Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A Dia könnyen viselhető, lágy Amouage alkotás. Az Amouage a Gold nappal viselendő megfelelőjének, kiegészítőjének tartja. A Dia olyan mint egy könnyű selyemviselet. A bőrünk olyanná válik, mintha csak fürdőt vettünk volna: de korántsem egy szimpla zuhanyt, hanem egy valódi rituálén estünk volna át. A valódi kellem és nőiesség illata."

Amouage Dia Woman fújós
Ár: 2000 ft , Eladó: leaseydoux
Állapot: 5 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 3500 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

Verona5

2022. március 12.

Brutál erős aldehid bomba, egy pici fújás és örökké rajtad marad, lemoshatatlan. Nekem ez több, mint szappanillat, virágos, aldehides, retrós, rendkívül erős már egy kis puff is. A "lágyság" szó semmiképp nem jutna eszembe róla, a tisztaság már inkább, de talán csak 2 méter távolságról. :) A Chanel aldehidek kopogtatnak és elegánsan belépnek a szobába, a Dia pedig simán beront az ajtón.

Ha már szappanillat, akkor természetesen maradok a Hermés Caléche Soié illatomnál, ő megnyugtató számomra. A Dia határozottan idegesít a bőrömön, nem vagyunk összeillőek. Idősebbeknek ajánlom és csak nagyon finoman adagolva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 12.

KezdoManias

2021. augusztus 24.

Emlékszik még valaki a Csöngetett, Mylord? című brilliáns sorozatra? No, ha Teddy megérezné ezt az illatot bárkin is, biztosan nem tudna ellenállni:))))
Ez, illetve nagymamám szappanjainak az illata jutott az eszembe, amiket a ruhásszekrényben is tartott, hogy tiszta illata legyen a ruháknak.
Hogy parfümként mennyire szívesen használnám, még nem tudom, ez most csak az első impulzus volt. Annyi viszont biztos, hogy a tisztasának a szikrázó változatát sugározza, így a maga nemében 5 csillag. Hogy az árát megéri-e, azt mindekinek magának kell eldöntenie. Én csak mintát rendeltem a biztonság kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

dorina9603

2021. július 20.

Ezt az illatot én egy modern, divatos és nem mellesleg gazdag 40-45-ös éveiben járó nővel tudnám azonosítani. A tisztaság illata. Valóban egy hangányit Dove-ra emlékeztet. Nem tudom eldönteni, hogy tetszik -e magamon... Leget túl fiatal vagyok hozzá?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Piscinke

2021. január 28.

Mikor először fújtam magamra, nem értettem, mi ez a hype, mi kerül rajta ennyibe, mikor szó szerint semmit nem éreztem belőle. Már épp kezdtem agyalni, hogy "lehet, hogy covid-os lettem, és emiatt ment el a szaglásom?", amikor nagyon diszkréten, szolidan előbújt valami gyönyörű illat. Ha nem cizellálnám túl, akkor a "luxusszappan" elég találó lenne - de az az echte, félreérthetetlen. Annyi illatra ráfogják az emberek, hogy luxusszappan-illat - de ő, ő tényleg az. Rendkívül szolid, bőrközeli, de bonyolult és különleges is egyben. Asszem, életem legjobb cseréje volt ez a fújós belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

erika830104

2020. június 10.

A nyugalom és béke illata!
Egy kiegyensúlyozott,intelligens,önazonos NŐ illata!
Amikor az egész napos nyüzsgés után izzadtan,kissé petyhüdt kifényesedett arccal,kocsiban leizzadva hazaérünk és alig várjuk hogy lezuhanyozzunk.
Tiszták vagyunk,gondolataink lecsendesednek már magunk mögött hagytuk a napot,nyugalom szállt meg,nagyot szippantunk a kertben ülve az esti levegőbe és Dia ott van velünk olyan szépen és csendesen,megnyugtatóan.

Olyan szívesen adnám ajándékba egy egyelőre nem létező 65 év körüli hölgynek aki a nemlétező kedvesem Anyukája
Dia-val biztos,hogy örömöt szereznék neki 😊🙏🏻🕊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

A nyugalom és béke illata!
Egy kiegyensúlyozott,intelligens,önazonos NŐ illata!

Dia-val biztos,hogy örömöt szereznék neki 😊🙏🏻🕊

andy79

2020. május 1.

Update: Najó. Ha ez nem velem történik meg, el sem hiszem. Nem hagyott békén az illat, és csak fújtam még magamra délután is (az első benyomást délelőtt írtam) ... és nem hiszitek el :D Ez tényleg jó :D :D Tényleg olyan, mint amilyennek leírják itt előttem a csajok :D Pedig már megfogadtam, hogy nem írok első benyomásra, de ez oly' sok indulatot kiváltott belőlem az első élménnyel, hogy leküzdhetetlen közlési ingerenciát okozott :D
Sorry, megkövetem az illatházat, és rajongóit :) (egy elismerő, őszinte térdhajlás pukedlivel küldve)
Kedvenc nem lesz belőle, de ezt a 2 ml-t szívesen elfújkálom az előttünk álló hetekben, azokon a napokon, amikor valami fehér lesz rajtam. (mert valamiért csak ahhoz tudom elképzelni. Egy laza, könnyed, de nőies fehér felső... )
Felhúzom a csillagok számát 4-re :)

Nagyon csalódott vagyok. A leírás alapján egy tavaszi, virágos,rózsás, kimondottan szép, minőségi és luxus illatot vártam.
Ezek helyett kaptam egy adag tolakodó aldehides fejillatot, borzalmasan igénytelen szappanszagra leszáradva.
Keresem benne mindazt, amit előttem leírtatok, de nem találom... nekem nem mutatja ezt az arcát... :(
Teljes csalódás. Még eladásra sem merem feltenni, hogy aki megvenné tőlem és csalódik az illatban, ne szidjon érte, hogy eladtam neki.
Életemben második olyan illat, amit szívem szerint kukába dobnék.
Sajnálom, hogy ezt kell írjam, mert parfümán vagyok, az illatok szerelmese és örök felfedező, és sosem írok le egy illatot.
De ezt az Amouage Dia Woman-nel kénytelen vagyok megtenni.
Most vagy rajtam nem működik ennyire, vagy teljesen mást illatot kaptam Amouage Dia Woman néven.
Az 1 csillag csakis az áráért, 2 ml-ért adtam 1.730.- Ft-ot az egyik legnépszerűbb netes áruházban.
Megbántam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Felhúzom a csillagok számát 4-re :)

Életemben második olyan illat, amit szívem szerint kukába dobnék.
De ezt az Amouage Dia Woman-nel kénytelen vagyok megtenni.
Megbántam.

Chirmook

2020. április 14.

Nehéz írnom erről az illatról, mert az idei tavasz legszebb illata számomra. De nem azért, mert rózsás vagy virágos vagy ilyen-olyan jegyű, mivel nem tudok semmit kiemelni belőle. Egyszerűen csak nagyon finom, fényes púderes illat, ami körbeölel és nagyon pazar illlatnak tűnik. Érezni rajta a minőséget, nagyon is. Amúgy szappanos illat is, de nem a szokásos szappanok, hanem valami ódon, régi szuperluxus szappan illata. Meghatározhatatlan számomra. Érezni az aldehidet az elején, ami aztán lecsendesedik és marad a körbeölelős- luxus illata. 10 órás tartósság, nagy vetítés. Gyönyörű. A Luxus maga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 14.

Marcsi66

2019. január 8.

Nagyon-nagyon bírom ezt a márkát (pénztárcám már nem annyira) sokszínűség az alapja,és hát a minőség,különböző csodák halmaza.Ő a Gold nappal viselt megfelelőjének kiegészítője,azt hittem illatban van valami közös,de emlékeim szerint nincs.Nem gondolom h csak az érett korú hölgyekhez passzol,én jó szívvel osztoznék a fiatal korosztállyal,,,abszolút modern,Semmi dámáskodás,viszont a luxus kényeztetése már igen,mégis emberi,nem elérhetetlen felhő.és itt a csavar, ezért lesz oly szerethető.Virágos -szappanos friss ,majd krémesedik,és mintha rám öntötték volna érzet,simul az elegancia,,,Jean-Claude Ellena ezt jól tudja. Klasszikus kategória,jó befektetés,,.aki nem szereti a virágos illatokat,akkor is ajánlanám, 5 csillag mehet,annak ellenére h nem a nagyok között van
TETSZIK ezért

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

TETSZIK ezért

Tarzicia

2018. október 2.

Kezdetben az aldehidek miatt kissé éles, de azért nem orrbavágó. Klasszikus stílusú mégis modern, hűvös, virágos luxus-szappanos jellegű. Szikrázóan friss, nem édes, mégis simulékony. Csinos, elegáns, de nem “dámás” mint a Gold, leszáradása krémes-fás. Mint az összes Amouage parfümnél, természetesen itt is érezhető, hogy minőségi alapanyagok felhasználásával készült. Nem tolakodó, inkább bőrközeli, de elég tartós.
Tökéletes nappali viselet, én tavasszal és nyáron szeretem használni.
Jean-Claude Ellena alkotása, ez mindent elárul; aki ilyen stílusú, minőségi és időtálló parfümöt keres, nem tud vele hibázni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

Tökéletes nappali viselet, én tavasszal és nyáron szeretem használni.

Lina6

2018. április 28.

Csak mintám volt belőle. Engem ez az illat a Dove original szappanra emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Eugenol, Citral
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 10316, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Narancssárga.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.

Színezék. Lilás piros.