Alverde

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 20.

Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden, szárítás nélkül tisztítja a bőrt. Jojobaolajjal és glicerinnel.

lolkabolka

2021. augusztus 25.

Egy ilyen mindenmentes tusfürdővel kezdtem annak idején, amikor a bőröm besokallt a flinciflanci kemikáliáktól. Nem volt rossz, sőt szerette a bőröm. TÉny, hogy nem beteg a bőröm, így a benne lévő alkohol nem bántotta. Összességében nagyon jó volt a hatása. Aztán itteni vélemények alapján megvettem a Babylove dm sajátmárkás fehér flakonos, pumpás kiszerelésű ár-érték arányban klasszisokkal jobb babfürdetőt, amit azóta is újravettem számtalanszor már. ez is megérdemli az 5 csillagot, mert szerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

gasparblanka

2021. április 13.

Alapvetően egy ideje igyekeztem a natúr kozmetikumok irányába mozdulni és így esett a választásom erre a tusfürdőre. Én sosem szerettem az illatosított dolgokat, így nekem kimondottan tetszik a semlegessége. Jól tisztít, nem szárít. A fejbőröm nagyon problémás, ahogy észrevettem SLS és parfüm érzékeny, így kínomban megmostam ezzel a tusfürdővel a hajam. Könnyen fésülhető volt és azóta nem viszket. Nem tudom, hogy hosszútávon milyen hatással lesz/lenne a hajamra, de mindenesetre ez a hajmosás most megváltás volt. :D
A kommentek alapján arclemosásra is alkalmas, lehet ilyen célra is bevetem ha elfogy a GG Jelly Joker.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

n.niki

2021. március 4.

Kíváncsiságból megvettem és kipróbáltam, de sajna nekem nem jött be. Fura szaga és állaga van, a balea med illatmentes tusfürdőjét jobban szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Saku28

2021. február 9.

Anyukámnak vettem karácsonyra, mert nagyon durván érzékeny a bőre. Teljes kudarc volt, ugyan annyira bántotta, mint bármelyik másik parfümös tusfürdő. Én használtam el a végét, nekem nem volt vele komolyabb bajom, viszont nekem nincs is szükségem sensitive termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

encsike87

2020. augusztus 28.

Szeretem ezt a krémet, egyedül az alkoholtartalma sviszont picit sok nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Szeretem ezt a krémet, egyedül az alkoholtartalma sviszont picit sok nekem.

senskin

2019. augusztus 2.

Csak ezt fogom venni, nagyon bevált. Extrán ápol és az érzékeny bőrömre ideális. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

eveartstar

2019. április 19.

Ez nem sminklemosó!
Viszont erzékeny bőrre arclemosáshoz tökéletes, krémesen habzik, a használata után nem húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 19.

Ez nem sminklemosó!

Stella1993

2019. március 31.

Hát nem tudom... nekem nem jön be. Arcról a sminket nem szedi le (azt se, ami nem vízálló), így számomra megkérdőjeleződik a tisztító hatása. Intim területen csíp, valószínű az alkohol miatt, így a gyengédsége is kétséges. Furcsa az állaga és az illata is, valamint nem habzik. Allergiás tüneteim jelentkeztek másik tusfürdőktől, gondoltam teszek ezzel egy próbát, mert jók róla a vélemények. Csalódnom kellett, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

melindaveber

2018. december 14.

Szép összetevők, kellemes használni, ezentúl csak ezt fogjuk vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Szép összetevők, kellemes használni, ezentúl csak ezt fogjuk vásárolni.

Judit1987

2018. július 23.

Kb az egész család problémás bőrű, mind használjuk, mind szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Kb az egész család problémás bőrű, mind használjuk, mind szeretjük.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil