Amouage

Ár:   52 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   52 100 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: fahéj, kömény

Szívillat: geránium, jázmin, rózsa, tea

Alapillat: ámbra, guajakfa, írisz, mósusz, oud, pacsuli, szantálfa, tömjén, vanília

Ár: 900 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 1 ml-s nerolis minta, majdnem tele, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
Amouage Epic Woman keresem!
Ár: ??? , Eladó: Nina29
Állapot: 5-15ml, Helyszín: --, fizetés: --
kvin

2019. február 3.

Ez egy az egyben vietnami balzsam! Legalábbis az elején és ezzel már jóformán elvesztett, nem ilyen illatélményeket várok egy parfümtől. Csak azért két csillag, mert idővel ez elmúlik, és marad az általam utált kömény és tömjén rózsával... köszönöm, de ez nagyon nem!
Továbbra sem állhatom az arab parfümöket, az Amouage-okat sem fogom szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Továbbra sem állhatom az arab parfümöket, az Amouage-okat sem fogom szeretni.

szbhelga

2019. január 18.

Tegnap volt szerencsém őt megillatolni. Nagyon irigylem azokat, akik bőrén több arcát is mutatja a parfüm. Nekem ilyen többarcú szerelmem a márkától a Beloved. Ott tényleg érzem, hogy hol kicsit poros virágokat, hol fülledt állatias jegyeket érzek, végüls az elegánsan fás leszáradást... Itt sajnos nem ez történt velem. Noha kezdetben nagyon különleges, intenzíven zöldes-virágos jegyek vannak jelen csodás tömjénes alapon, az én bőrömön az oud nagyon hamar átveszi az irányítást. Előbb csak tömjénes oud, utána már csak oud magában. Mindez egy fél óra leforgása alatt. Persze a parfüm minősége kiváló, de én sajnos az ilyen orrbavágó oud illatokkal nem tudok mit kezdeni, mert szerintem egyáltalán nem nőisek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Parfuwoman

2019. január 8.

Rajtam ebből sajnos nem lett semmilyen keleties utazás, inkább misére invitáló illat. Bár üvegből szimatolva erőteljesen fűszeres illat, éreztem a köményt is, de a bőrömön fahéjas tömjén, tömjén, aztán kissé elhalványulva, de még mindig tömjén...Amit én nagyon szeretek, de sokkal szebb, kerekebb, balzsamosabb alkotásokat is találni, pl. Armani Privé Bois d'encens-ja, vagy Profumum Olibanója,illetve a Full incense is finom a Montale-tól. Tartóssága rajtam nem volt túl jó rajtam, az Escentric 04 és a Lilac love tovább bírta. Nem rossz, ezért nem pontozom le, de velem nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Laurencia

2018. augusztus 24.

Ha van miért várnom az őszt, az egymillió érvem közül az egyik legfontosabb most már az Epic, 40 fokban ugyanis ezt csak a sivatagban lehet viselni, sehol másutt, azt pediglen Európában találni igen bajos.
De nem csak ezért.....
Valamelyik kortárs szépirodalmárunk mondta egyszer, hogy onnan lehet tudni, hogy igazàn megöregedtél s a nosztalgiával cimborálsz, hogy véglegesen az ősz s tél bolondja lettèl.
Bizony az őszé.
Nem tudom hol voltam és mit csináltam 2009 óta, mikor e parfüm piacra került, csak azt tudom, hogy sokkal korábban kellett volna találkoznunk mert fèlek nem tudok elèg időt tölteni majd ővele.
A legszebb, legtökéletesebb fűszeres kelet a föld kerekèn, mindig is őt kerestem mióta az eszemet tudom, ez az érzet, óhhhhhh a rózsa tövise megszórva a bazàrok kvintesszenciájával, ez egészen csontig hatol.....

Sokfèle Amouage-t ismerek ès szeretek, de ez a kömènyes, fahéjas, elbűvölő török rózsa manifesztált egy általam elképzelt, csak a fejemben lètező illatot s ilyenfajta tökèletességet nem is tudom megérdemlek-e egyáltalán.
Mesterien felèpített parfüm egèszen elrejtett oud-al és tömjènnel a szívben, dallamos, csengő-bongó szantàlfa ès pacsuli ölelèsével.
Törèkeny, de erős, misztikus aurája talpig burokba vesz, véd engem, hogy tudjam: a vágyaim egy karnyújtásnyira vannak, csak tennem kell értük.Puccini Turandot-ja volt az inspiráció,egy hercegnőé aki halálba hajszolja furfangos kèrdéseivel ifjak sorát, s a végèn egyetlen marad csupàn.
Nem értek egyet, szerelem nekem nincs ebben az illatban, egyszerűen egy tökèletes lenyomata annak a világnak amit èn csak úgy hívok Kelet.Csak így összefoglalóan mert èrtik ezt mindenütt: Törökországban, Afganisztánban, Szíriában, Katarban, Irànban tudja az Amouage ház mi a dolga és ez a legjobb illata az èn európai, örökkè odavágyó lelkemnek, orromnak az Interlude előtt.
Hazaértem.

Nem hiszem, hogy fahèj-kömèny-rózsa témában lesz ettől jobb, különlegesebb, "Laurenciásabb" úgyhogy beült az Eccentrico-Another Oud duó mellè szignatúrának.
Ahol az Epic, ott èn vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

De nem csak ezért.....
Bizony az őszé.

Hazaértem.

Ahol az Epic, ott èn vagyok.

szilviakiralyno

2017. május 12.

Az összetevői alapján kedvelnem kellene. Mégsem történt meg amire vártam, sőt a papírcsíkon való tesztelés után vettem ma egy mintát is. Rajtam van órák óta, de eddig egyik fázisa sem ütötte meg az általam támasztott mércét.
Amikor a kis mintából felapplikáltam, egy erőteljes teás-rózsás akkorddal indít, ami számomra ebben a kombinációban meglehetősen perverz hatást kelt, majd enyhén műanyagdoboz szagúvá válik, plasztik hatást kelt. Második fázisásban kezdi megmutatni az illat a saját lelkét, de itt sem érzem, hogy együtt tudnánk működni. Fás összetevői jobban megjelennek, kezdem azt hinni, hogy lassan-lassan mégis széppé alakul, de sajnos olyan mint az idő előtt abbahagyott szex, vársz..vársz... aztán egyszer csak valami kizökkent és úgy van vége, hogy nincs vége..
Az illatnak ugyan nincs vége, de fojtottá válik, nagyon is, amitől én meg dühös leszek. Szeretem a titokzatos és mély dolgokat, de egyik jelző sem illik rá, úgy fojtódik el, hogy előtte ígér valamit, valami nagy robbanást, de a varázslat elmarad, sőt még a titkos keleti érzés is elveszik, sok keleti vagy keleties illatom van, de az Epic nem az- Többet vártam. Több harmóniát, mélyebb és átütőbb hatást, valódi keletet. Ehelyett kaptam egy édeskeserű, némileg szintetikusnak tűnő illatot, amiben a tömjén és oud csak viccnek van jelen. Van jázmin, de oly szegény, van rózsa, mely nem virul, van teaszerű kontrasztillat, mely elrontja az egészet. Hát nem is tudom hogy adjak hangot a csalódottságomnak. Az üveg színe is átvert, az illat neve is átvert, az Amouage is átvert, úgyhogy a márkával most kis "sértődöttségi" szünetet akarok tartani. Volt ennél jobb, van ennél jobb illatuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

szaboszilvia28

2017. január 21.

vettem egy mintát...semmi rosszat nem tudok róla mondani, érződik az illaton hogy igazi minőségi, stílusos parfüm, de 33 évesen talán nekem erős, de 40 év körülieknek szerintem szuper. Maga az illat gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

ZaFi

2016. november 2.

Gyári mintám van belőle és ma viseltem (volna) először, de ez lett az első Amouage amit le kellett mosnom.
Ugyan feleleveníti a Közel -Keleten töltött időszakot, de ezen főleg a konyhai fűszert és a szúnyogirtó/moszkitó elleni szert kell érteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Marcsi66

2016. augusztus 31.

Mostanában teszteltem jó néhány illatot,a márkától,és idáig az egyik " leg " a másik nekem a Beloved,,és hát rendesen nyeldesem,a szépség és a csóróság könnyeit is közben.Fantasztikus parfüm,kelet misztikumát,bűvös szerelmét,az elejétől a VÉGÉIG imádom.Egy köményes,fahéjat érzek,majd a rózsa,ahogy keveredik a tömjénnel,egy nagyon felfokozott illatvilág bontakozik ki.Ami a fűszerezettsége ellenére sem sok,mert puhán,lágyan illatozik.,Nemesség,finom lé
lekkel megáldott NŐIESSÉG ez mind úgy benne. tartóssága nem tudom meddig tart,délelőtt raktam magamra,és még mindig határozottan jelen van
alkalmi,érettebb kort kíván

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 31.

alkalmi,érettebb kort kíván

Anne74

2016. augusztus 20.

Nagyon egzotikus parfüm. Viselve rendkívül csodálatos hatás. ... Minden cseppjén érezni, hogy mennyire egyedien elegáns egy NŐ.
Amikor használom el sem tudnám képzelni, hogy ne magassarkú és ruha legyen rajtam. S ez nem "amolyan hisztéria".
Ezt a parfümöt viselni kell. A NŐnek... nőiesen... s ekkor egy csodás összhatás bontakozik ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Fviki

2015. augusztus 20.

Minden tekintetben ő a "leg" parfüm.
A legdrágább, (azóta sem vettem ennyiért illatot), a legnemesebb, legjobb.
Fűszeres illat, benne van a kelet misztikuma, az éjszaka sötétje, ugyanakkor ott van a nőiesség, puhaság is. Kizárólag alkalmakra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Minden tekintetben ő a "leg" parfüm.
A legdrágább, (azóta sem vettem ennyiért illatot), a legnemesebb, legjobb.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Linalool, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.