Alverde

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. november 7.

A parfüm vegán narancsból, fahéjból és levendulából álló illatkompozícióját a cédrusfa és a vanília illata egészíti ki. Titokzatos orientális illata a keleti tájakat idézi.

toszapo

2019. november 18.

Nagyon kellmes, keleties, hosszantartó illat. Délben fújtam fel a kezemre, legalább 15x mostam kezet erős fertőtlenítőkkel, és még este így is érződött. Télies kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Saranhuone

2019. november 12.

Ma fedeztem fel ezeket az illatokat a dm-ben járva és ez tetszett a legjobban. Nekem is a füstölős bolt jutott eszembe meg az illatgyertyák. Rajtam a fahéj érződött ki legjobban meg a cédrus, később a vanília is és olyan régi könyv illata lett. Ja és tartós is, du. 3 körül fújtam a csuklómra (pulóverre is jutott) és még érzem (este 9) pedig már többször mostam kezet. Határozottan bejön, még letesztelem egyszer szerintem, aztán akár haza is viszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

viewxy

2019. november 11.

Érdekes, mert ahogy kifújtam alig éreztem magamon valamit, de utána felerősödött, és 4-5 órán keresztül éreztem. Ilyet még annyira nem tapasztaltam. Szerintem finom édes, fűszeres illat, picit forrócsoki illatohoz társítom. Szerintem abszolút téli, esetleg őszi illat. Nem olyan, mint egy 10-20-30ezres parfüm, nem olyan "komplex"(pedig viszonylag sok illat jegyet felsorol), de megállja a helyét ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Györgyusz

2019. november 8.

Ma vettem, de abban a gondolatban voltam, hogy ezt a levegőbe kell fújni. Az eladó szerint... Mondom az csaknem EDP. :D Kifújtam a sálamra és egy az egyben egy kis bolt jutott eszembe ahol füstölőket árulnak, imádom ezt a "meleg" illatot. Mindegyiket megszagoltam, a rózsás is tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

natasa

2019. november 8.

Egyetértek az előttem szólóval, ugyanezt tapasztaltam én is. Először én is megörültem, amikor megláttam őket, mert korábban volt egy hasonló keleties Alverde parfümöm, ami egész jó volt. Nekem is ez az egy, ami szóba jöhetett a 4 illat közül. Első fújásra még csak-csak, de valóban nem az igazi. Szerintem is csak egy átlagos "Alverde-illat" maradt a csuklómon, és nem is túl tartós. Különlegesnek semmiképp nem mondanám, de még kellemesnek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

szzh01

2019. november 8.

Kifújáskor, s az első 5-10 percben egészen ígéretes: fűszeres, de mégis könnyed, kimondottan finom, enyhén édeskés illat. Aztán megváltozik rekord idő alatt, s nemcsak bőrön, hanem ruhán és papíron is. Minden finomság elillan belőle, s marad egy kellemetlen, számomra körülírhatatlanul zavaró semmilyen alap illat. Már a dm pénztár sorában csalódnom kellett a csuklómat szaglászva, pedig nem sokat bóklásztam az üzletben

Nagy örömmel fedeztem fel az Alverde mindenmentes parfümjeit, de az örömöm ugyanolyan hamar el is szállt.
A 4 illat közül ez az egy jöhetett számomra szóba tesztelésnél, hogy egyáltalán bőrre fújjam, de ez is hamar kiesett a pikszisből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Coumarin, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citronellol