Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

24 órán át hidratálja a bőrt.

szucsnikky

2018. július 18.

Én igazából csak az illata miatt használom, imádom, legszívesebben megnyalogatnám a bőrömet, miután felkentem :D Azon kívül a hidratáló hatása átlagos, nekem kicsit nehezen szívódik be, sokáig ragacsos marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

ditke838

2017. november 2.

Nagyon jó, édes illat, jól felszívódik, jól ápol. Alverde testápolókban hibádzik az alkohol és glicerin. Bár ennek ellenére közel sem szárít, úgyhogy elnézek felette. Szomorú, ha már tényleg nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

FruzsinaR

2017. szeptember 28.

Ekcémára hajlamos a bőröm, ezért szinte minden nap testápolózni kellene. De ugye nem mindegy mivel, mert szinte a gyógyszertárban kapható krémeken kívűl minden irritálja. Azokat viszont nem szívesen kenegettem magamra az állaguk meg a szagtalanságuk miatt, és elég drágák is. Gondoltam kipróbálom ezt az alverdést. Eddig bevált. Kicsit tényleg nehéz elkenni, de jó az illata, és nem irritál, gyorsan beszívódik. 2 naponta kenem. Remélem hossztávon is jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

siamensis

2017. május 6.

Szép összetevők, kedvező ár, finom illat, kellemes állag, megfelelő hidratálás - mi kell még? :) Visszatérő vendég lesz nálam, és az Alverde más testápolói közül is bizalommal fogok válogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

writa

2017. április 20.

Kinder tojás illata van :D Alapvetően jól hidratál, de folyamatos használat mellett egy hét után viszetett tőle a bőröm. Így kuka lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Miskulancia

2017. március 19.

Imádom az illatát és télen emellett rémesen hasznos is - nedves bőrön gyorsan beszívódik és komfortossá teszi az embert a bőrében :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 19.

Lala99

2017. február 13.

Nagyon szeretem az illatát, és a bőrömet is hidratálja. Egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Nagyon szeretem az illatát, és a bőrömet is hidratálja. Egyik kedvencem :)

Zaynab

2016. december 18.

Update:

Most olvastam a másik kommentelő beírását, hogy új receptes krém van már, de nem tudom, hogy az új verziót kipróbáljam-e.
Nagy csalódás volt az amit most készülök kidobni.
Még mindig úgy érzem, hogy kicsit nehéz a flakon, pedig már felvizeztem, felhígítottam a krémet benne, de nagyon tapad még benne valami.
Csak az első 3-4 alkalommal tudtam rendesen használni, utána már ütni és feszegetni kellett és alig jött belőle.

Voltaképpen 800 forintért még 20 alkalommal sem tudtam használni, így meg azért elég drága.
És én naponta újabban kétszer szoktam zuhanyozni, azaz 10 nap alatt = 20 testápolózás és szerintem nem tartott ki addig a flakon tartalma.
Egyébként kb. 3 hónapja vettem meg újra.
Nem tudom, hogy az új verzió mennyivel folyósabb.
A mangósat akartam még kipróbálni, viszont ugyanilyen a flakon ott is, szóval lehet, hogy azt sem veszem meg, de nem tudom.
Ja igen, nem tudtam felvágni a flakont ahogy terveztem, csak karcolni.

Update (2016. 11. 20)

Ismét vettem egy flakonnal, mert nagyon szerettem az illatát (pedig az én bőrömre nem jó az illatos termék).
Sajnos olyan szinten sűrű a krém, hogy már a harmadik használatnál erősen fel kellett ráznom a flakont, hogy kijöjjön pár centiliternyi termék.
Az a baj, hogy ha fel is tudom vágni egy konyhakéssel a flakont (és nem sérülök meg), akkor ott a másik szituáció, hogy még majdnem az egész testápoló tej (bár ez inkább már vaj állagú!) megvan benne, tehát hogyan tároljam a 250 ml krémet, ha a flakon fel van vágva... Ez úgy a felvágott flakonban nem steril, megromolhat, nehéz onnan is kiszedni.
Szerintem ez az Alverde-től a második legjobb krém (bár elég alkoholos), vagyis a makadámdiós testvaj után ez a második legjobb lotion. Nem is olcsó, erre nem lehet kinyomni a flakonból, vagyis nem tudom használni, tehát nem éri meg megvenni.
Lehet, hogy egy kiürült testvajas tégelybe fogom tölteni a krémet, ha sikerül felvágnom a flakont, de nem tudom.

2015. 03. 13.

Úgy emlékszem hogy többször is újravettem, de elég nagy szünettel. Sajnos a sűrűsége miatt nagyon nehéz kinyomni a flakonból, főleg amikor már fogy. Most is csak emiatt van még belőle itthon, de azt hiszem hamarosan felnyesem a flakont valamilyen késsel, viszont pont emiatt, illetve két másik indok miatt nem akarom újravenni:

1) az illata kicsit tényleg alkoholos és nagyon erős. kb. fél napig is lehet érezni az illatát, meg utána is, de akkor már csak nagyon közelről. és a benne lévő alkohol miatt, ami ráadásul a harmadik helyen áll, lehet hogy nagyon szárít.

2) az illatanyag zavar és inkább valamilyen visszafogott illatot szeretnék, vagy illatmentes testápolót.

beírt már egy ekcémás, nos nekem is van. én viszont ekcémásoknak nem ajánlok ilyen erősen alkoholos és beillatosított krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 18.

Update:

Nagy csalódás volt az amit most készülök kidobni.

Egyébként kb. 3 hónapja vettem meg újra.
Nem tudom, hogy az új verzió mennyivel folyósabb.
Ja igen, nem tudtam felvágni a flakont ahogy terveztem, csak karcolni.

Update (2016. 11. 20)

2015. 03. 13.

jkrisztie2

2016. december 11.

2014.02.13
Fantasztikus kis krém a száraz bőrnek, kicsit a makadámdióshoz hasonlít. Kár hogy nagy kiszerelés még nincs belőle! Remélem lesz hamarosan, mert ez a kicsike így azért elég drága! Alverde rajongóként természetesen nem tudtam otthagyni... :D

Upd.
Úgy látom változtattak az összetevõkön -- többek között bio-kakaóvaj, bio-hibiszkusz került bele -- és az állagán is. Rá is írták: softere textur. Az új változat hígabb, lágyabb krém, könnyebb kinyerni a flakonból is. Ennek nagyon örülök, mert a régebbi változat tényleg túl sűrű volt a flakonos kiszereléshez. Illata ugyanolyan, édes, finom kinder csokis, jól beszívódik, gyönyörűen hidratálja a száraz bõrt. Számomra ez egy igazi téli testápoló. Tavasszal, nyáron biztosan nem használnám már, de most tökéletes! Egyébként olcsóbb is lett. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

2014.02.13

Upd.

Herbst8101

2016. december 2.

Elsőre furának de kellemesnek találtam az illatát majd többszöri használat után megszerettem. Hetente egyszer használom mert más testápolót is kenegetek így hónapokig kitart. Rajtam viszonylag hamar beszívódik, jól megpuhítja a bőrömet. Néha még reggel is érezhető kissé az illata. Biztosan újra fogom venni néhányszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol