Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Szappanok

Finom habja gyengéden tisztítja a bőrt, az illóolajok a virágos illatok kombinációjával pedig kényeztetik az érzékeket.

Angelless

2017. október 22.

Fúúú, nagyon jó illata van. Sajnálom, hogy elhasználtam, most pedig nem találok belőle már az üzletekben. Jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

teardrop

2017. szeptember 11.

Nagyon jó termék... volt!
Nincs valakinek megmaradt nem használt és nem használandó darab belőle? Megvenném! Ha több, az sem baj.
E-mail cím: basic17@freemail.hu

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nagyon jó termék... volt!
E-mail cím: basic17@freemail.hu

shel8y

2016. október 25.

Minden szempontból tökéletes <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Minden szempontból tökéletes <3

mk17

2016. május 13.

Valahogy engem az illata nem győzött meg. Gondolom azért mert valami "rózsásabbra" számítottam, és nekem ez inkább ilyen citromos valami (nem akarom durván lehúzni, de kicsit nekem wc-illatosító jellegű). Azért persze nem olyan rossz a helyzet, az állaga, habzása rendben van, az illatát meg mindenki úgyis eldönti, hogy tetszik-e neki vagy sem. Nekem azért ebből a sorozatból a levendulás marad a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

cserryy

2016. március 29.

Használom arcmosáshoz, kézmosáshoz és nem szárít, jó habja van, jó illatú. A szemet csípi ha belekerül, ezért alaposan ki kell a szemből öblíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

bakkermindennevfoglalt

2016. február 5.

Régóta használom, nagyon bevált. Jól tisztít, nem szárít, és még az ekcémás bőrömet sem irritálja.
Azt azért kicsit sajnálom, hogy a végén már soha nem olyan jó olajos-habos, mint az elején, kicsit kiszárad, vagy nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 5.

Bogi0506

2016. január 18.

249 forintert szereztem be, tokeletesen tisztit eddig arcon is, szuper az illata. Ennyi penzert plane tokeletes! Megerdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

senskin

2015. augusztus 20.

A rózsásat szeretem, nagyon nőies illata van! Krémes, lágy szappan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

A rózsásat szeretem, nagyon nőies illata van! Krémes, lágy szappan! :)

regidomi

2015. augusztus 10.

Nagyon finom az illata, nem szárítja a bőröm, pedig nyikorgósra tisztit. Nagy kedvenc lesz ez, érzem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

hena

2015. május 10.

Nagy kedvenceim az Alverde szappanok, jó ideje a levendulásat használtam, gondoltam ideje váltani.
Nagyon szép, pasztell rózsaszínes színe van, jó érzés már csak ránézni is :) Az illata kellemes, visszafogott, de használat után én nem igazán érzem már a bőrömön. Szárítani engem egyáltalán nem szárít, ebben picit jobban is teljesít a levendulás társánál. Testre és arcra is teljesen bevált nekem, hidratálás nélkül is, próbáltam borotváláshoz is, arra is tökéletesen megfelelt. Nálam ez egy 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.