Amouage

Ár:   80 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tedy, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   80 600 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Ciel, mely francia szó jelentése égbolt, az Amouage gyönyörű tavaszias, légies illata. Oly könnyed, puha és felemelő, mint a lágyan szemerkélő eső egy forró nyári napon. Zöldes ibolyalevelekkel és krémes gardéniával nyit - akár a szabadság örömteli első napjai. Aztán megjelenik a puha barack együtt édes, üde rózsával és érzéki jázminnal. Boldogságot varázsol a napjainkba: az Amouage-ra jellemző tökéletes keverés, fantasztikus alapanyagok és tagadhatatlan elegancia hármasával kápráztat el. Végül bársonyos szantálfával, mósusszal és egy csipetnyi ezüsttömjénnel zár. A báj, az öröm és a finomság simogató illata.

Ár: 4000ft+ pk , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

daliah

2021. július 31.

Még régen, nagyon régen éreztem én ezt az illatot valahol. Avon, Oriflame, DM alsó polca? Talán Pur Blanca mert tavirózsás. Vagy Volare a barack miatt? Vagy a Little Black Dress gardéniája a közös pont? Nem tudom, de azért egy közel százezres illatról nem ezeknek kéne eszembe jutnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

jakarika

Korcsoport: >54
2021. április 9.

Könnyű mint a szél, repül mint a madarak, tiszta mint az ég, friss mint a zöld fű. Várd vele a tavaszt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 9.

Tilla

2020. november 28.

Én imádom, szeretem, hogy könnyű, légies, de mégis tartós, beleolvad a bőrömbe és nincs kellemetlen maradványillata. Nem tolakszik, nem akar senkit és semmit űberelni. Kifejezetten rosszul vagyok a tolakodó erőszakos és fűszeres illatoktól, másokon is, magamon meg pláne. Így ő csúcsszuper választás nekem. Egy megjegyzés, én OMánban vettem, ott ahol gyártják és más a kupakja mint itt az oldalon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

erika830104

2020. június 15.

Ő May Welland illata!
Annyira ártatlan,naiv és senkit sem “megbántó”illat,mint maga May (Winona Rider/Az ártatlanság kora).
Aki látta,ismeri a Scorsese filmet tudja miért írom ezeket a sorokat.
Teljes mértékben ehhez a filmbéli karakterhez tudom társítani ezt a mesés illatot 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Ő May Welland illata!
Aki látta,ismeri a Scorsese filmet tudja miért írom ezeket a sorokat.

csokicsibe

2020. április 29.

Hajlakk, hajlakk (némi szappanos felütéssel), de ettől még elfogadható tisztaságillat. A '80-as évekbe visszarepítő nosztalgia-illat a hajlakk beütése miatt számomra, akárcsak a lipstick rose (bár a kettőt nem is érdemes összehasonlítani, csak az okozott feeling kedvéért írtam a hasonlóságot). Aki extravaganciát, különlegességet, csodát keres a nichekben, az meg ne vegye:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Verona5

2019. november 16.

Meg nem mondanám, hogy ő egy niche drága illat. Olyan kis egyszerű, kellően vérszegény kategória sajnos. Van benne frissesség, meg könnyedség, nyárra használható is, de nekem gyengécske és halovány, és nem is tetszik a bőrömön.
Ha csak flancból a márkanév miatt venné meg valaki egy vagyonért, hát tegye, de számtalan friss, ennél finomabb illat van a polcokon jóval gazdaságosabb elérhetőségen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

umpalumpa

2017. október 16.

Nekem ez a belső öröm, a nyugalom, tudom, h minden rendben lesz. Semmi felkavaró nincs benne, krémes és ibolyás, melegedő napfény. Nagyon hosszan érzem a bőrömön és magam körül lengedezni. 1 fújás egész nap elkísér. Nekem az egyik csúcs-illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 16.

a12smuk

2017. szeptember 24.

Te jó ég...

Tagadhatatlan elegancia meg báj öröm és finomság...Hol? Én Icuka fodrászüzletébe csöppentem, retro hajlakkszaggal,tartósságban még azt is alulmúlva,annyira légies...Vakteszten betenném a katalógusillatok alsó fiókjába.Hajlakkot sokkal olcsóbban is lehet kapni,igaz abban nincs ezüsttömjén:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Te jó ég...

Lierre

2017. szeptember 16.

A császár meztelen!

Amouage parfümtől "picit" nagyobb tartósságot és hatósugarat várnék. Egy nagyon drága fehérvirágos fuvallat orromnak, nem több. Egy óra után már csak a csuklómat az orromhoz nyomva érzem illatát, pedig nem spóroltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

A császár meztelen!

Luiselotte

2017. január 22.

Ajándékba kaptam.
Az illat hű a nevéhez, könnyű, világos,légies, friss.
Rajtam nem működik és nem illik a karakteremhez sem.Túl hamar elillan és kicsit keserű lesz a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Ajándékba kaptam.
Az illat hű a nevéhez, könnyű, világos,légies, friss.