Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petrappp, Módosítva: 2017. október 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr hidratálására, természetes egyensúlyának visszaállítására. Jojobaolajat, növényi glicerint és sheavajat tartalmaz, illóolajoktól mentes. Vegán.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nagy reményekkel vettem le a polcról, sajnos nem vált be. Nem szívta be a bőröm, majd teljesen kiszáradt és hámlani kezdett, kséőbb meg megteltem pattanással. Az illata is nehéz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Petrappp

2020. május 8.

A hatása jó, szépen hidratál, de egyrészt nehéz eldolgozni, másrészt fénylő réteget hagy a bőrömön, harmadrészt pedig az illata nagyon erős és kellemetlen (bár felkenés után hál' istennek nem érződik). Összességében én nem szeretem ezt a krémet, de azért elhasználom, éjszakai krémnek megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

AyaDid

2020. március 27.

Érthető módon nagyon megosztó arckrémről van szó. Számomra is érthetetlen, hogy miért kapott ultra sensitive besorolást egy olyan arcápoló termék, aminek az összetevői között harmadik helyen az alkohol szerepel. A szaga elképesztően alkoholos, viszont legalább gyorsan elmegy. Felkenés után pár másodperccel már eltűnik ez a tömény alkohol szag.
A krém nagyon sűrű, smink alá nem is használnám, este hidratálónak viszont egész jó. Tartós a hatása, bár gyorsan beszívódik, sokáig érezni a puhaságot.
Az alkohol miatt féltem, hogy majd extrém fogja csípni a sebes (pattanásos) arcomat, de meglepően rövid ideig éreztem csak valami kis bizsergést. Ettől függetlenül egy ultra sensitive arcápoló tényleg legyen már ultra sensitive.
Egy csillagot vonok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Egy csillagot vonok tőle.

ladymerci85

2020. január 27.

Nem olvastam róla véleményt, így tuti nem vettem volna meg.
Szeborreás dermatitis arcomra vettem meg a rutinhoz. Alkohol- kicsit erős első szaglásra de nem marad meg a szag. Féltem hogy csípni fog de szerencsére nem csípett.
Gyorsan beszivódott és nem húzodott az arcom tőle.
Nekem így kellemes csalódás volt, újravenném.
Az 5 csillag minden szempontra kiterjed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Nem olvastam róla véleményt, így tuti nem vettem volna meg.
Gyorsan beszivódott és nem húzodott az arcom tőle.
Nekem így kellemes csalódás volt, újravenném.
Az 5 csillag minden szempontra kiterjed.

Cirné

2020. január 19.

Sokat olvasok a legmenőbb, legtisztább, legbiobb krémekről, olajokról, kozmetikai márkákról, az összetevőkről, arról, hogy az alkohol tartalmú krémek kerülendők, stb. Szóval soha nem gondoltam volna, hogy a kifogyott szuperkencéim helyett hirtelen felindulásból vett Alverde két nap alatt rendbe teszi az arcbőröm. Szinte érthetetlen... De jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Talar

2019. október 11.

Egyszerűen borzasztó. Tömény alkohol szaga van, alig szívja be a bőröm. Ugyanúgy húzódik a szárazság miatt, csak még egy plusz fura érzetű réteg is van rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

MissScorpio

2019. augusztus 8.

Nem gondoltam volna, hogy egy illatanyag-mentes krémnek ilyen fura, kellemetlen szaga van...Nekem ez a krém nem igazán jött be. Ragacsos tőle a bőröm, mintha nem szívódna be és lenne egy műanyag réteg rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

SzerencsiGreta

2019. július 11.

Használtam ,sokat segített a bőrömnek tetszett , de inkább a bio kamillás verzió amit szeretek használni főleg nyáron télen pedig visszatérek erre a krémre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Csillagporocska

2019. április 19.

Nekem sem vált be sajnos. Lehetne sűrűbb az állaga, kevésbé alkoholos az illata, és hidratálhatna sokkal jobban. Napi kétszeri használat mellett is feszül az arcomon a bőr a szárazságtól. Nem számítottam nagy dolgokra, de csalódtam. A sima Sensitive társát már használtam, azzal elégedettebb voltam. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

teoteha

2019. február 26.

Ragacsos marad az arcom, mindegy mennyit kenek fel, nem szívódik fel rendesen. Sajnos nem vált be. Három pont amiért vegán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil