Alverde Testpermet  Grapefruit-Bambusz
Alverde Testpermet  Grapefruit-Bambusz

Alverde

Alverde Testpermet Grapefruit-Bambusz

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. december 7.

Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás.

Leti01

2015. november 15.

Imádom az Alverdét, de ez a termék teljesen haszontalan. Az illata nagyon jó, csak érdemben semmire sem használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

lucimuci77

2014. július 18.

Nagyon jó az illata,de a hatása engem nem győzött meg.. Ha magamra fújom,ragacsos lesz tőle a bőröm.Az illata csak a fújás pillanatában érződik,s utána valahogy elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 18.

hannus.senator

2012. július 25.

Alapjáraton elégedett vásárlója vagyok az alverde temékeknek, de ez a testpermetekre nem lesz érvényes, úgy látom... Nekem nem tetszik az illata, valahogy számomra fullasztó... :S Mondjuk nem túl tartós, kb. 10 percig érezni, de hát akkor sem frissít fel. :S Kár érte... Az árát meg sokallom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Alice83

2012. július 13.

régen vettem, de valahogy nem tetszett..az illat hamar elillan, ráadásul tele van alkohollal ami szárít illetve nyáron fényérzékennyé teszi a bőrt..az enyém először szoba majd toalett illatosítóként végezte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Esztóóó

2012. július 9.

Számomra sajnos csalódás volt, pedig imádom a grapefruit illatát.
Az üzletben lecsavartam a tetejét és úgy szimatoltam meg, ami akkor tetszett, de itthon kipróbálva a bőrömön meg a levegőbe fújva...engem az ázott kutyaszagra emlékeztet, szerintem a bambuszkivonattól van, az nem kellene bele. :) És tényleg nem tartós az illata. Nem nagy eresztés.
Maximum légfrissítőnek fogom elhasználni, ha már megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Számomra sajnos csalódás volt, pedig imádom a grapefruit illatát.
Maximum légfrissítőnek fogom elhasználni, ha már megvettem.

Nefertiti

2012. július 9.

Az illata kellemes, friss :) en a hutoben tartom ;) az illata valoban par masodperc alatt elillan, de nem is ez a celja, hisz nem parfum... en szeretem, ujravasarolom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

koc

2012. június 16.

az illata szinte azonnal elillan, miután kifújom a flakonból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 16.

az illata szinte azonnal elillan, miután kifújom a flakonból...

szöszike

2012. június 10.

Imádom, az illatát, az összetevőit. A táskámban mindíg ott lapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Imádom, az illatát, az összetevőit. A táskámban mindíg ott lapul.

Rony

2012. május 24.

Ezt is muszáj volt megvennem, mert annyira finom az illata. Nyáron célszerűbb testpermetet használni, mert a parfüm túl nehéz, bőrrel érintkezve pedig nem is egészséges. Ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Glycerin, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid