Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Sminkek

A 2014-es tavaszi limitált kollekió, a Vintage Rose része

Arcra és dekoltázsra ajánlott gyöngyházfényű gél.

Noxika

2015. augusztus 2.

Gyönyörű fényt és csillogást kölcsönöz a bőrnek! Nekem egész napon át tartó hatást biztosított, és az illata is nagyon finom! A dekoltázsomra szoktam kenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Lindsay24

2015. június 3.

Finom illat, egészséges ragyogás. Ezt adja ez a kis csoda. Én highlighter-nek használom az arccsontomra és szemöldök alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

ForestNymph

2014. augusztus 1.

Mindennap használom, nagyon szeretem. A fehér bőrömhöz pont ideális, minimális rózsás fényt ad. Az arccsontomra használom highlighterként. Lehet pici, de nagyon gazdaságos, már vagy 2 hónapja meg van és még mindig van benne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Orsika89

2014. április 25.

Mikor megláttam az első képeket a termékről már tudtam, hogy kell nekem! Cuki, csajos dizájn, kellemes rózsaszínes fényt ad a bőrnek, fini rózsás illattal, az összevető lista is rendben :) Azt hiszem az esküvői sminkemben is helyet kap majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Alice83

2014. április 14.

szép rózsás fény + semmi káros hatás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

szép rózsás fény + semmi káros hatás..

orlando

2014. április 5.

Szép rózsaszínes fénye van, nyárra a fehér bőrömhöz pont passzolni fog :) Az INCI-je is jó, ezért vettem meg. Randisminkek alapdarabja lehet és nem mellesleg kellemes rózsaillata van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.