Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyugyi.kinga, Módosítva: 2011. december 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

momóka88

2014. február 20.

Nekem még mindig van egy dugi flakon idén nyárra:D rengeteget vettem,amikor mondták a boltban,hogy már nem lesz. Finom illatú,nem szárított,szerintem takarékos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Lunita

2013. augusztus 31.

Volt nekem is, fincsi illatú,olyan tengeres szellő,szerettem.
Azért nem csodaszer,de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Volt nekem is, fincsi illatú,olyan tengeres szellő,szerettem.
Azért nem csodaszer,de kellemes.

Kiscsillag5

2013. június 29.

Finom, visszafogott illata volt, na meg a kis gyöngyök is tetszettek benne. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

jibjab

2013. március 23.

Szerettem az illatát és viszonylag jók az összetevői, de egy kicsit mintha szárította volna a bőrömet. Nagyon kellemes a kis gyöngyökkel, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 23.

Langel

2013. március 17.

A mandarinos és a meggyes sokkal jobb, de még a citromsárga flakonos is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

A mandarinos és a meggyes sokkal jobb, de még a citromsárga flakonos is!

40vagyok

2012. augusztus 24.

Szeretem, bár szárít. Még keresem az igazit. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Szeretem, bár szárít. Még keresem az igazit. :)

szilvi

2012. július 7.

Sajnos én is az elégedetlenek csoportját bővítem, már ami ezt a tudfürdőt illeti..nagyon nehezen habzik, a gyöngyöcskéknek semmi értelmük, az illata sem jött be..pedig első ránézésre nagyon megnyert ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

magyarry

2012. június 21.

Nem jó érzés vele tusolni. Nem habzik, kellemetlen a bőrömnek a durva szemcsék jelenléte. Csak 1 jó tulajdonságát tapasztaltam; nem szárítja ki a bőrömet. Nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 21.

barbel

2012. június 5.

Egyszer vettem belőle még régebben, de hát hogy is mondjam, nem hagyott bennem mély nyomot. Tudom, hogy nem habzik annyira az összetevői miatt, de ez engem zavart (hablabdán sem habzott, pedig az direkt arra lett kitalálva)... A grapefruitos tusfürdőjét jobban szeretem az alverdének, mert az legalább habzik. Egy próbát azért megért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

szkeri

2012. május 14.

Nekem semmi bajom nincs vele, finom friss, tiszta illata van (ez igaz, nem tartós), engem nem szárít, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Mannitol