Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratálja a bőrt.

laszti

2017. június 5.

Semmi extra hatást nem érzékeltem. Krém alá használtam az erősebb hidratáltság miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

liviaraganyi

2015. március 12.

Többször is vettem belőle, és szerintem hatásos, mélyen hidratál, tengervizes illata van, de amikor folyamatosan használtam egy hétig óriási pattanást okozott, szóval vigyázni kell vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 12.

istar

2013. december 15.

Szuper en felvaltva hasznalom havonta egy masik kremmel imadom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Szuper en felvaltva hasznalom havonta egy masik kremmel imadom.

Mrs. Jackman

2013. szeptember 2.

Nekem nagyon bejött, annak ellenére, hogy tartottam az alkoholtartalomtól. én nagyon keveset használok belőle a krém alá, reggel és este, csak az arcomra, megvan már két hete, és még jó is lesz ennyire. gyorsan beszívódik, kicsit érzem, h rajta van a bőrön, de nem kellemetlen, a krémet rákenve pedig egyáltalán nem ragad, simán lehet sminkelni. az én bőrömnek jót tett, látványosan csökkent a vízhiány, az apró szarkalábak eltüntek a szemem alól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

P.Lilla

2013. augusztus 30.

Az anyukám használja ezt már évek óta és látszólag nagyon szép tőle a bőre :) tág pórusú kombinált bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

cifike

2013. augusztus 14.

Teljesen jól hidratál, úgy, hogy közben könnyed érzetet okoz, ami főleg ilyenkor nyáron nagyon jó. Nekem extra száraz a bőröm, úgyhogy teszek még fölé hidratálókrémet is. Az összetevői is barátságosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

jibjab

2013. július 5.

Mivel kozmetikushoz nem nagyon jutok el, megszállottan kísérletezgetek a különböző ampullákkal, szérumokkal, maszkokkal. Ezt most féláron vettem újra. Régebben 2-3 alkalommal már próbáltam. Nekem egy használat 1/2 ampulla arcra és nyakra. Picit ragad, de nem vészes. Volt, hogy tettem rá krémet, volt, hogy csak sminket. Mindkettő elment, de tegyük hozzá, hogy nyáron és rekkenő hőségben volt olyan, hogy csak ezt és púdert használtam. Télre vagy normál napokra nekem kell egy kis krém is a szárazabb részekre. Éjszakára volt, hogy az éjszakai krémhez kevertem, sőt egy alkalommal testradírozás után egy ampulla arra ment el, hogy a testápolóba kevertem bele. Ami leginkább szembetűnő az a hidratáló hatása. Szerintem nem árt időnként feldobni a szokásos krémet vagy arcápolási rutint 1-1 ilyen ampullával. Nem csodaszer, de teszi a dolgát és kúra szerűen 1-1 hétig vagy heti 2-3 alkalommal radírozás után kifejezetten jó. Nekem ez igazi nyári hidratáló, mert van,a mikor a nagy izzadásban nem is igényel többet a bőröm. Télre nekem kevés, de akinek zsírosabb a bőre vagy krémhez keveri, annak jó lehet. Az ampullát érdemes zsebkendőbe fogva feltörni, mert nekem többször belement már pici szilánk morzsa a kezembe vagy megvágtam magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 5.

Makk Zsuzsó

2012. június 2.

Csak este tudtam használni, mert nagyon ragadt tőle a bőr és mocsárszagú volt (azt hiszem ennek is változtattak az összetételén és az már nem büdös). Viszont remekül hidratált és feltöltötte a bőröm. Egyébként úgy jobban felszívódik, ha hozzákeverjük az arckrémhez. Egy alkalomra elég egy fél ampulla is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

médea

2012. április 30.

Még régebb használtam belőle el egy dobozzal, különösebb változást nem vettem észre, de az is igaz, hogy a bőrömnek sem volt semmi problémája. Szerintem a gyümölcsös változata hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Maris Aqua, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate