Alverde

Ár:   1000 Ft/3db   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2015. április 30.

Ár:   1000 Ft/3db
Kategória:   Testápolók

2013-as limitált karácsonyi kiadás

2013-ban az áfonyás-csokis, és sült almás mini kiadással volt kapható egy csomagban.
2014-ben az áfonyás-csokis, és a vérnarancsos mini kiadással kapható egy csomagban.

TBeszter

2015. április 30.

Ragacsos érzetet hagy a bőrön, mérsékelten van illata, de számomra az sem kellemes. Kicsit olyan érzésem van, mintha valami gyógyszertári kencét kenegetnék magamra, csak nincs olyan hatása. Azt gondoltam, hogy táskába bedobva majd elkenegetem, de nem nagyon nyúltam hozzá. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

kalen

2015. április 8.

Nagyon szeretem az illatát. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem tolakodóan fahéjas, hanem finom sütemény illata van. Megfelelően táplálja a bőrömet, és az állaga is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Creme Brulee

2015. március 24.

Ugyanaz a történet, mint a makadámdiós változatnál (van jobb is, rosszabb is), itt legalább az illat egy fokkal jobb. Sajnos idővel (még bőven szavatos) olyan illata lett, mint a gyurmának, szóval nem éri meg betárazni, őrizgetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

diamia

2015. február 20.

Nekem ennek teteszett az illata a legjobban, a másik kettőt elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Nekem ennek teteszett az illata a legjobban, a másik kettőt elajándékoztam.

Percoon

2015. január 30.

Nekem is a vérnarancsos a kedvencem, de a vaníliás is fincsi. Minősége hasonló a többihez, teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

liljaa

2015. január 6.

Jó, jó, de a vérnarancsos lett a kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Jó, jó, de a vérnarancsos lett a kedvenc. :)

emci91

2015. január 6.

A 2014-es pakkot szereztem be, minőségileg mind a 3 testvajjal meg vagyok elégedve, illata tetszik, nem tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

babyface

2015. január 4.

tavaly karácsonykor lemaradtam a testvaj trióról ezért idén időben észbe kaptam és félre rakattam egyet mielőtt elkapkodták volna. :D

az illatban sajnos mélyen alul teljesít a vártnál. :( nagyon nagy jóindulattal mondanám vaníliásnak, de a fahéjt sehogy sem érzem (nekem az alkohol miatt mindegyiknek van egy kis vaníliás krémtúróra emlékeztető mellékillata). hatásban hasonlóan jó a többihez, de a makadámdiósat ez sem űbereli. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

blilla91

2014. december 21.

A 3mas csomagból már elhasználtam az áfonyásat meg ezt. Valahogy úgy érzem, hogy az áfonyás mintha jobban hidratált volna (vagy csak akkor még kevésbé viselte meg a bőrömet a fűtési szezon...), de a makadámdióstól nagyon messze van mindkettő. Tetszik hogy tényleg rendesen beszívódnak, nem hagynak síkos réteget, illatuk is kellemes, de van hogy nem elég a hidratáló hatásuk, volt hogy a makadámdióssal át kellett még kennem a lábszáram, mert viszketett, húzódott... Azért ez mégiscsak nem egy tavaszra-nyárra szánt testvaj, hanem karácsonyi, vagyis pont a téli időszakra lenne való, ez viszont nekem gyengusz ápolást nyújt. Kár, mert az illatuk remek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

sabrirory

2014. december 15.

Kellemes illata van. Testvajhoz képest nagyon folyékony. A lábszáraimra vettem,mert a hideg időben borzasztóan kiszárad és kipattog meg viszket, a sima testápoló nem igazán gyógyír rá, csak a vajasabb, zsírosabb dolgok. 999Ft-ért megváltás volt ez a kis csomag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0