Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2019. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Alverde tengeri algás arclemosó gél gyengéden megtisztítja a bőrt a környezet okozta piszoklerakódásoktól, sminktől és a bőrön lévő felesleges zsírtól. A különösen gyengéd összetevők és ásványokban gazdag tengeri alga kivonat friss, kiegyensúlyozott külsőt kölcsönöz a bőrnek.

katica22

2011. november 17.

Nekem jó volt az első 3-4 használatig, aztán utána nem is csinált igazából semmit se a bőrömmel, olyan semleges lett.... Az illata nálam nem viszi a pálmát, de nem a legrosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

andrea.horvath79

2011. november 14.

Hihi BabyDoll, pont ugyanígy jártam tavaly :D Az új még nem érkezett meg, de addig is kellett egy lemosó, de nem akartam sok pénzt kiadni érte. Olyannyira jó volt az elsö tubus , hogy már azt terveztem, hogy teljesen átállok Alverdére és, hogy a megspórolt pénzt mire költöm.
A második tubus már irritálta, szárította a böröm, gondolom, mert már hozzászokott. És igen, már az illatát is hányingerkeltönek keltönek éreztem, ami eleinte friss volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 14.

BabyDoll

2011. november 14.

Elfogyott az arclemosóm, és egy teljesen új utánpótlást rendeltem, ami még nem érkezett meg, szóval addig is kellett valami. Butaság lett volna sokat kiadnom egy arclemosóért, amit csak átmenetileg fogok használni, és ez le volt akciózva, egész jónak tűnt!
Az örömteli találkozás után gyorsan megismerkedtünk, féltem, hogy egy újabb vacakra dobtam ki feleslegesen a pénzt...
...De azt kell hogy mondjam, kellemes meglepetésben volt részem! Az állaga átlátszó géles valami, ami a sminket tök jól lehozza (mondjuk én egy ilyen kis gumiradírszerűséggel masszíroztam a be, lehet ez is hozzájárult a sikerhez), és nem húzódott utána a bőröm, semennyire! Az illata nekem kifejezetten tetszik, rendkívül friss, biztos ez is hozzájárul ahhoz, hogy üdének éreztem utána az arcom. Elvileg normál, illetve kombinált bőrtípusra ajánlott, azt tanúsíthatom, hogy a normál bőrt nem szárítja, csak felfrissíti. Ár-érték arány szempontjából tökéletes, egy próbát megér, szóval bátran ajánlom!

UPDATE:
Úgy tűnik, ez az arclemosó velem csak rövidebb távú kapcsolatot tervezett. Amennyire szerettem az elején, annyira megutáltam pár hét alatt. Szárít, és kicsit irritál. Az utolsó pár használatnál az illata már nem is tűnt frissnek, inkább alkoholos volt, a citromos kézfertőtlenítőre emlékeztető. Nincs több hozzáfűznivalóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 14.

UPDATE:

natasa

2011. november 1.

Nekem is bejött először. Tetszik, hogy elég kevés összetevője van. Hosszú távon viszont nálam nem működik. Az alga komedogén, meg is látszott...Pár napja kidobtam, szóval pénzkidobás. Csak azért nem kap egyest, mert tavaly nyáron használtam egy darabig, és az összetevői elég jók. Szóval kettes. De kettes alá! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 1.

anordess

2011. október 31.

Használat közben csípte az arcomat, de ezt annak tudtam be, hogy "épp kifejti a hatását", mert tiszta és friss érzést hagyott maga után, így eredmény tekintetében tetszett, bár a meglévő pattik mintha nehezebben gyógyultak volna, aztán hosszútávon elkezdte nagyon szárítani a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 31.

hanna

2011. október 15.

Büdös és kiszárítja a bőrt, ott porosodik a polcomon. Egyértelműen pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 15.

Büdös és kiszárítja a bőrt, ott porosodik a polcomon. Egyértelműen pénzkidobás!

UnVraiAnge

2011. szeptember 25.

Ennek a terméknek a hatása olyan, mintha ipari alkoholból készült folyékony szappannal mosnánk meg az arcunkat, ezáltal élvezeti faktora: 0, ahogy minden más szempontból is az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Josie

2011. szeptember 20.

Nagyon megkedveltem az Alverde termékeit, de sajnos ebben az arclemosóban csalódtam. Igaz, hogy tiszta lett a bőröm, de én is egyfajta filmréteg érzést éltem át, hogy valami mégis csak maradt és nem tisztított le mindent. Ezek mellett csillogott, percekkel lemosás után zsíros érzetű lett a bőröm. Lehet, hogy a lemosó egyébként hatékony, az összetevői is jók egyébként, de nekem egyáltalán nem jött be a kombinált, érzékeny arcocskámra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Lasiodora

2011. szeptember 6.

Elégedett vagyok vele, hatékony, kellemes állagú és illatú, és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

mrcstrash

2011. szeptember 3.

ó én ebből vagy 3 csomagot elfogyasztottam még régebben. nagyon szerettem, de nálunk mindig elkapkodták mindet, szóval hamar le kellett rá csapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.