Alyssa Ashley

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: szicíliai citrom, calabriai bergamott, vad szilva

Szívjegyek: marokkói rózsa, indiai heliotrope, fekete tea, myrrh

Alapjegyek: indonéz patchuli, indiai szantálfa, oud, fekete pézsma

2*10 ml fújós Alyssa Ashley Oud Pour Elle EDP+ LUI EDP
Ár: 2000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 2*10 ml, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Mikor ha nem most?Alyssa Ashley Oud Pour Elle EDP
Ár: 5000 Ft +posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 100 ml csak próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Masnuci

2020. május 6.

Hohó kérem ez egy dúvad! Bőrös, füstös tömjénes mélységes mély oud a javából. A fragin azt olvastam, hogy a számomra oly kedves E. Lauder Amber Mystique illatára hasonlít, ez némiképp igaz is, de nekem a Lauder édesebb és rózsásabb mint ez. Itt inkább a füstösség van jelen, és bár nincs az összetevők között, de rajtam tömjénessé válik. Engem totálisan megfogott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.