Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2018. december 8.

bubilany

2017. december 14.

Nagyon szerettem :) Hétköznapokra teljesen jó választás, mattít, mégsem ad maszk-hatást és az INCI-je is szuper! :)
Ezen kívül az Alverde nem végez állatkísérleteket, így aztán pláne jár az 5*!!! Sajnos mostanában nem találom sehol :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Birkin22

2016. május 1.

Az első áttetsző púderem, akkor azt gondoltam milyen jó, de amikor kipróbáltam egy másikat nem hittem a szememnek. A nem zsíros bőrömön pár óra után teljesen átfényesedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

baranyeszter

2015. június 19.

Igazi photoshop hatás. Nagyon meglepődtem, mert eddig csak mattítás céljából használtam púdert, ezt is azért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

barkuska

2014. február 19.

Sokáig a Manhattan púderét használtam, azt hittem, nem is fogok mást, de megláttam ezt akciósan, és gondoltam megér egy próbát. Azóta is ezt használom, a harmadikat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

dinacica144

2014. január 24.

Nagyon szeretem,tökéletes a fehér bőrömhöz amihez amúgy is nagyon nehezen találok púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

Myra142

2013. november 13.

A Glamour-napokon szereztem be, gondoltam végre egy púder, ami átlátszó, nem barna maszk-hatású (elég világos a bőröm), és még természetes is. Ezzel nincs is gond, viszont már a felvitelekor sem mattít, olyan mintha highlightert kennék fel. Nagyon cuki a szivacsa, meg jó ötlet a tükör is bele, de én maximum frissítés-képpen használom, ha bulizni megyek, stb. Amúgy maradok a hintőpornál, mert nálam ez az egyetlen dolog, ami tényleg bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

mrs.bravo

2013. október 19.

leárazottat kaptam barátnőmtől nyáron,akkor nagyon jól teljesített,szeretem,hogy nincs színe és nem nézek ki rizsporos népségnek tőle. nem bántja a bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

melindae

2013. október 19.

Mattít (nem tart ki egész nap), rózsaszínes az árnyalat, nem transzparens, de ez nem gond, nem látszik az arcon. Előny, hogy emiatt bármilyen árnyalatú alapozóra lehet majd használni. Még csak egyszer próbáltam sima arckrémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 19.

jzsofi

2013. október 2.

Régóta szerettem volna egy púdert ami mattít, de nem ad maszk hatást, jó az ára és az összetevői is barátságosak. Én voltam a legboldogabb tegnap a DM-ben mert rátaláltam erre a termékre, ő volt az utolsó az akciós kosárban. Szerintem rám várt :)

Barnásabb a bőröm de ez nem jelent problémát, szépen mattít és egyáltalán nincs fehéres hatása. A saját pufniját használom, fejrefordítom a tégelyt, majd bepamacsolgatom vele az arcom. Így nem szóródik vele tele a tégely teteje, mégis elegendő por jut a bőrömre. Szerintem a legjobb amit választhat az ember lánya! 50% akcióban volt 1000ft, de szerintem a teljes árat is bőven megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Makkancs

2013. augusztus 20.

Kicsit féltem amikor megvettem, mert nem volt még színtelen púderem. És mikor első pillanatban a bőrömre tettem, nagyon fehérnek tűnt. De aztán rájöttem, hogy csak rendesen el kell oszlatni, és tényleg láthatatlan, csak a matt bőr marad nagyon sokáig. Mégsem szárít! Nem tudom hogy csinálja. Viszont nekem kicsit büdi. A másik, hogy biztos én vagyok a béna, de még nem jöttem rá, hogy a tégely hogyan is működik. A lyukakon keresztül kirázom a kupakba, és onnan szedem fel ecsettel, de nem hinném, hogy ez a módja... :D

UP egy hónap után: már vittem magammal táskában is... hát hogy is mondjam, azóta k--vára nem gond kiszedni a tégelyből, mert kb. az egész kiszóródott a kupakba, és nem lehet a kis lyukakon visszarázogatni... jócskán jut a sminkes asztalra is, akár hányszor kinyitom. Imádom a hatását, imádom, hogy nincs benne felesleges parfüm, és hogy ennyire zöldek az összetevők, de ez a csomagolás katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate