Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A 2014-es tavaszi limitált kollekió, a Vintage Rose része

Kézápoló shea vajjal és vadrózsa olajjal, nagyon száraz kézre.

KataDorozlai

2015. június 10.

Én most vettem dm-ben, csak más a kinézete, megújult :) Úgy látszik megint gyártottak belőle egy adagot, aminek nagyon örülök! Imádom az illatát és annyira jó krémes, kiválóan hidratál. Én mondjuk arcra használom csak, máshova sajnálom. Nagy szó, hogy az én kombinált, extra érzékeny, rosaceás arcomon nem okozott semmilyen kiütést és allergiás reakciót, bátran ajánlom mindenkinek!

Jaj egyébként bocsi, most látom, hogy ez kézápoló, az enyém Körperbutter (testre való). De ugyanilyen Vintage rose kiadás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Reb

2014. október 23.

Úgy jutottam, hozzá, hogy a boltban megláttam az utolsó példányt, ottfelejtve más limitált kiadások között. Láttam, hogy már volt kinyitva, kinyitottam, hogy megszagoljam, erre a kezemre folyt belőle. Nem volt képem otthagyni. És a kezemre folyt krém csodásan hidratált. Meg már le is volt árazva.
Nem bántam meg! Kicsit lassan szívódik ugyan fel, de a száraz kezemre tökéletes. Az illata valóban nem annyira rózsa, egy évfolyamtárs szerint cseresznyeillatú (és valóban a Pickwick cseresznyés fekete teára emlékeztet.
A tégely viszont nem záródik jól:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

A tégely viszont nem záródik jól:(

horzso

2014. június 1.

Használom, használom, csak nem fogy el. De nem is várom ezt, örülök, hogy a kis kiszerelés ellenére nagyon sokáig elég. Éjszakára kenem vele a kezeimet, az illata finom, a hatásával elégedett vagyok, nem száraz a kézbőröm. Nekem sem vált ki semmi belőle, és alkoholos szagot még egyszer sem éreztem. Az összetevői tetszenek, úgyhogy ha visszahozzák, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 1.

Kissa

2014. április 7.

Ritkán veszek ilyen kéz-arc-testkencéket, legtöbbször az illat után megyek, és ha valamibe belezúgok, nincs visszaút. Abban a dm-ben, ahol én először találkoztam a szériával, épp ki volt bontva egy példány ebből a krémből, melybe nem hivatalos teszterként már bele volt kontárkodva...így volt lehetőségem nemcsak megszagolni, hanem magamra is kenni egy kicsit. Hát engem bizony nem érdekel, hogy rózsa vagy nem rózsa, tetszett az illata, az állaga, meg a színe is:) Úgyhogy legközelebb mikor arra jártam, vettem is belőle. Azóta is boldogan szaglászom minden felkenés után:) Ja és az enyémből nem válik ki semmilyen folyadék, sőt, alkoholos szagot sem érzek. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

bandita

2014. április 2.

A termék csomagolása nagyon tetszetős, ha a tégelyen látható rózsaminták körömmatrica formájában kaphatók lennének, sorba állnék értük! :)
Maga a krém a szokványos Alverde testvaj-állag, semmivel sem tud többet, mint a pénztáraknál töredék áron kapható mini kiszerelések, valójában értetlenül állok az én példányom előtt, hogy mivel tudott engem rávenni a vásárlásra! :)
A krém illata nyomokban sem emlékeztet semmilyen rózsára, inkább enyhén púderes, de alkoholosan szottyadt valami, nem szívesen szagolgatom.
A kence felületén pedig némi vöröses folyadék kezd kiválni a termékből...
Sajnálattal mondom ki, de kénytelen vagyok csatlakozni Szeliger egycsillagához, főleg az árát tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 2.

A kence felületén pedig némi vöröses folyadék kezd kiválni a termékből...

szeliger

2014. április 1.

Ugyan már egy hete feltöltöttem, még az összetevőket is begépeltem:(, fényképeztem, de látom, hogy más már megelőzött. Nem marad más hátra, mint bemásolni a véleményemet:

Jó hidratáló hatás, az illat viszont katasztrófa. A rózsa illatához köze nincs, helyette kaptam valamilyen enyhén citromos, édeskés műanyag illatot, nagyon nagy csalódás. Tesztert az üzletben ebből nem találtam, a krém a magyar nyelvű utasítás matricájával le van ragasztva, próba nélküli vásárlás volt. A kence egyébként halvány rózsaszínű, könnyen beszívódó és elég gyorsan el fog fogyni, mert sokat beszív a bőröm belőle. Nyugodtan ki lehetett volna hagyni, a minőségéhez képest nagyon túlárazott (az 50 ml ára úgy emlékszem 900 Ft), lehet bármilyen hatékony, az illata miatt nálam csak egy csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 1.

Makk Zsuzsó

2014. április 1.

Nagyon finom illatú, de azért jellegzetesen natúr, alverdés. Hidratál, puhít, viszont nem olyan zsíros, hamar felszívódik, neszesszerben elfér. Olyan helyes ez az egész Vintage Rose trendkiadás, rúzst is vettem, meg szemhéjfestéket, nagyon klasszak azok is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0