

lolkabolka

2011. május 14.

Évek óta használom, nagyon elégedett vagyok vele!!Alapos arcmosás, egy jó hidratáló és egész nap szép az arcom. Kordában tartja a néha előtűnő pattanásokat is!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

Bettuska88

2011. május 3.

Nagyon szépen és kíméletesen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 3.

Nagyon szépen és kíméletesen tisztít.

csillag1219

2011. május 1.

A legjobb arctisztító gél! Jól leszedi a maradék sminket és tiszta érzetet hagy maga után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 1.

bnonikaa

2011. április 26.

Nem habzik úgy mint a vegyszeres termékek, kíméletes, mégis hatékony. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 26.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.