Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmix, Módosítva: 2011. szeptember 18.

Kategória:   Testápolók

Odinnaf

2019. május 8.

Könnyen beszívódik, és puhítja a bőrt. Nekem az illata nagyon tetszik. Ár érték arànyban szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

PiciBrigii

2019. február 18.

Furán hangzik, de testápolóhoz képest kicsit "szárít". :D De mivel zsíros bőröm van, nekem még jól is jött. Számomra egy jó kis nyári testápoló, télen inkább mást használok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

hexa

2019. január 25.

Könnyen beszívódik, nem egy nehéz testápoló, viszont emiatt néha kicsit kevésnek is érzem. Én imádom az illatát, viszont tény, hogy többször kell felkenni, hogy valóban érződjön a hidratáló hatása. Nekem is kis csalódást okozott azzal, hogy több benne a szójaolaj, mint azok, amikről a nevét kapta, és hogy filmréteget hagy maga után, ami zuhanyzásnál érződik még egy nap elteltével is. Összességében mégsem tudok rá nagyon haragudni, tetszik, hogy bio, ár-érték arányban teljesen oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

ditke838

2017. november 2.

Unisex illat, párom használja inkább, neki vettem elsődlegesen. Inkább nyári, gyorsan felszívódó, télre inkább töményebb krémet szoktam venni. Bibi: Glicerin+alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Csilipaprika

2017. július 5.

Igazi nyári, vizes állagú testápoló. Kicsit ragacsos, de egész kellemes.
És nagyon kedvező az ára, plusz bio.
Sztem alverdénél ez való nyárra, míg a karités télre, Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Igazi nyári, vizes állagú testápoló. Kicsit ragacsos, de egész kellemes.
És nagyon kedvező az ára, plusz bio.
Sztem alverdénél ez való nyárra, míg a karités télre, Újravenném.

Lina1105

2017. június 27.

Ezer éve volt ilyenem, akkor a hidratáló hatásával elégedett voltam, csak az illatával nem. Nekem büdös, nem is vettem újra. De emiatt csak 1 csillag mínusz, hiszen az illat szubjektív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

korosilidia65

2017. február 27.

SZámomra kevés, de jó natúr összetevőkből álló testápoló aloéval, amit nagoyn szeretek és olívával, ami megváltás tud lenni szárza bőrömnek. Ez a testápoló ettől függetlenül nagyon kevésnek bizonyul, kétszer kenem, de akkor sem vagyok teljesen megelégedve. Kellemesen szét lehet oszlatni, az illata finom, ápoló hatását egy bizonyos fokú hidratáláson felül nem érzékelem. Hát igen, nagyon száraz a bőröm. Majd próbálok másikat is az Alverdétől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

natsuko

2016. július 31.

Kellemes illata van és gyorsan beszívódik. Nekem jó választás volt, szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 31.

Kellemes illata van és gyorsan beszívódik. Nekem jó választás volt, szeretem.

nayliey

2016. július 19.

Kellemes illata van de nem hiszem h sokat hidratálna, ragacsos érzetet hagy a bőrön. Összetevőkkel nem vagyok megelégedve, amikor megvettem alaposabban meg kellett volna néznem. Több benne a szója olaj mint az olíva vagy az aloe vera, mégis az utóbbi kettőről kapta a nevét.

Szeretem az Alverde termékeket plusz az aloe verát, de ez a termék sajnos nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

MNNiko

2016. július 12.

Nekem bevált, nem kell gyakran testápolót használnom, mert inkább zsírosabb a bőröm. Hamar beszívódik, de pl. anyukám száraz bőrére kevés. Kellemes illata van, de nem marad meg sokáig a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate