Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petrappp, Módosítva: 2017. október 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr hidratálására, természetes egyensúlyának visszaállítására. Jojobaolajat, növényi glicerint és sheavajat tartalmaz, illóolajoktól mentes. Vegán.

Talar

2019. október 11.

Egyszerűen borzasztó. Tömény alkohol szaga van, alig szívja be a bőröm. Ugyanúgy húzódik a szárazság miatt, csak még egy plusz fura érzetű réteg is van rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

MissScorpio

2019. augusztus 8.

Nem gondoltam volna, hogy egy illatanyag-mentes krémnek ilyen fura, kellemetlen szaga van...Nekem ez a krém nem igazán jött be. Ragacsos tőle a bőröm, mintha nem szívódna be és lenne egy műanyag réteg rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

SzerencsiGreta

2019. július 11.

Használtam ,sokat segített a bőrömnek tetszett , de inkább a bio kamillás verzió amit szeretek használni főleg nyáron télen pedig visszatérek erre a krémre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Csillagporocska

2019. április 19.

Nekem sem vált be sajnos. Lehetne sűrűbb az állaga, kevésbé alkoholos az illata, és hidratálhatna sokkal jobban. Napi kétszeri használat mellett is feszül az arcomon a bőr a szárazságtól. Nem számítottam nagy dolgokra, de csalódtam. A sima Sensitive társát már használtam, azzal elégedettebb voltam. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

teoteha

2019. február 26.

Ragacsos marad az arcom, mindegy mennyit kenek fel, nem szívódik fel rendesen. Sajnos nem vált be. Három pont amiért vegán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

missmomsen

2018. december 24.

Én csak a szemem környékére használom. Nem olyan rossz ez... :) Jól hidratál, pedig nekem mostanában nagyon húzódik a szemkörnyékemen a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

lolkabolka

2018. november 29.

Miután megszüntették az Alverde Med sorozatot erre tért át anyukám. A med volt a legjobb neki, de ha egyszer nem gyártják /árulják tovább, akkor keresni kell újat. Ez úgy tűnik pótolja kissé a med hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Coffee123

2018. november 23.

Sajnálom, hogy nem vált be. Zavaró az illata, nem nyugtat, a gyulladásokkal semmit sem csinált. Egy érzékeny bőrre való krémtől többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

nightwica

2018. november 9.

Uh hát első használatra elég undi, alkoholos szaga van és foltokban összeáll a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Hlilla63

2018. október 11.

Nekem ez a kedvenc arckrémem. Rendszeresen használva feltöltötte a bőröm, hidratáló bomba és egész nap nem szárad ki az arcom. Imádom, hogy nincs illata, és lehet, hogy alkoholos, de akkor is nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil