Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. május 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

darksoul

2014. augusztus 9.

Nagyon szeretem, csak a testem száraz területein használom (térd, könyök, popsi, kézfej, sarok) mert a problémás területeken (hát,mellkas,nyak,vállak) nem tűri a bőröm a zsírosabb krémeket. Az illata nagyon kellemes, és finom, puha lesz tőle a bőröm. Picit tovább tart a felszívódása,mint egy kevésbé tömény testápolónak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

agica173

2014. június 17.

Sajnálom, hogy megszűnt, ez volt a legjobb testvaja az alverdének, és az illata is finom. Nemsokára elfogy:((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 17.

Makk Zsuzsó

2014. március 3.

Kár, hogy megszűnt, nagyon valósághű illata van. Én kézkrémnek használom, úgy jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

viktoriacsoke

2014. január 5.

A kis kiszerelés volt meg, nagyon szerettem jól hidratált és nagyon finom illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Dourou

2013. november 14.

Egy barátnőmtől kaptam, akkor nagyon ki volt száradva a kezem, pedig általában jól bírja még a téli strapát is. Már pár használat után ránézésre is jobb lett a bőröm,hát még tapintásra:D Az illatát is nagyon megszerettem.. ez még tavaly volt, de biztos hogy idén is ezt fogom használni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 14.

kriszti0305

2013. november 8.

2 napja vettem, nem értem akkor miért "nem gyártják". Vagy csak nem tudták eladni. :) Egyértelműen szeretem kategória. Könnyen beszívja a bőröm, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

melindae

2013. október 13.

Ezt a testápolót csak kis kiszerelésben vettem meg, próbára, mert a citrom-verbénás társát már sajnos sehol nem találtam...Ez sem okozott csalódást, illata is kellemes, inkább bodzavirág, mint vérnarancs. Jól hidratál, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

kinderino

2013. szeptember 25.

Nagyon szeretem, kellemes illata van, várom milyen új illatokkal rukkolnak még elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

ildi74

2013. július 27.

Diszkrét illatú, ami miatt nagyon tetszik. Így kitűnő alap, bármely parfüm mellé. Nem túl száraz a bőröm, ezért nekem pont elég hidratálást nyújt. Az állagával is meg vagyok elégedve, jól kenhető, könnyen beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet maga után. Sajnos már nehezen fellelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

gerbaud

2013. július 14.

Valóban PEZ cukorka illata van, szerencsére, mert a bodzát én semmilyen formában nem szeretem. Sajnos az én bőrömet nem hidratálja eléggé, úgyhogy teljes testre teljesen alkalmatlannak bizonyult. Kézkrémnek használom, de oda is lehet bőven és sűrűn kenegetni, úgyhogy jó gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0