Alverde

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Demonshadow, Módosítva: 2016. november 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali arckrém bio inka dió-, argán- és mandulaolajjal szárza és nagyon érett bőrre.

ariiratku

2018. november 4.

Pár hónapja vettem ilyen arckrémet a 80 éves mamámnak, aki kérte tőlem, hogy vegyek neki valami jó nappali arckrémet. Mivel szeretem az Alverde márkát és fontos nekem, hogy mit kenek az arcomra, reméltem, hogy ez neki is be fog válni. És igen :) Szereti ezt a krémet, már el is használta, úgyhogy most veszem majd neki a második tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. november 25.

Ez a régi aranycsillámos helyett van, gondolom. Kerestem ma azt, mert fogytán van a tubusom, de nem találtam, helyette ez van. Vital+ sehr reife haut. De nincs a kis bordó koszorú a dobozon, és az összetétele is más, aranycsillám sincs benne. Valójában néha elegem van ebből a folytonos nagy újításból, és a kis szériásokból is, hogy talál az ember valami jót, azután huss, eltűnik örökre. Jó ez a krém, de bizonyára nem a még gazdagabb benne lévők miatt lett most olcsóbb vagy 500 Ft-tal. Hamar beissza a bőr, finom, de nem annyira, mint az előző volt - szerintem. Ha ez egy új krém lenne, adnék 5 csillagot. De mivel ez egy kiváló dolog átformálása, módosítása... ha a másik volt 5, akkor ez csak 4.

Frissítés:
Hát nem, nem! Ez nem jó! Nagy jóindulattal másfél csillag. Zsíros, de felkenve olyan a bőrömön, mint valami pakolás, páncélossá és maszkossá válik, és effektíve összehúzza ráncosra az arcbőrömet. Mosolynál feszíti a bőrt. Borzalmas! Csak kézkrémnek lesz jó. Soha többet ezt! Trükkös az Alverde és a dm. Erre mi szükség volt?! "Megújítani" = teljesen lerontani egy kiváló krémet. Ez tényleg kevert bőrűeknek jó esetleg, de nekik alattomosan zsíros, hogy észre sem veszik eleinte. Én ilyen rossz minősítést még soha nem adtam itt semminek, emlékeim szerint. Sajnálom, a megjelenése óta használtam a régi, aranycsillámos változatát, szívesen adtam volna érte továbbra is 4-500 Ft-tal többet, és nem ugyanazon a néven(!) ( mekkora becsapás !!!) egy silány, hatástalan, szinte kifejezetten rossz "újításért" kevesebbet fizetni. Nagyon rossz húzás volt, kedves dm és Alverde. Idős(ödő) száraz bőrűeknek NEM ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 25.

Frissítés:

Demonshadow

2016. november 14.

A leírás szerint egyáltalán nincs szükségem 30 alatt ilyen krémre, azonban szeretek kísérletezni, és a másik Alverde krémet már kezdem unni, plusz zsírosodik tőle a T-vonalam. Ezt az olajok miatt vettem meg, és meglepően jó a kombinált bőrre: ahol kell, ott hidratál, ahol meg alapból zsíros a bőröm, nem fénylik tőle. Nagyon puha érzést hagy maga után, hamar beszívódik, csak az illata nekem kissé "érett". A rövidtávú hatását imádom, hosszútávó használat után később még nyiltkozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.