Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: funny.hunny.bunny94@gmail.com, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Testápoló tej száraz bőrre. Az ellenőrzött ökológiai gazdaságból származó fehértea- és jázminkivonatot tartalmazó testápoló hosszantartó hidratálást és ápolást nyújt a száraz bőr számára.  Az értékes hatóanyagok mint az illipevaj és jojobaolaj folyamatosan nedvességgel látják el a bőrt. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, színezéket, illatanyagot, állati eredetű és ásványiolaj-alapú összetevőket.

ALettah

2016. március 14.

Nehezen szívódik be, de nagyon jót tett a száraz bőrömnek. Az illatát is szerettem, bár nem érződött sokáig. Egy idő után észrevettem, hogy anyukám is rájár, úgyhogy végül nekiadtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

makka

2014. december 18.

Nagyon jó illata van. Picit nehéz eldolgozni a bőrön, viszont jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Nagyon jó illata van. Picit nehéz eldolgozni a bőrön, viszont jól hidratál.

orsolyanovak

2014. szeptember 12.

Végül is jó - ez a kategória nálam. Akciósan vettem 650 Ft-ért, a polcon ez volt az utolsó, szóval lehet, hogy tényleg megszűnne? Anya nagy nivea-rajongásának árnyékából kilépve kezdtem el a natúrcuccok között kísérletezni. :D Az illata nem rossz, kicsit zselés szaloncukorra emlékeztet, tipikus alverde illat, de a bőrön már nem érződik szerencsére, ezt szeretem benne. A csomagolása is rendben van. Az ára is az összetevői is leköröznek jó pár testápolót. Kissé vizesebb állagú, a felszívódását tekintve egész gyors, bár kissé felületes. Nem érzem, hogy maradéktalanul beszívódna a bőrömbe, pláne "mélyebb rétegekig". Sarokápolásra már nem elegendő, bár nem is erre a célrea vettem. Nem igényli a napi használatát a bőröm, amit csak enyhén száraznak mondanék, viszont meglehetősen érzékenynek, ez a testápoló pedig semmiféle irritációt nem okozott. Összességében még nem az igazi, de egy lehetséges visszatérő. :) Legközelebb a babylove testápolók közül fogok választani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

gruecendre

2014. augusztus 6.

zseniál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

zseniál

pronto

2014. május 24.

nem az igazi, nekem ragacsos érzést nyújt, ha már ilyen híg, inkább lenne vizes jellege, de ragad. az illata elmegy, de inkább rossz, mint jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Tvylvis

2014. április 30.

Szokásos Alverde minőség. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, és natúrkozmetikumhoz híven nem hagy fura réteget a bőrön. Közepesen híg, de így legalább nem annyira küzdelmes kinyomni a flakonból, mint a kakaós-hibiszkuszos társát. Az illata egyáltalán nem emlékeztet a jázminra vagy a teára, ez sokkal inkább citromos, citrusos, és a jellemző Alverde illat eléggé érződik. Tudom, szubjektív dolog, hogy az illat tetszik-e, de ez nálam azért kap négyest. Amúgy jó kis testápoló volt (Németországban már nem kapható, otthon talán még igen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

Cerva91

2014. március 21.

Jó összetevők, jó kis krém
Egy olyan kérdésem lenne h miért szűntetik meg a jó termékeket?Vagy ez csak egy elírás, hogy már nem gyártják?Én pont a mai nap vettem egy ilyet csak azérd kérdem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 21.

Jó összetevők, jó kis krém

momóka88

2014. február 20.

Kicsit citromos illatú,pedig elvileg jázmin lenne. Sebaj,még csak egy hete használom,de jól hidratál, semmi extrát nem nyújt, tetszik hogy nem túl folyós állagú, azért mégis megérdemel egy erős 4est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

emagdi

2014. január 9.

Jól hidratál, elég hígnak tűnik első ránézésre, de legalább így jól el lehet oszlatni a bőrön. Nekem kicsit lassúnak tűnik a felszívódása, viszont nem hagy semmiféle zsíros vagy más réteget a bőrön.
Szerintem jó vétel, a "hagyományos" testápolókkal összevetve pedig mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 9.

Szerintem jó vétel, a "hagyományos" testápolókkal összevetve pedig mindenképp.

amore

2013. december 30.

Ajándékba kaptuk,tetszik az állaga,nem zsírozós,de hidratál elég jól, az illatától sem lettem rosszul,finom jázminos. Mosogatás után kentem vele a kezemet eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0