Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2019. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Alverde tengeri algás arclemosó gél gyengéden megtisztítja a bőrt a környezet okozta piszoklerakódásoktól, sminktől és a bőrön lévő felesleges zsírtól. A különösen gyengéd összetevők és ásványokban gazdag tengeri alga kivonat friss, kiegyensúlyozott külsőt kölcsönöz a bőrnek.

emagdi

2019. január 18.

Nem tudom miért van "nem forgalmazzák" címke ennél a terméknél, szerintem kapható (lehet, hogy újra). Múlt héten vásároltam, csak úgy találomra. Nem csalódtam, teljesen jól teszi a dolgát. Nagyon kis mennyiség is elég belőle, igaz, nem habzik, de ez nem baj, mert egyébként alaposan tisztít. Kicsit száraz utána a bőröm, de amúgy is mindig kenek rá valamilyen krémet (nappalra és éjszakára is), úgyhogy ez nem probléma. Ár-érték arányban nagyon szuper arclemosó, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

kgyrk

2018. július 21.

Balea MED-es arclemosó gélt szerettem volna venni, de nem volt, végül ezt hoztam haza és nagyon megszerettem. :) Fürdés közben ezzel szoktam lemosni az arcom, nem csíp, nem irritál, szuper választás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

missorsi

2017. július 26.

Én a Body Shop-os tengeri hínáros arclemosót váltottam erre mert az nagyon drága volt, 4ezer ft körüli, és kb egy hónapig tartott.. ennek nem olyan kellemes az illata, eléggé alkoholos, ill. az állaga valóban nyúlós, kicsit nehezen lemosható, de az a másik termékre is jellemző volt. Viszont szépen tisztít, szerintem egy 4*-ot megérdemel mindenképp mert kedvező az ára és nem utolsó sorban naturkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

csizmadiacinti

2017. április 28.

Az eddig próbált arctisztítók közül az abszolút kedvenc! Vizes kezemre szoktam egy borsónyit nyomni, minimálisan felhabzik, várok vele egy-két percet, majd lemosom. Nagyon szeretem, tervezem újravenni! A sminket nem mossa le maradéktalanul, de nem zavar mert emellett viszont vegán termék! És CF! 🐇

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Sunnyvagyok

2017. március 24.

Szerettem volna valamilyen "egészséges" kozmetikumot kipróbálni, így rá esett a választásom. Soha nem próbáltam az Alverde márka termékeit, így nekem is meglepetés volt!

Az állaga furcsa, kicsit nyúlós. Felkenve lemoshatatlan érzés, sokáig kell dörzsölnöm az arcom mire úgy érzem, hogy teljesen lejött! Egyébként habzik, szépen tisztít, bár a sminket nem távolítja el 100%- osan.
Nekem nem szárítja a bőröm, hanem szép és puha marad a használata után. Az illata nem zavaró, igaz kissé alkoholos, de belefér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

MNNiko

2016. július 12.

Már többször is újra vettem, minden este használom. Nagyon kellemes, jól habzik, jól tisztít, nagyrészt a sminket is le lehet vele mosni. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

radnie85

2016. április 28.

Már sokadik tubussal használom. Árban és minőségben szerintem nagyon jó. A bőröm normál, kissé száraz típus. Sminket szépen eltávolítja, illata pont elég, viszont valóban szárítja a bőrt. Alverde vadrózsás éjszakai krémet használok után esténként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

KataKr

2016. április 14.

Nemrég kezdtem el használni. Érzékeny a bőröm, az arclemosók könnyen kiszárítják és arcmosás után feszül, de ez után nem annyira kellemetlenül. Kicsit síkos érzésű, olyasmi az állaga, mint egy tusfürdőnek, tehát kicsit nehezebb lemosni. De pozitívum, hogy a szemsminket is leszedi, és nem csípi a szemet. Valamint nagyon keveset (borsónyi mennyiséget) kell belőle használni, így sokáig ki fog tartani. Az illata diszkrét, friss, nem tolakodó.
Nekem jobban bejön, mint az Alverde hab állagú, zöldalmás arclemosója. Az sokkal inkább szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

giudittak

2015. július 20.

Ebből csak egy kis kiszerelést használtam el, de nekem ettől egyben leesett a bőröm. Arcmosás után, ha nem kentem be azonnal (másodpercekről beszélünk) az arcom hidratálóval, majd megőrültem úgy húzodott és feszült. Szerintem ez nem normális dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

DorkaK

2015. március 3.

Hát én is úgy jártam, hogy natúr meg hínár...mi bajom lehet? Hát elég síkos az arcon, nehéz lemosni. Inkább akkor használom, amikor kádban fürdök és hajat is mosok. Akkor nem baj, ha bő víz éri az arcomat. Bizony nekem is csípi a szemem. Nem azért, mert belemosódik, hanem mert valami kipárolog belőle. Meg sem néztem, csak az az érzésem volt, mintha alkohol csípné. Mint amikor a kozmetikus lefertőtleníti az arcom egy gyors átsimítással nyomkodás után. Hessegetnem kell a szemem előtt, hogy ne irritáljon. Többet nem veszek, de az előttem szólók egyetértése miatt lehet, hogy meg is válnék tőle.
Amúgy az illata elég vacak. Én szeretem, ha valami natúrkozmetikum, de attól még lehetne normális illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 3.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.