Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   250 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AlexandraKatona, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Hajápolók

Alverde volumennövelő szérum bio-bambusszal és bio-narancsmentával.

Vegán. A hatékony receptúra, a búzakivonat nedvességtartalmának, és a narancsmenta bio kivonatainak köszönhető, emellett a bambuszlevél tartást és könnyed érzést ad a hajnak anélkül, hogy azt elnehezítené. A könnyed formulában lévő olivaolaj ellenőrzött biogazdálkodásból származik, a hyaluronsav illetve a gyümölcssav-komplex meggátolja a szálló hajat. Rugalmasságot és selymes fényt kölcsönöz.

Nicolett022

2018. május 8.

Jó illata van, nem zsírosodik tőle hamarabb a hajam, de ennyi, semmi olyat nem tud, amiért meg kéne vennem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Yubiri

2018. április 25.

Az illata jó, de hajszárítás után már nem is érzem, a kiszerelése rossz, össze-vissza folyt ki a tasakból a híg szérum, több ment veszendőbe, mint a kezembe, és a hatását sem éreztem. Nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

kovacskatyi

2018. március 27.

Az egyenes hajamat összeragasztotta, úgy nézett ki, mint ha három napja mostam volna meg. Kevés és vákonyszálú a hajam, elnehezítette.
A göndör hajamnak (dauer), ha keveset használtam, jót tett, természetes tapintású volt, szép fényű lett. De abszolút megvoltam nélküle is. Az illatát szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Vanesszaeszter

2018. március 26.

Nekem bevált ez a kis szérum a hajamra:) Az illata nagyon erős narancshéjra emlékeztető illat és az állaga sem a megszokott. Én az egészet a hajamra kentem és nem mostam le:) Bevált, hiszen könnyen kezelhető és dúsabb lett a hajam. A hajam szerkezetében nem történt nagy változás, de amit ígér azt teljesíti. Nem zsírosít és nem tapasztja össze a hajszálakat, csak ajánlani tudom:) Próbáljátok ki:) Nem fogom újravenni, hiszen szerencsére a hajam dússága nem rossz, és így is kimondottan jó hasonló termékeket használok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

1999

2018. február 8.

Gyorsan zsírosodó, lelapuló hajam van, így gondolam kipróbálom ezt a szérumot, hátha segít. Az első használatnál kb. a csomag felét használtam el úgy, hogy a hajtövekre is kentem belőle. Kellemes illata van, ami először talán kicsit túl erős, de ez hajszárítás után kevésbé lesz érezhető. Puha és könnyen fésülhető lett tőle a hajam, de nem hiszem, hogy segített volna a volumennövelésben. Ami még pozitív, hogy nem zsírosodott tőle hamarabb a hajam, mint más ehhez hasonló termékektől. Nem rossz termék, néha talán még használni is fogom, de nem egy nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Lili28

2017. december 16.

Ma próbáltam ki, de sajnos semmit nem látok, se jót se rosszat.
Azért nem írom le, adok neki még egy esélyt, mert elég keveset mertem csak a hajamra rakni. Sokan írták itt az oldalon, hogy az egészet felhasználva tincsekben állt össze a hajuk, nehezen tudták megszárítani, ezért a felénél kicsit kevesebbet tettem magamra.
Megpróbálom még egyszer és mindenképp megírom ide is a tapasztalataimat.:)

UPDATE: Megpróbáltam és ugyanaz a véleményem.:)
Semmi nem történt ....de szerencsére nagyobb mennyiség használata ellenére sem lett összeállt, ragadós a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Ma próbáltam ki, de sajnos semmit nem látok, se jót se rosszat.
Megpróbálom még egyszer és mindenképp megírom ide is a tapasztalataimat.:)

UPDATE: Megpróbáltam és ugyanaz a véleményem.:)

Póni

2017. november 8.

Festett, száraz hajamra vettem. Sok hajam van így a volumen növelés nem az elsődleges szempont volt a vásárláskor. Az első csomagot két alkalommal használtam el. Vállig érő hajamra inkább csak az alsó részekre kentem, hajmosás után. Nekem kicsit erős az illata és ragacsos maradt a kezem is tőle. Nem mostam ki a hajból, mert ezt nem írja sehol, ez egy hajban maradó termék.(olvastam,hogy van aki kimossa, szerintem nem kell) A hajtövemre nem kentem belőle. Másnap is megmaradt az illata. A lényeg: könnyű volt kifésülni a hajam és szárítás után is puha és szép fényes maradt. Észrevehető a változás. Azóta vettem még 2 csomaggal és használom tovább. Legutóbb sokkal kevesebbet kentem a hajamra, most nem volt ragacsos a kezem. Szerintem jól működik a hajamon, az illatát nem kedvelem és szerintem drága is 20 ml kb. 300 Ft-ért.Ezért csak 4 csillag, ha lenne belőle tubusos változat azt biztos huzamosabban használnám. Így most kéthetente fogom csak használni, illetve hajfestéskor. Javaslom, hogy inkább két vagy három alkalomra osszátok el, minthogy egyszerre az egészet kenjétek a hajatokra! :-) Rá kell jönni, hogy mennyi az elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

ilus

2017. november 7.

próbából vettem meg, mert hullámos viszonylag vékony szálú hajam van most épp bubi hosszúságú. mosás után rátettem az egész tasakot, mert nem láttam arra vonatkozó utasítást rajta, hogy kevesebb kéne belőle :/ elég sokkoló volt az illata illetve a ragacsossága. nagyon nehezen száradt a hajam és tincsekbe állt össze, így kifésültem és akkora szénakazal lett a fejemen, hogy muszáj volt valamivel összetűzni egy részét a hajamnak hátul... :)
aki szereti ezt a sprőd look-ot, annak tökéletes, de lehet, hogy ha kevesebbet teszek rá legközelebb, akkor kicsit visszafogottabb lesz a hatás, valószínűleg kipróbálom majd mégegyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. október 25.

Nem gondoltam volna, hogy ez tényleg ilyen jó. Csak kíváncsiságból vettem egyet, és az egészet jól bedörzsöltem a hajamba és fejbőrömbe. Nem kell kimosni. Nagyszerű! Remek! Tartást és kicsi sprődséget ad - jó értelemben! - a hajnak, nem kis pihe-puha lesz tőle, mint egyes samponoktól, balzsamoktól. Ez a hasonló zöld, volumennövelő Alverde samponjával valami kitűnő hatású, az eredmény nagyon, de nagyon jó! Azt hiszem, rendszeres használója leszek, és másnak is ajánlottam már, a saját hajam megtapogatása és tapintgatása "bemutatóval", érzékeltetéssel, hogy milyen is lesz az eredmény tőle. Kiváló! Csatlakozom Virdzsuszhoz, nagyobb kiszerelésben is vevője lennék, de így is vevője leszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 25.

vvivien

2017. augusztus 26.

Tényleg hatásos és nem is zsirosit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Tényleg hatásos és nem is zsirosit

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.