Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csakmoni, Módosítva: 2012. július 21.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eli_13

2021. június 28.

Nagyon kellemes és krémes tusfürdő, sokszor újra vettem már. Nyáron kifejezetten hűsítő, gyümölcsös illat. Az ára miatt szinte ajándék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

lolkabolka

2021. június 3.

Ez egy nagyon jó kis tusfürdő. Sajnos sokan az alkohol tartalma ellen vannak, ami nagyon gyorsan elillan, vagy lemosódik a bőrről. Ettől függetlenül egyéni érzékenység lehet rá. Nagyon kímélő az összetétele, arcmosáshoz is bátran merem használni. Nagyon jól esik az illatsemlegessége, nem kell mindig illatfelhőben úszni, főleg, ha besokall valakinek a bőre. Nem használom állandó jelleggel, csakis időszakosan, amikor pihentetni akarom a bőrömet. Feltételezhetem, jól fogyó termék, mert Alverde kilistázza egyből ami nem fogy gyorsan. Sajnáltam a tengervizes sorozatot, ha volt valami szuper extra szenzitív bőrre való , na az az volt!! Az egész család használta azt a sorozatot, kár érte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 3.

szgreta

2019. október 11.

Natúr illatú és szép összetevőjű tusfürdőt kerestem.Eleinte nagyon erős alkoholszaga volt a használat elején (kinyomás után),de ahogy egyre többet volt kinyitva a tubus ez mostanra megszűnt.Alapvetően kellemesnek mondható az illata, ezt leszámítva.Az állaga zselésebb,nekem kevésbé tetszik.Én nem venném meg újra,de nincs nagy baj vele összességében,csak nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

senskin

2019. augusztus 2.

Nagyon nagyon jó, végre valami ami nem okoz allergiát és viszketést sem. :) Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Brigi3

2019. július 8.

Ma próbáltam ki először. Az illata kicsit zavaró ,,gyógyszertári" és egy pici viszketést is tapasztaltam a használata után.
Az ára, összetétele rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

Az ára, összetétele rendben van.

ketnajairotkiv

2019. március 24.

Saját részre kerestem mindenmentes tusfürdőt, megfizethető áron. Nagyon szeretem, az illata a napon száradt ruháéra emlékeztet. Jól tisztít, nem szárít, szépen kíméli a bőrt. Amit ígér, azt megkapom tőle. Kipróbálok még néhány natúr, illetve babáknak készült tusfürdőt, de ha nem válnak be, biztosan visszatérek hozzá! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

dundicat

2019. január 26.

A barátomnak vettem, mert nagyon kiszárította az Axe tusfürdő a bőrét. Ekcémás foltok jelentkeztek rajta, ennek kezelése gyanánt akadtam erre a tusfürdőre. Azóta szépen múlnak a foltok, pedig semmi mással nem kezeljük. Egyetlen problémája vele a páromnak, hogy nincs illata, de hát valamit valamiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Szintia

2018. szeptember 10.

Egy hete használom ezt a tusfürdőt. Fürdőrózsával viszem fel a bőrömre, így kisebb mennyiség is elegendő. Nagyon szolid illata van. Másnap kellemesen hidratált a bőröm tőle. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Rekaki

2018. április 12.

Az eddigi leghosszabban használt tusfürdőm, ami nem szárítja a bőrömet, az illata is kellemes és nem leszek tőle allergiás :)
5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

5 csillag :)

pannaa

2018. február 18.

Ekcémás bőrömre az első tusfürdő amit nem bőrgyógyász ír fel és jó!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Ekcémás bőrömre az első tusfürdő amit nem bőrgyógyász ír fel és jó!!!!

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.