Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2019. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Alverde tengeri algás arclemosó gél gyengéden megtisztítja a bőrt a környezet okozta piszoklerakódásoktól, sminktől és a bőrön lévő felesleges zsírtól. A különösen gyengéd összetevők és ásványokban gazdag tengeri alga kivonat friss, kiegyensúlyozott külsőt kölcsönöz a bőrnek.

truska

2014. március 25.

Hát elég vegyes véleményem van róla, tisztít és frissít az tény, de nagyon szárít, és nem jó értelemben( nagyon zsíros bőröm van) Szárít de a pattanások ugyanúgy kijönnek vele, egy időben amikor nagyon durva volt az arcom állapota, az iszapossal együtt használtam ( az volt a "hidratáló" lemosó) a kettővel együtt relatíve sikerült mérsékelni a helyzetet, de egy idő után ez feleslegessé vált, mert nagyon szárított és zsírosított egyszerre. Időről időre elcsábulok rá, ezért van belőle mindig itthon, gondoltam elhasználom a hátamra( az is pattanásos) de az borzasztó zsíros lett tőle és viszketett...úgyhogy most gondolkodom hogy mire lesz jó a maradék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Orsika89

2014. március 4.

Alig vártam, hogy elfogyjon... Végső soron tisztít, és nem lett rosszabb állapotú a bőröm, de jobb se. Olyan semmilyen termék. Viszont újra és újra rá kell jönnöm, hogy viszolygok a géles állagú lemosóktól, a hideg futkosott a hátamon, mikor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

toth.ildi

2014. január 11.

Nagyon szeretem, használat után tiszta és friss érzetet hagy maga után az arcon, elég csak egy borsónyi mennyiség így sokáig elég, ha a tonikját is használja az ember nem érzi az arcfeszülést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

grizus

2014. január 6.

Elfogadható, de van ennél olcsóbb és jobb. (Rival de Loop.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.

Elfogadható, de van ennél olcsóbb és jobb. (Rival de Loop.)

malvina

2013. december 30.

Tisztít, az biztos! Olyannyira, hogy használat után úgy érezni, minden zsírt és nedvességet kivont a bőrből (bőrfeszülés, hámlás). Sajnos ezt erősen hidratáló krémek sem tudják kompenzálni. Lehet, hogy erősen zsíros bőrre megfelelő, de kombináltra nem volt jó választás. Néha kézmosásra használom, ha valami miatt extra hatékony tisztítás kell, még itt is látszik az elképesztő szárító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

mrs.bravo

2013. október 19.

egy dolgot tud,,nagyon szárít, kb egyenértékűen az iszapos tonikkal. ezt a saját tonikjával használtam fél évig, meg is lett az eredménye, zsírosabb de száraz bőr és pattik,amiket még kezelni sem lehet,mert felreped a bőröm. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

Lunita

2013. október 14.

Elnézést,hogy ilyet írok,de nekem még annyira sem jött be ez a termék. Az én bőröm pattimentes,csak a t vonal miatt vettem,ami fénylik,ha rohangálnom is kell,főleg. Azon kívül száraz is szokott lenni,ősszel pl,azaz most. Hát,én nem bírtam,tovább kellett adnom zsírosabb bőrűnek,mert nagyon szárított,hámlott tőle mindenhol az arcom. Az ára jó lenne,meg nekem a termék is tetszett,de ez a hatás cirka 2 hét alatt kiábrándító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

aromajudit

2013. október 13.

Azért vettem meg, mert éppen natúrkozmetikum mánia tört ki rajtam. Többet vártam tőle, nekem túl habos, nehéz lemosni és szárít. Viszont sokáig elég, már alig várom hogy kifogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 13.

kukac

2013. október 11.

Update: Kidobtam, mert allergiás lettem rá, a tenyerem elkezdett hámlani tőle.

Én kb. két hete használom ezt az arclemosót. Igazából nem várok tőle sok mindent. Azért vettem meg, mert elég zsíros a bőrőm a T-vonalban (mondjuk azóta azt olvastam, hogy az alkoholos lemosóktól és tonikoktól még jobban zsírosodik utána a bőr), és tetszett, hogy natúr termék. Én egy kis citromolajat és teafaolajat szoktam belecseppenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Update: Kidobtam, mert allergiás lettem rá, a tenyerem elkezdett hámlani tőle.

sieszter

2013. szeptember 26.

Nagyon régen ezt használom, még zöldes tubusban volt, amikor megjelent. Szerintem nem nyálkás. Elviseli a bőröm, nem pattogok ki tőle. Nem is merek más termékre váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.