Alverde

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. május 4.

Kategória:   Testápolás

Gyümölcsös illatú felfrissülést nyújt az egész testnek. A frissítő hatású görögdinnye és birs kivonat, valamint a hidratáló növényi glicerin segítenek megőrizni a bőr  megfelelő vízháztartását a forró nyári napokon is. A természetes grapefruit olaj felélénkíti az érzékeket.

Tipp: Igazán frissítő hatású lesz a testpermet, ha a hűtőszekrényben tárolja.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Az 'Alcohol' összetevő ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származik.
A 'Parfum'-öt, és az utolsó 5 illatanyagot pedig természetes illóolajakból nyerik.

vevibabindahaus

2014. április 20.

nagyon nagyon finom illata van, jól hűsít, igaz pici kiszerelés, de nagyon sokáig elég még akkor is, ha csak fürdés után testápoló helyett használtam a nagy melegben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

lau0825

2013. december 29.

Megtaláltam a polcom legmélyebb bugyraiban porosodva.. már vagy másfél éve ott lehet. Mikor megvettem kipróbáltam, iszonyatosan, elviselhetetlenül büdös volt. Azóta eszembe se jutott elővenni. Kidobni nem fogom, nem szokásom, fogalmam sincs mire fogom elhasználni. Még wc illatosítónak is túl büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

kalmaniki

2013. augusztus 6.

Az illata koránt sem hasonlít görögdinnye-birsalma kombóra, inkább valami cukorka illat, engem egyáltalán nem frissített, mert iszonyatosan ragadt utána a bőröm, az Avon testpermetei mérföldekkel jobbak, ezt elajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

F. Anikó

2013. július 27.

Lehet, hogy én vagyok naiv, de kicsit többet vártam tőle. Az illata-ami igazán fincsi- alig pár perc múlva elillan:( Sajnos a bőrömnek sem igazán tetszik, miután ráfújtam-kissé ragacsos leszek tőle. Mivel az illata nagyon tetszik, néha a lábamra használom, de leginkább légfrissítőnek:) Sajnos az ára azért elég borsos ahhoz, hogy a levegőbe fújkáljam, ezért max. 3 pontot kaphat csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

Holdfény

2013. július 21.

Kiviset akartam, de az sajnos nem volt, így dinnyéset vettem :-) Nagyon érdekelt, milyen, de sajnos csalódtam benne, mert ha közelről fújom, nagyon ragad. Az illata se nem rossz, se nem jó, de szerintem túl cukros, úgyhogy az sem az igazi, lehet, a grapefruitos jobban bejött volna. Elég drága, és ehhez képest kicsi a kiszerelése, ez így nagyon nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Luca33

2013. január 25.

Nekem is volt ilyen, engem egy-az-egyben a buborékfújók löttyének az illatára emlékeztetett...hát, az még nem is lett volna baj, de még ragadt is egy kicsit. A jó illat meg nem tartott (nekem) tovább 10 percnél maximum. Sajnos történt vele egy kis baleset, úgyhogy a kétharmada kiborult a járólapra (ezzel az összes ami az üvegben volt), és alig bírtam feltakarítani. Sajnálom még most is, de nem vettem újra, annyit nem ért meg. Viszont határozottan kellemesebb volt, mint a mostani avonosok, úgyhogy 3 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

faragoanita10

2012. augusztus 23.

Én nem mondanám drágának, azt hiszem 700 Ft körül vettem a rózsaszín változatot, az egész jó ár lenne egy testpermetér, ámde nagyon ragad. Az illatát csak egy-két percig érezni, ahelyett, hogy frissítene pedig inkább ront a helyzeten, mert olyan ragacsos mintha üdítőt locsolnék magamra. Egyébként én imádom az Alverde márkát és csak azt használok mindenből. A parfümök közül mind kifogástalan, inkább használjátok azt. Vagy ami még szintén nagyon jó az a Balea testpermet. Nem natúrkozmetikum, de tapasztalatból írom, hogy kiváló minőségű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Letti

2012. augusztus 22.

Melegben kiválóan felfrissít, de sajnos csak átmeneti a hatása. Az illata is nagyon jó, csak sajnos 5 percig sem tart. Hidratáló hatást nem igazán tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

hannus.senator

2012. július 25.

Jobb illata van, mint a másiknak, de nekem így sem jön be. :( Ráadásul kb. 20 percig érezni az illatát. (Mondjuk a másiknak még annyi ideig sem...) Ezen kívül engem nem frissít. :((( Kár érte... Az árát is sokallom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

RozaVonT

2012. július 22.

Viszonylag kellemes illatú,közepes tartósságú,praktikus csomagolású ámde drága testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid