Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petrappp, Módosítva: 2017. október 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr hidratálására, természetes egyensúlyának visszaállítására. Jojobaolajat, növényi glicerint és sheavajat tartalmaz, illóolajoktól mentes. Vegán.

Zorgo

Korcsoport: >54
2022. augusztus 1.

Az arcomon nagy foltban alakult ki keményebb felületű, száraz, piros, lemezesen hámló bőrfelület, ami dörzsölés hatására fájdalmas is volt. Erre kerestem krémet. Meg is találtam, tökéletesen bevált. Az alkohol tartalma sem okozott problémát. Tökéletes. Nincs száraz, keményedő, hámló, gyulladt bőr. A nagyon száraz könyökömmel is csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

JuditTTT

2022. július 1.

Ez valami ocsmány ez a cucc. Érzékeny bőrre ekkora mennyiségű alkohol?! Normálisak ezek?! Úgy voltam vele, megnézzük, ha csak kicsi mennyiség van benne, lehet tudom tolerálni...óóóó emberek! Minden kicsit is érzékenyebb bőrűt óva intek ettől a vacaktól. Lángolni fog a fejed! Az, h. büdös, hagyján, de vörös leszel, pláne, ha van pl. egy kombinált bőröd és rozáceás hajlamod, ez éééget! Ha érzékeny bőrű vagy: Pyunkang Yul Ato Krém, ha igazán kell valami jó, akkor mélyen zsebbe nyúlós, viszont cserébe tényleg fullosan rendbe rakja a fejedet ÉS kevés kell belőle valóban: Balancing Cream Janssen Cosmetics.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 1.

Timi0102

2022. április 7.

Nagy szerencse, hogy nem olvastam a véleményeket róla mielőtt először megvettem. Azóta már másodjára újra is vettem, én imádom ezt a krémet. Otthonis, nappali hidratálónak használom, mivel picit zsírosabb az állaga, így nekem zsíros bőrrel nem lenne jó smink alá vagy csak úgy szimplán utcára. Viszont a bőröm nagyon szereti, szemmel látható mikor használom, gyönyörű, puha, hidratált és üde bőrt kapok utána. Könnyű az állaga, így gyorsan be is szívja a bőröm. Az ára is nagyon kedvező, így továbbra is újra fogom venni, személy szerint csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

Dea

2022. március 28.

Nagyon erős alkohol illata van,kellemetlen. Gyorsan,beszívódik,olcsó és illatmentes. De nem gondolom, hogy ez a sok alkohol jót tenne a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

kugloaf

2022. február 25.

Nagyon erős alkohol szag, nem hidratál. Egyetlen pozitívum, hogy egész gyorsan beszívódik, de számomra annyira nem jött be, hogy csak a feléig tudtam elhasználni, és utána sajnos a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 25.

AndreaJ

2021. május 27.

Először úgy éreztem ez nem nekem való lesz , nehéz ragacsos alkoholos, majd kézre elhasználom, aztán csak felkentem esténként mert nem volt más és de jól tettem. Hihetetlenül széppé tette a rosaceás bőröm. Újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 27.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Éjszakai hidratálóként használom, mert nekem elég zsíros, ragacsos az állaga, nehezen szívja be a bőröm.
Pattanásokat vagy kiütéseket nem okozott eddig, jól hidratálja az arcomat, de ha elfogy, nem valószínű, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nagy reményekkel vettem le a polcról, sajnos nem vált be. Nem szívta be a bőröm, majd teljesen kiszáradt és hámlani kezdett, kséőbb meg megteltem pattanással. Az illata is nehéz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Petrappp

2020. május 8.

A hatása jó, szépen hidratál, de egyrészt nehéz eldolgozni, másrészt fénylő réteget hagy a bőrömön, harmadrészt pedig az illata nagyon erős és kellemetlen (bár felkenés után hál' istennek nem érződik). Összességében én nem szeretem ezt a krémet, de azért elhasználom, éjszakai krémnek megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

AyaDid

2020. március 27.

Érthető módon nagyon megosztó arckrémről van szó. Számomra is érthetetlen, hogy miért kapott ultra sensitive besorolást egy olyan arcápoló termék, aminek az összetevői között harmadik helyen az alkohol szerepel. A szaga elképesztően alkoholos, viszont legalább gyorsan elmegy. Felkenés után pár másodperccel már eltűnik ez a tömény alkohol szag.
A krém nagyon sűrű, smink alá nem is használnám, este hidratálónak viszont egész jó. Tartós a hatása, bár gyorsan beszívódik, sokáig érezni a puhaságot.
Az alkohol miatt féltem, hogy majd extrém fogja csípni a sebes (pattanásos) arcomat, de meglepően rövid ideig éreztem csak valami kis bizsergést. Ettől függetlenül egy ultra sensitive arcápoló tényleg legyen már ultra sensitive.
Egy csillagot vonok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

Egy csillagot vonok tőle.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.