Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2019. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Alverde tengeri algás arclemosó gél gyengéden megtisztítja a bőrt a környezet okozta piszoklerakódásoktól, sminktől és a bőrön lévő felesleges zsírtól. A különösen gyengéd összetevők és ásványokban gazdag tengeri alga kivonat friss, kiegyensúlyozott külsőt kölcsönöz a bőrnek.

csipita

2014. december 10.

Én imádom! Mindent leszed. Az tény, hogy utána feltétlen krémezni kell. De hát a feladata, hogy tisztítson. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 10.

KisKormos

2014. november 7.

Szépen lehozza a sminket, de egy kicsit szárít. Az illatával nincs bajom, engem a répára emlékeztet. :D Viszont az nem tetszik, hogy alkohol van benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Dancy08

2014. október 2.

Régóta használom, szerintem jól lemossa a sminket és szépen tisztít. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

gabbica

2014. szeptember 8.

Jaj nagyon nem ilyenre számítottam...és rossz értelemben. Így jár az ember, ha a párjával megy drogériába..egy perc után sürgetett unalmában és nem volt időm rendesen végignézni a termékeket, csak bedobtam ezt a lemosót a kosárba, gondoltam natúrkozmetikum, alga kulcsszavak alatt nagy baj nem lehet. Hát tévedtem, nagyonnagyon szárít, említették sokan előttem is, hogy az illata az tömény alkohol... El akartam ajándékozni, de szerintem nincs olyan bőrtípusú ember, akinek nem kicseszés lenne ez a lemosó :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

allegra

2014. szeptember 2.

Kissé szárít, lemosás után azonnal be kell kennem az arcomat. Viszont szépen tisztít, az illata is elfogadható. Mínusz 1 csillag az alkoholért, mínusz 1 a szárító hatásért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

lianex

2014. augusztus 26.

Néha még előfordul, hogy csak úgy veszek valamit, mielőtt csekkolnám a KM-en, mint például ennél az arclemosónál. Úgy kell nekem, jó nagy mellényúlás volt. A bőrömet teljesen kiszárította (pedig a leírás szerint a bőrtípusomnak megfelelő), húzódik és hámlik tőle. Használat közben pedig szinte csípte a szememet az alkoholos szag. Sajnos kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

k.boglarka

2014. augusztus 16.

Nem szárít, lehozza a sminket, tisztának frissnek érzem a bőröm a használata után :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

xixi

2014. augusztus 6.

A sminklemosás első lépéseként szerettem volna használni, mint vizes/habzó lemosó amit micellás vizes vattakorong követ, de sajnos nem vált be. Az eddig valaha vásárolt arclemosóim közül ez tisztít a legkevésbé, a vattakorong a micellás víznél már csak enyhe alapozó és spirál nyomokat mutat csak általában, míg ennél úgy néz ki, mintha csak egy kis vízzel öblítettem volna le az arcom. Sminkeletlen arcbőr frissítésére ajánlom inkább, picit csípi a bőrt, ha valahol sérült, patti hely, stb.. Végezetül pedig abszolút soha nem vettem volna meg, ha vásárláskor észreveszem a második helyen éktelenkedő alkohol összetevőt, brrrrr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

senskin

2014. május 2.

Nekem egy kicsit olyan ragasztós beütése van, ahogy az arcradírjának is. Használható, ára megfelelő, bár a fránya alkohol ugyebár, az nem jó benne. Még a zsíros bőrnek sem ideális. Sajnos, ezt nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Macsek23

Korcsoport: >54
2014. április 11.

Használtam egy ideig. Az illata nekem nagyon alkoholos, fura. Lehet, hogy jól tisztít, de nekem nem jött be. És hát sajnos tényleg eléggé szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 11.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.