Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az értékes olajokat tartalmazó hatóanyag komplexum intenzíven ápolja és kényezteti a bőrt. A növényi alapú lipoaminsavak hozzájárulnak a bőr kollagénrostjainak feszességéhez. A hialuronsav hidratáló hatású.

katalin7

2019. július 8.

Nem igazán éreztem az ápolást, nehezen használtam el, de gondoltam elhasználom az egészet, csak jó valamire, de nem veszem újra. Nem volt az a tápláló érzésem, mint más olajoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

alexaa1

2018. április 23.

nekem ez 'A' bőrápoló olaj. 41 évesen, kombinált bőrrel ez tényleg csodaszer. Este szoktam felvinni, szemkörnyékre is nyugodtan lehet tenni, nem allergizál (kivéve természetesen, ha az összetevőkre vagy allergiás). A szempilláimmal is csodákat művelt, konkrétan megnőttek tőle. A szem körüli ráncokat pedig rendszeres használatkor szó szerint elradírozza. És ráadásul röhejesen olcsó, kb 1600 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Lili28

2017. december 5.

Sajnos nagyon kipattogzott tőle a bőröm. A kukában landolt, pedig nagyon jó volt az illata és tetszett, hogy hamar beszívódott, olajos érzet nélkül.
Lehet, hogy csak az én arcbőröm nem bírta.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Lehet, hogy csak az én arcbőröm nem bírta.:(

edibo

2017. szeptember 26.

Elképzelhetetlennek tartottam, hogy olajat tegyek az egykor kombinált bőrömre... Egykor, mert az évek során a zsírosodásra hajlamos bőröm normálra, vagy kicsit szárazkásra váltott. Este és reggel is használom, finoman fénylik eleinte, de hamar beszívódik. Rem estéről reggelre, sem napközben nem lesz zsíros az arcom. Egyszerűen szépen ápol. :)
Szintén a korra fogom, de egy ideje nem bírom a nagyon krémes, nagyon erős, nagyon "bolti" illatokat. Irritálnak a parfümillatok, a tömény kencék. Sosem rajongtam értük, de ma már zavar. A bio, organikus, bio vegán termékekben az egyik legjobb dolog, hogy nincs erőszakos "szaguk". :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

keettee

2017. augusztus 26.

Mostanában nagyon száraz a bőröm. Eddig a rózsásat használtam, most hogy elfogyott kipróbáltam őt is. Hasonló árért (1100 Ft) nagyobb mennyiséget kapunk és csodás összképet ad, puha, bársonyos a bőröm utána. Alapozó alá is használom, kiválóan teljesít. Tuti újravevős.
Megjegyzés : a fent említett 50ml helyett 25ml

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Megjegyzés : a fent említett 50ml helyett 25ml

Luca4

2017. április 28.

Édesanyám használja. Ő imádja. Jól beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után, az illatát is szereti/ szeretjük :) .
Az hogy mennyire öregedésgátló, még nem tudjuk megmondani, de remekül hidratál!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

Az hogy mennyire öregedésgátló, még nem tudjuk megmondani, de remekül hidratál!

eprek

2017. április 27.

Kombinált, helyenként rendkívül száraz bőrömmel csodát nem tett, első reakcióként pirosodást okozott de azután szépen beitta a bőröm. Kellemes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

poragi

2017. április 16.

Nálam elég nehéz dolga van: kombinált, arcpírra és acnéra hajlamos, nagyon érzékeny bőröm van.

Egy ideje rájöttem, hogy 1. Nem kell félnem a hidratálástól és az olajoktól 2. Már nem vagyok 16 éves, jobban oda kell figyelnem a bőrömre 3. A rétegzés az én legjobb esélyem a szép arcbőrrre.

Így került hozzám ez a kis üvegcse, aminek egyébként remek pipettás kiszerelése van.

Ennek az olajnak esténként a tonik és a hidratáló között van a helye-ideje, szépen felszívja az arcom. Új pattanásom nem lett tőle, az arcbőröm se zsírosodik jobban.

Úgy veszem észre, hogy valahogy kevésbé "fáradt" a bőröm összképe (még kevés alvás után is), reggelre ruganyos, puha lesz tőle az arcom.

Nagyon finom illata van, szeretem használni, szeretem a hatását, olcsó is... Jobbat nem is kívánhatnék :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. október 7.

Egy ideje használom ezt is éjszakai krém helyett. Valójában tévedésből vettem, figyelmetlenül azt hittem, hogy a kedvenc, korban nekem való aranyos sorozat szemkrémét tartalmazza a kicsi doboz. Meglepve láttam, hogy ez arcolaj. Méghozzá nagyon jó, gazdag, hatékony olaj. Olaj, de mégsem olyan rettentő zsíros érzet, hogy rögtön lekenődne a párnámra. Szépen beissza a bőr. (Nem a húsz éves bőr, vigyázat!) A pipettával pontosan cseppenthető; nagyon gazdaságos, mert tényleg egy ideje ezt (is) használom, és alig fogyott belőle. Elhasználtam egy üveggel a rendes, rózsaszín kis alverdés olajból, de érezhetően ez való az idősödő ("érett", hahaha) bőrre, ahogyan a goldos krémek is. Nagyon jó, jó áron. (1000 Ft körül volt.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.