Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2019. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Alverde tengeri algás arclemosó gél gyengéden megtisztítja a bőrt a környezet okozta piszoklerakódásoktól, sminktől és a bőrön lévő felesleges zsírtól. A különösen gyengéd összetevők és ásványokban gazdag tengeri alga kivonat friss, kiegyensúlyozott külsőt kölcsönöz a bőrnek.

bambi023

2012. november 3.

nagyon bevált. olyan a bőröm mint a babáé használat után. csak a vásárlás után vettem észre hogy a 2. helyen van az alkohol, de reméljük a legjobbakat, eddig nagyon tetszik amit művel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

B.B

2012. szeptember 20.

Az alkohol miatt nem ajánlom.(megvastagszik a bőr,és előbújnak emiatt a pattik).Régebben sokat elhasználtam és most is vettem egyet mert jó terméknek tartottam. de most..nagyon kiszárította az arcomat. Hámlott, alig tudtam rendbe hozni. most mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Bigini

2012. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált,az arcomat nekem nem szárította ki,mennyeien tisztít,és pihe puha lett utána az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Dana

2012. június 27.

Talán két évvel ezelőtt vettem akkor még nem tudtam, hogy az alcohol denat az egyik összetevő amit kerülnöm kell. Ebben a termékben ez a második helyen van ezért nem is volt jó hatással a bőrömre hiába van benne több hasznos összetevő. Nem is tudtam elhasználni arcra ezért csak kettes tudok adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 27.

hannus.senator

2012. június 27.

Régebben használtam. Az illata tipikus bio illat volt. A nyálkás érzetet én is alá tudom támasztani, de nem volt vészes. Jól tisztított, bio volt, az ára-kiszerelése is oké volt. A minap újra akartam vásárolni, de most már kb. csak fele akkora kiszerelésben árulják, kb. ugyanannyiért, vagy kicsit drágábban. (Nem emlékszem, h pontosan mennyibe került anno.) Így nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Scatty

2012. június 24.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, már többször újravásároltam, mióta ráakadtam, csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Nessy

2012. május 16.

Egy pár éve bizalmat szavaztam sok-sok alverdés terméknek. Ez a lemosó az elsők között volt. Nem javított, nem is rontott az arcomon, az illatát meg lehetett szokni, egyetlen nagy problémám a nyálkás érzés volt, amit alapos(!) lemosás után is az arcomon hagyott. Jellegtelen termék, nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Feketepárduc

2012. április 24.

Az én bőrömet szerencsére nem szárítja, nagyon jó kis termék. Nekem ő a reggeli ébresztő, az este sminklemosásnál nem vált be, ahhoz nekem erőtlen. Az illata enyhén valamilyen fertőtlenítőre hasonlít, de perverz módon még azt is szeretem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 24.

hógolyó

2012. április 23.

Illata inkább nincs is. Átlátszó, zselés állagú. Szerintem jól habzik. A sminket is leszedi, picit szárít. Biztos, hogy újra vásárolom (ha nem csábulok el másra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 23.

szancsipancsi

2012. április 17.

Én most kezdtem el ezt használni. Előtte Clinique-et használtam, és meg is voltam vele elégedve, csak nagyon drága volt. Ezért kerestem valami olcsóbbat és az Alverde megtetszett a DM-ben. :)
Jó, hogy natúrkozmetikum. Nem szoktam arra figyelni, hogy csak natúrt vegyek, de az arcom amúgy is érzékenyebb, úgyhogy arra odafigyelek, hogy mit használok rá. Természetesen plusz pont az, hogy nem tesztelnek állatokon. A csomagolása is tetszik, mert nekem ez is fontos. :)
Az illata szerintem kellemes. Nagyon természetes illat, egyáltalán nem mű. Átlátszó, zselés állagú és csak nagyon kicsit habzik. Az én arcomat nagyon jól letisztítja, csak egy picit szárít. Utána még használom az ugyanilyen tonikot és Alverdés nappali vagy éjszakai krémet.
Én meg vagyok vele elégedve, jól helyettesíti nálam a Clinique-et. Az ára pedig jóval kedvezőbb. Én 999 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.