Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. április 23.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A jojoba- és ligetszépe olajat, valamint illipevajat tartalmazó ultra szenzitív testápolót kifejezetten a nagyon érzékeny bőr ápolására fejlesztették ki. A növényi glicerin hosszantartóan hidratálja a bőrt. Nem tartalmaz illóolajat, gyógynövénykivonatokat, különösen alkalmas az érzékeny, neurodermitiszes bőr hidratálására.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Shine*

2012. február 9.

Kellemes, jól hidratál. Valóban erős alkohol illata van, azonban nálam pár perc után elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

mstindigo

2012. január 20.

Utálok lehúzni ilyen magas pontszámot, de nem tudok 2 csillagnál többet adni. Bár meglepően jól hidratál a magas alcohol denat. tartalma ellenére is, amikor magamra kentem, úgy éreztem, mintha most raknának az orrom alá egy jó erős felest... Mivel egyáltalán nem iszok alkoholt, valószínűleg az orrom is érzékenyebb az alkoholra, de engem teljesen kiborított ez a terjengő "pia"szag... De a párom is rosszul tűrte, mikor este az ágyban ezzel kenegettem magamat. Én kidobtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

szjuci

2012. január 17.

Nagyon szeretem, bár az illatát az elején meg kell szokni. Nem hagy zsíros érzetet, szépen ápol és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

jkrisztie2

2012. január 8.

Egyik kedvenc testápolóm! Több flakonnal elhasználtam már. Praktikus kiszerelés, gyorsan beszívódik, finoman ápol. Igazán selymes, egészséges utána a bőr. Picit alkoholos, de ez engem nem zavar. Imádom ezeket a natúr kozmetikumokat! Egyet sajnálok, a dm jól felemelte az árakat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

zsu044

2012. január 8.

Nálam ötpontos. Jól ápol, hamar beszívódik, kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 8.

Nálam ötpontos. Jól ápol, hamar beszívódik, kellemes illatú.

shpgrl08

2011. december 14.

Minden szempontból megfelelő, de sajnos nagyon alkoholos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 14.

Minden szempontból megfelelő, de sajnos nagyon alkoholos!

rocksteadycat

2011. október 25.

A párom használja :) Finom könnyű krém, nem ragacsos, gyorsan beszívódik. Jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

magnes

2011. július 13.

Nekem nagyon bevált. Semmi illat (én előnyben részesítem, ha nem illatos a krém), könnyű állag, jól beszívódik, nincs zsíros érzet, és tényleg használ. Finom puha a bőröm tőle és múlnak az apró hólyagocskák. A viszketés pár használat után teljesen megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil