Amalfi

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn08, az összetevőket feltöltötte: alessandrantal, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Használatával haja fényessé, rugalmassá, valamint könnyen kifésülhetővé válik.

Kiszerelés: 1000 ml

Kitsyke

2017. augusztus 17.

Mar 2 éve ezt a balzsamot használom, de csak néha. Az illata kellemes, a hajam egyenesebb, puhàbb, simàbb lesz tőle. Azt teszi amit tennie kell! Egy balzsam se volt ilyen jó mint ez, pedig megvettem az összes Gliss Kur termékcsaládot ès a közelébe sem àll ehhez a hajbalzsamhoz egyik sem! Imàdom. Újra fogom venni harmadjára is, csak az a baj hogy én eddig a Goodsból tudtam megvenni. Az ára mostanság 700 körül mozog.

Hozzáteszem hogy hosszútávon nem igazán használ úgy mint elején... Sajnos.. Ezért -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

someone95

2017. március 17.

én 2x vettem meg eddig, nekem bejött... egyik drágább termék sem tette ilyen puhává a hajam... eddig ez a legjobb... az illata is kellemes!!!és nem is olyan drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

HomlokPuszi

2017. február 24.

Az amúgy sprőd, frizzy hajam pihe-puha lesz tőle. Tök véletlenül bukkantam rá, de szerelem lett belőle, és tényleg kicsit egyenesebbé teszi a hajat. :) A hozzá tartozó samponnal együtt használom.

UPDATE:
Hozzászokott a hajam, vagy én nemtudom de már nem működik olyan jól mint régen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

UPDATE:

Lea2

2017. január 8.

Mivel zsírosodik a hajtövem, zsíros hajra való sampont használok, és emiatt a vége viszont sokszor kiszárad és sprőd lesz (persze a hajszárító se tesz jót ilyen szempontból). Ez a balzsam azonban tényleg renbehozza a hajam, pihe puha lesz tőle. Az ára fantasztikus, 780 Ft 1 liter, és kiadós is , nem kell sok belőle. Az illata is kellemes. Szerintem nagyon el lett találva. Évek óta újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 8.

balint.judit001

2014. június 20.

A részletesebb termékleírásban a balzsam haj egyenesítő funkciót is ígér, ami teljes mértékben érvényesül rendszeres használat mellet. A hajat finom illatúvá, könnyeddé, puhává teszi. Meg vagyok vele elégedve az ára is kedvező és a kiszerelése is nagyszerű! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2