Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csakmoni, Módosítva: 2012. július 21.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Brigi3

2019. július 8.

Ma próbáltam ki először. Az illata kicsit zavaró ,,gyógyszertári" és egy pici viszketést is tapasztaltam a használata után.
Az ára, összetétele rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

Az ára, összetétele rendben van.

ketnajairotkiv

2019. március 24.

Saját részre kerestem mindenmentes tusfürdőt, megfizethető áron. Nagyon szeretem, az illata a napon száradt ruháéra emlékeztet. Jól tisztít, nem szárít, szépen kíméli a bőrt. Amit ígér, azt megkapom tőle. Kipróbálok még néhány natúr, illetve babáknak készült tusfürdőt, de ha nem válnak be, biztosan visszatérek hozzá! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

dundicat

2019. január 26.

A barátomnak vettem, mert nagyon kiszárította az Axe tusfürdő a bőrét. Ekcémás foltok jelentkeztek rajta, ennek kezelése gyanánt akadtam erre a tusfürdőre. Azóta szépen múlnak a foltok, pedig semmi mással nem kezeljük. Egyetlen problémája vele a páromnak, hogy nincs illata, de hát valamit valamiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Szintia

2018. szeptember 10.

Egy hete használom ezt a tusfürdőt. Fürdőrózsával viszem fel a bőrömre, így kisebb mennyiség is elegendő. Nagyon szolid illata van. Másnap kellemesen hidratált a bőröm tőle. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Rekaki

2018. április 12.

Az eddigi leghosszabban használt tusfürdőm, ami nem szárítja a bőrömet, az illata is kellemes és nem leszek tőle allergiás :)
5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

5 csillag :)

pannaa

2018. február 18.

Ekcémás bőrömre az első tusfürdő amit nem bőrgyógyász ír fel és jó!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Ekcémás bőrömre az első tusfürdő amit nem bőrgyógyász ír fel és jó!!!!

Biloba

2017. november 14.

Az itt olvasottak miatt vettem meg, ekcémára hajlamos bőröm van, könnyen szárad.
Nem vagyok lenyűgözve, a szagát egyáltalán nem szerettem, nem hidratál, és engem kifejezetten zavart az állaga, mintha egy kocsonyát kentem volna magamra amit nem tudok rendesen szétoszlatni és hipp-hopp el is tünik, az arcomat pedig szárította.
Elhasználtam mert megvettem, de nem veszek másikat. A 2 csillagot azért kapja, mert vegán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

BlghH

2017. október 18.

Rendkívül érzékeny a bőröm, sajnos gyakran előjönnek az ekcémás tünetek (viszket, piros, kiszárad, kisebesedik, ilyenkor pedig a tiszta langyos víz is csípi), így különösen megválogatom az alkalmazott kozmetikumokat. Az összetevők alapján esett a választásom erre a tusfürdőre (+ a Med gyógyvizes társára). Pont egy "sebes" időszakomban használtam először, és legnagyobb meglepetésemre még a friss sebet sem csípte! (A Med gyógyvizes változat ugyanez, hatásban semmilyen különbséget nem vettem észre a két tusfürdő között, talán ez a Sensitive picit krémesebb a jojobaolaj miatt.) Szerelmünk itt kezdetét is vette, nem vagyok hajlandó mást használni, nekem eleget bizonyított. Mellesleg szerintem kellőképpen habzik és a natúr illatát is szeretem. Az pedig, hogy nem gyógyítja az ekcémát, nos, nem is ez a dolga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

agieper

2017. május 23.

A tökéletes jolly joker termék a fürdőszobámban! Csak natúrkozmetikumokat használok évek óta, ez közülük is kiemelkedik a sokoldalúságával.
Jelenleg az alapértelmezett arc- és sminklemosóm, annyira krémes, hogy minden típusú sminket képes leszedni, a vízálló szempillaspirálig. (L'Oreal, Maybelline, Dior spirálok, Charlotte Tilbury szupertartós ceruza is szépen lejön vele) Nem csípi a szemem, nem szárít, nincs illata, észrevétlenül és tökéletesen teljesít a normál-vízhiányos bőrömön. Télen reggeli arclemosóként is használom.
Ha utazunk és nincs kedvem sok dolgot vinni, tusfürdőként is jól jön. A hidratáló képessége a jóval drágább Weleda tusfürdők színvonalát idézi.
Mostam már vele hajat, sőt ruhát is, sminkecset tisztításra is bevált, nagyon puhák lettek utána az ecseteim.
Amióta az Alverde Baby sorozat (gyakorlatilag) megszűnőben van, babafürdetőként is el tudom képzelni, bár ezen a téren a kisfiam Weleda Baby tusfürdője a tökéletes számunkra, de csak a plusz gyógynövénytartalma és illata miatt.

Szuper ár/érték arányú, tökéletesen minimalista összetevőjű natúrkozmetikum, szerintem nagyobb figyelmet, jobb véleményeket is érdemelne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Buci

2017. április 30.

Nagyon jó kis termék ekcémásoknak nagyon ajánlom! Nem szárít nincs viszketés nincs sebesedés :) végre nem kell a drága gyógyszertári termékekért több ezret kidobni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil